Jak rozpoznać fałszywego Sugar Daddy na Instagramie

Pomimo tego, jak dziwne może się to wydawać, związki z tatusiem cukrowym stały się ostatnio bardziej popularne. Wydaje się, że to ustawienie należy do szarej strefy prawnej i nie jest całkowicie zabronione. Ale w miarę jak takie partnerstwa stają się coraz bardziej powszechne, pojawiają się oszuści, którzy mają nadzieję na szybkie wzbogacenie się. Ale cukrowni tatusiowie coraz częściej używają Instagrama do wślizgiwania się na DM i coraz trudniej jest wiedzieć, jak rozpoznać fałszywego cukrowego tatusia na Instagramie. W tym artykule dowiemy się, co to jest oszustwo Sugar Daddy i czerwone flagi Sugar Daddy. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej o tym oszustwie.

Jak rozpoznać fałszywego Sugar Daddy na Instagramie

W dalszej części artykułu dowiesz się, jak rozpoznać fałszywego Sugar Daddy na Instagramie i czym jest oszustwo Sugar Daddy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to jest związek cukrowy?

Związek cukrowy obejmuje dwie osoby w różnym wieku i z różnych klas społeczno-ekonomicznych. Młoda dziewczyna znana jako Sugar Baby jest obiektem uwagi Sugar Daddy w tym związku. Przyjaźń oparta na wzajemnym wsparciu materialnym lub finansowym jest korzystna dla obu stron. Osoba starsza zazwyczaj pochodzi ze strony zamożniejszej, podczas gdy osoba młodsza może być studentem lub pochodzić z mniej uprzywilejowanej rodziny. Współpracę wspiera szereg rzetelnych i godnych zaufania stron internetowych.

Oprócz tego moda ostatecznie przeniosła się na portale społecznościowe. W Internecie odróżnienie prawdziwego tatusia cukrowego od fałszywego może być często trudne. Młodzi ludzie są często atakowani i oszukiwani na Instagramie przez nieuczciwych tatusiów cukrowych. Publikujemy nasze zdjęcia, filmy i filmy na Instagramie z korzyścią dla naszych obserwujących. Tęsknimy za fałszywymi cukrowymi tatusiami w tym procesie. Gdy zdamy sobie sprawę, kim oni są, jest już za późno na ucieczkę z sieci. Przyjrzyjmy się teraz, czym jest oszustwo Sugar Daddy.

Co to jest oszustwo Sugar Daddy?

Wyrafinowane oszustwo Sugar Daddy różni się od innych oszustw. Dzieje się to stopniowo w czasie. Tutaj ktoś podszywa się pod twojego przyjaciela i oferuje spłatę twoich długów (stąd określenie „super tata”) w zamian za drobne prezenty. Jednak w końcu dowiadujesz się, że wszystko było mistyfikacją i zostałeś z pierwotnym długiem oprócz długu z kart podarunkowych. Losowa wiadomość DM do osoby inicjującej rozmowę to sposób, w jaki początkowo wygląda oszustwo. Ofiara jest stopniowo nakłaniana do przyjaźni z oszustem po zdobyciu ich zaufania. Będą o tym wspominać wielokrotnie, a ty zaczniesz im wierzyć, gdy będą mówić, że mają mnóstwo pieniędzy.

Oszuści udający cukrowych tatusiów starają się dowiedzieć jak najwięcej o swoich ofiarach, zwłaszcza o ich sytuacji finansowej. Następnie, jako ostatni akt dobroci, proponują uregulowanie zadłużenia karty kredytowej. Oczywiście, aby wysłać pieniądze, potrzebują informacji bankowych. Gdy już to zrobią, przelewają pieniądze na twoje konto za pośrednictwem fałszywego konta, aby spłacić dług. Następnie mówią ci, że musisz najpierw wysłać im niewielką sumę pieniędzy, aby poinformować bank, że transakcja jest legalna. A potem znikają. Dowiedzmy się więc, jak rozpoznać fałszywego tatusia cukrowego.

Jak rozpoznać fałszywego Sugar Daddy na Instagramie?

Fałszywi tatusiowie mają różne kształty i rozmiary i podchodzą do ciebie na różne sposoby. Dowiedzmy się, jak rozpoznać fałszywego tatusia na Instagramie.

  • Imię: Co oznacza imię? W nazwie jest dużo, gdy mówimy o fałszywych tatusiach cukrowych. Powinieneś przestać, jeśli oszuści podchodzą do ciebie z dziwnymi nazwiskami, które brzmią podejrzanie. Pierwszy wskaźnik jest taki.

