Jak przycinać, zwalniać i edytować bumerangi na Instagramie

Boomerangi są fajne w strzelaniu, ale naprawdę trudne do przybicia. Teraz możesz przycinać Boomerangi i dodawać fajne efekty, aby za każdym razem uzyskać doskonały efekt odbicia. Oto jak przycinać i edytować Instagram Boomerang na iPhone’a i Androida.

Otwórz Instagram na swoim smartfonie. Przesuń palcem do wewnątrz od lewej strony lub dotknij ikony aparatu w lewym górnym rogu, aby otworzyć interfejs Instagram Stories.

W tym miejscu przesuń dolny wiersz, a następnie dotknij „Boomerang”. W interfejsie Boomerang dotknij przycisku migawki, aby nagrać Boomerang.

Po nagraniu Boomeranga możesz wyświetlić jego podgląd w interfejsie edycji Instagram Stories. Tutaj znajdziesz znane narzędzia do dodawania tekstu, GIF-ów i nie tylko.

Znajdź nowy przycisk Boomerang na górnym pasku narzędzi, a następnie dotknij go, aby przejść do nowego interfejsu edycji Boomerang.

Stuknij przycisk edycji Boomerang.

Klasyczny Boomerang nadal gra w tle, ale interfejs zmieni się, aby wyświetlić oś czasu u dołu ekranu.

Możesz przesunąć uchwyty na każdym końcu widoku osi czasu w kierunku środka ekranu, aby przyciąć Boomerang. Po prostu przesuń uchwyt tam, gdzie chcesz, aby Boomerang zaczął się lub kończył.

Uchwyt przycinania osi czasu w filmie Boomerang.

Funkcja trymowania jest dostępna we wszystkich trybach. Aby przełączyć się w tryb zwolnionego tempa, kliknij przycisk Zwolnione tempo lub przesuń palcem w lewo w wierszu nad osią czasu. W trybie Slow-mo Boomerang gra z połową szybkości.

Stuknij przycisk Zwolnione tempo.

Przesuń ponownie w lewo, aby przejść do trybu Echo, który dodaje rozmycie ruchu do każdej klatki, tworząc efekt podwójnego widzenia.

Przesuń pasek narzędzi, aby poznać efekty Boomerang.

Ostatni tryb nazywa się Duo, który szybko przewija wideo do tyłu i dodaje efekt glitchy.

Jeśli jesteś zadowolony z efektów i przycinania Boomerang, dotknij „Gotowe” w prawym górnym rogu.

Kran

Teraz dotknij „Twoja historia” u dołu ekranu, aby dodać swój Boomerang bezpośrednio do swojej historii na Instagramie.

Kran

Jeśli chcesz zapisać swój Boomerang i udostępnić go na innej platformie, dotknij przycisku Pobierz u góry.

Stuknij, aby pobrać film Boomerang

Teraz, gdy wiesz, jak tworzyć fajne bumerangi, zobacz, co jeszcze możesz dostosować na Instagramie.

x