Udostępnij teraz w social media:


Zanim Facebook kupił Instagram, aplikacja zachowywała atmosferę ekskluzywności. Był dostępny tylko na platformę iOS i pozostawał nim przez długi czas, dopóki przejęcie Facebooka nie zmieniło kierunku. Od tego czasu Instagram powoli się otwierał z dość funkcjonalnym interfejsem internetowym i aplikacjami na platformy Android i Windows Phone. Aplikacja otrzymała właśnie małą aktualizację, która otwiera ją dalej, umożliwiając użytkownikom publikowanie na Instagramie z dowolnej innej aplikacji za pośrednictwem menu udostępniania. Wcześniej użytkownicy mogli wyeksportować obraz na Instagram lub zapisać go na swojej rolce z aparatu i uzyskać do niego dostęp z aplikacji Instagram, ale od wersji 8.2 to cała historia.

Sprawdź -   Jak zmienić ustawienia podświetlenia klawiatury Corsair w systemie Linux

Aby udostępnić zdjęcie, otwórz je w dowolnej wybranej aplikacji. Najpierw musisz go włączyć za pomocą przycisków akcji menu udostępniania. W dowolnej aplikacji obsługującej przeglądanie i udostępnianie zdjęć dotknij przycisku udostępniania, a następnie dotknij Instagram.

udostępnianie na Instagramie

Zostaniesz poproszony o wpisanie podpisu, hashtagów i wszystkiego, a następnie opublikowanie bezpośrednio na Instagramie. Instagram umożliwił to na iOS dzięki wykorzystaniu rozszerzeń. Aktualizacja aplikacji w zasadzie zawiera rozszerzenie, które robi magię. Jeśli odwiedzasz swoje konto na Instagramie, możesz zobaczyć, że zdjęcia są publikowane bez wskazywania, że ​​zostały opublikowane z innej aplikacji.

napis-na-instagramiepost-instagram

Aktualizacja może wydawać się teraz niewielka i być może wielu użytkowników nie będzie o tym myśleć, ponieważ nie można zastosować żadnych filtrów do obrazu podczas publikowania go w ten sposób, ale inne aplikacje do edycji zdjęć prawdopodobnie skorzystają na tej zmianie. Filtry Instagrama są popularne, ale sama sieć społecznościowa jest znacznie bardziej popularna, a użytkownicy często używają zespołu aplikacji (a czasem zespołu prawdziwych ludzi) do edycji zdjęcia przed opublikowaniem go na Instagramie. W takim przypadku możliwość wysyłania przez aplikację bezpośrednio do edycji postów na Instagramie będzie mile widziana przez programistów i ostatecznie użytkowników.

Sprawdź -   Jak współdzielić klawiaturę i mysz między komputerami

Jeśli jeszcze nie widzisz Instagrama w opcji udostępniania, upewnij się, że aplikacja jest aktualna. Wydaje się, że aktualizacja nie dotarła jeszcze na Androida. Może to zająć trochę czasu, ale ostatecznie zostanie udostępnione wszystkim użytkownikom.