  • Zdjęcia: Instagram przesyłane i wyświetlane obrazy muszą być autentyczne. Nie zapominaj, że prawdziwe osoby mają rzeczywiste zdjęcia. Prawdopodobieństwo wykrycia fałszywego taty cukrowego wzrasta, jeśli przesyłane treści są mętne i niewiarygodne.

  • Format konwersacji: Potraktuj to jako znaczący wskaźnik, jeśli ktoś rozpoczyna dyskusję, używając dziwnego słownictwa i etykiety SMS-ów. Oszuści rażąco próbowaliby zaatakować twoją przestrzeń osobistą, co jest niepokojące. Powinieneś sprawdzić, czy fałszywy tatuś nie widzi cię w tej chwili.

  • Prośba o podanie danych osobowych: Pozwól, że Ci poradzę: jeśli nieznajomy podejdzie do Ciebie i poprosi o podanie danych osobowych, takich jak numer telefonu lub informacje o koncie bankowym, należy natychmiast odrzucić wiadomość, zablokować nadawcę i przejść dalej.

  • Żądanie zdjęć i filmów: powiedz NIE wszelkim prośbom o zdjęcia, filmy lub inne treści pornograficzne w zamian za pieniądze od pretensjonalnego tatusia, który dołącza do Twojej listy kontaktów. Unikaj problemów i strat w przyszłości. Jeśli nie będziesz ostrożny podczas identyfikowania fałszywego tatusia cukrowego, mogą wykorzystać twoje materiały przeciwko tobie.

Oto kilka sposobów, jak rozpoznać fałszywego tatusia na Instagramie.

Jak działa fałszywy Sugar Daddy?

Młody użytkownik ponosi ogromne straty finansowe w wyniku determinacji oszustów Sugar Daddy, aby dostać się w swoje ręce. Mogą wysłać Ci wiadomość na Instagramie i złożyć dowolną ofertę pieniężną. Gdy zaczną korespondować, udaje im się uzyskać Twój numer WhatsApp lub osobisty. Osoba ta dołoży wszelkich starań, aby zdobyć twoje zaufanie, działając uczciwie podczas interakcji z tobą. Fałszywy tatuś przedstawi się podczas rozmowy długim profilem.

Fałszywy tatuś opowie swoje tragiczne historie z życia. Omówi zmagania, które poprzedni biedni ludzie musieli pokonać, aby stać się zamożnymi. Twierdziłby, że jest świadomy trudności związanych z biedą i długami. Określenie płci oszusta udającego cukrowego tatusia może być trudne. Twoja skrzynka odbiorcza będzie nadal przepełniona wiadomościami od nich. Ze względu na swoje bogactwo i napięty harmonogram, Sugar Daddy nie ma czasu na częste wysyłanie SMS-ów.

Teraz powinno być łatwiej ocenić, jak ogólnie rozpoznać fałszywych tatusiów po zrozumieniu, jak się zachowują.

Czym są czerwone flagi Sugar Daddy?

Znalezienie Sugar Daddy samo w sobie jest wyzwaniem, ale sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy sami Sugar Daddy zaczynają sprawiać problemy. Następnie Sugar Babies zostają nieoczekiwanie uwięzione. Omówimy dalej cztery główne czerwone flagi Sugar Daddy, których powinieneś unikać.

Czerwona flaga nr 1: Twoje granice nie są przez nich respektowane

Przysłowie „pieniądze mówią” jest dobrze znane i zasadniczo wskazuje, że jeśli masz pieniądze, prawdopodobnie będziesz w stanie zdobyć to, czego chcesz, przy odrobinie perswazji i zachęty. Jednak społeczność Sugar Babies nie powinna podlegać temu ograniczeniu. Kiedy Sugar Baby i Sugar Daddy po raz pierwszy rozmawiają i rozpracowują sprawy, powinni najpierw omówić granice i to, co jest do przyjęcia, a co jest absolutnym nie. W ten sposób możesz lepiej się poznać i od razu ustalić, czy twój tatuś i ty jesteście na tej samej stronie.

Zaleceniem dla cukrowych dzieci byłoby poinformowanie potencjalnych Sugar Daddies od razu, że przekraczają linię i wycofanie się za każdym razem, gdy to zrobią, nawet na pierwszej randce.

