Jak przypiąć zdjęcia i filmy do swojego profilu na Instagramie?

Udostępnij teraz w social media:

Instagram w końcu daje Ci większą kontrolę nad siatką zdjęć, pozwalając Ci pochwalić się ulubionymi postami na górze. Instagram zaczął wprowadzać opcję przypinania postów do Twojego profilu. Możesz przypiąć maksymalnie trzy posty na górze swojego profilu, a pozostałe sześć miejsc jest zarezerwowanych dla Twoich najnowszych postów. W tym artykule szczegółowo opisaliśmy, jak przypiąć zdjęcia, filmy lub Rolki do swojego profilu na Instagramie.

Przypnij zdjęcia i filmy na Instagramie (2022)

Przypnij posty na profilu na Instagramie na Androidzie

1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do swojego profilu. Tutaj wybierz post, który chcesz przypiąć do swojego profilu, i dotknij pionowej ikony trzech kropek w prawym górnym rogu. W wyskakującym menu, które się pojawi, dotknij „Przypnij do swojego profilu”. Instagram przypnie teraz post do Twojego profilu, a wszyscy odwiedzający Twój profil zobaczą go jako pierwszy.

  Jak wysłać wiadomość do znajomego z Facebooka z Instagrama

2. Przypięte posty będą miały wizualną ikonę pinezki w prawym górnym rogu, aby wskazać, że zostały przypięte. Ten pin jest widoczny zarówno dla Ciebie, jak i dla każdego, kto odwiedza Twój profil.

Odepnij posty z profilu na Instagramie na Androidzie

Aby odpiąć post na Instagramie za pomocą aplikacji na Androida, otwórz post i ponownie dotknij pionowej ikony trzech kropek. Następnie wybierz „Odepnij od profilu”. Jeśli usuniesz wszystkie przypięte posty, Twój kanał pojawi się w odwrotnej kolejności chronologicznej, tak jak wcześniej.

Przypnij zdjęcia do profilu na Instagramie na iPhonie

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim iPhonie i otwórz post, który chcesz przypiąć. Teraz dotknij poziomego menu z trzema kropkami i wybierz „Przypnij do swojego profilu”.

  Jak przestać obserwować kogoś na Instagramie

Alternatywnie możesz długo nacisnąć i przytrzymać obraz, aby wyświetlić opcję „Przypnij do profilu” w wyskakującym menu. Oto jak to działa:

2. Podobnie jak w aplikacji na Androida, zobaczysz ikonę pinezki, która oznacza przypięte posty na Instagramie.

Odepnij posty z profilu na Instagramie na iPhonie

Aby odpiąć post przypięty wcześniej na Instagramie na iOS, otwórz przypięty post i naciśnij poziome menu z trzema kropkami. Gdy pojawi się lista opcji, wybierz „Odepnij od profilu”.

Możesz też długo nacisnąć i przytrzymać post, aby wyświetlić opcję „Odepnij od profilu”. To najłatwiejszy sposób na usunięcie przypiętych zdjęć i filmów z profilu na Instagramie na iPhonie.

  Jak zablokować śledzenie obserwujących na Instagramie

Często Zadawane Pytania

P: Czy możesz przypiąć post na Instagramie?

Tak, Instagram zaczął wprowadzać opcję przypinania zdjęć, filmów i rolek do swojego profilu.

P: Ile postów mogę przypiąć na Instagramie?

Instagram pozwala obecnie przypiąć łącznie 3 posty do swojego profilu. Jeśli spróbujesz przypiąć czwarte zdjęcie lub film, zastąpi ono najstarszy przypięty wpis.

P: Czy mogę przypinać zdjęcia na stronie Instagram?

W chwili pisania tego artykułu nie można przypinać zdjęć i filmów ze strony Instagrama. Jednak posty, które przypinasz z aplikacji mobilnej, będą pojawiać się na górze nawet w jej internetowym odpowiedniku.

Wyróżnij swoje najlepsze posty na Instagramie za pomocą przypinek

W ten sposób możesz przypiąć swoje ulubione zdjęcia, filmy i rolki z Instagrama na górze swojego profilu. Opcja przypinania postów będzie pomocna dla twórców Instagrama zainteresowanych podkreśleniem określonych momentów lub okazji na swoich profilach. Tymczasem, jeśli jesteś kimś, kto ma dość oglądania sugerowanych postów na swoim kanale na Instagramie, przejdź do naszego przewodnika, jak wyłączyć sugerowane posty na Instagramie.

x