Czerwona flaga nr 2: Dostawcy pytają tylko o to, co możesz dla nich zrobić

Niestety, często zdarza się w grupie, że Sugar Daddies mogą postrzegać Sugar Baby jako przedmioty lub kogoś, kim można manipulować lub bawić się. Mimo to, moim zdaniem, Sugar Baby mają prawo uczestniczyć w tej zabawie, jeśli niektóre z nich sobie tego życzą. Jak widać, niektórzy z tych usługodawców od razu zapytają, jakie usługi możesz zaoferować i co możesz dla nich zrobić. Nie tak to działa w tej dziedzinie zatrudnienia seksualnego. Są opłacani jak cukierki do tej pory, za bycie i dostarczają wartości życiu dostawcy cukru, niekoniecznie, aby być traktowanym jako przedmiot.

Czerwona flaga nr 3: Utrzymują spokój

W świecie cukru jest wielu bogatych i wpływowych tatusiów. Z tego powodu mogą istnieć również Sugar Daddies, którzy są dobrze znani w swoim społeczeństwie i mają wysoki profil. Ojcowie ci mogą pragnąć zachować anonimowość. Nawet jeśli ta sytuacja jest rozsądna, ty jako Sugar Baby musisz zrozumieć różnicę między ukrywaniem przed tobą swoich imion a ukrywaniem swojego życia Sugar przed opinią publiczną. Zanim spotkasz cukrowego tatusia, muszą najpierw ustalić swoją tożsamość. Twoje bezpieczeństwo jest zagrożone, jeśli tego nie zrobią.

Czerwona flaga nr 4: Próbują sprawić, abyś poczuł się źle lub nie docenił tego, co dla ciebie zrobili

Chociaż prawdą jest, że cukrowni tatusiowie zapewniają ci wszystko, czego potrzebujesz, a być może nawet więcej, nigdy nie powinni kłaść tego w twarz ani traktować cię niesprawiedliwie w rezultacie. Wyobraź sobie na przykład, że potrzebujesz nowego akumulatora, ponieważ zepsuł Ci się samochód. Niedawno zapłaciłeś rachunki i zjadłeś to, co zaoferował ci twój tatuś. Mimo żalu pytasz, czy mogliby ci pomóc w sfinansowaniu naprawy. Twój tata niespodziewanie wysadza twój telefon i zaczyna narzekać, jaki jesteś zepsuty i niewdzięczny, i jak dali ci pieniądze na tydzień. Pokazuje to również, jak szybko są wściekli i nieustępliwi wobec rozumu; w związku z tym może to również przejawiać się w innych obszarach ich życia.

Zanim przyjmiesz wiadomość od jednego z Sugar Daddy, upewnij się, że znasz wszystkie czerwone flagi Sugar Daddy.

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Gdzie można znaleźć Sugar Daddy’ego?

Odp. Sugar Daddy można znaleźć w kilku wybranych aplikacjach. Wśród nich są SugarDaddyMeet, Poszukiwany układ, RichMeetBeautifuloraz SugarDaddy.

2. Czego szuka Sugar Daddy?

Odp. Chcą partnera, który toleruje nieobecność zapracowanego mężczyzny przez cały czas i który jest świadomy związanych z tym wymagań. Jest to główny czynnik wejścia Sugar Daddies do sfery randkowania Sugar. Bez związanego z tym czasu i emocjonalnej odpowiedzialności, szukają jedynie zalet prostego związku.

3. Czy umawianie się z Sugar Daddy jest bezpieczne?

Odp. Nie. Randki z cukrem mogą prowadzić do przypadków nękania, napaści na tle seksualnym i przypominającego gwałt przymusu do niechcianej aktywności seksualnej poprzez manipulację umowami finansowymi. Z natury wyzyskujące „randkowanie z cukrem” nie jest ani bezpiecznym, ani wzmacniającym systemem.

4. Co to jest aplikacja Sugar Daddy?

Odp. Aplikacje Sugar Daddy często zawierają starszych, zamożnych mężczyzn umawiających się z młodszymi osobami, wydając pieniądze w zamian za przysługi seksualne lub towarzystwo.

5. Czy cukrowni tatusiowie z Instagrama są godni zaufania?

Odp. Nie zawsze. Chociaż „cukrowi tatusiowie” są technicznie autentycznymi osobami, zdaniem dr Shaanan Cohney, eksperta ds.

***

Rozwijaj przemyślaną sieć, angażuj się w przemyślany dialog i powstrzymuj się od ujawniania poufnych informacji z góry. Cukrowe dzieci powinny teraz być w stanie dowiedzieć się, jak rozpoznać fałszywego tatusia na Instagramie i czym jest oszustwo tatusia. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x