12/08/2021

Jak sparować przyciski Echo z Twoim Amazon Echo

Udostępnij teraz w social media:

Przyciski Echo to proste urządzenia Bluetooth, które łączą się z urządzeniami Echo. Po sparowaniu przycisku z Amazon Echo możesz go używać z procedurami, grami i innymi umiejętnościami. Dają fizyczne rozszerzenie twojego echa, aby umożliwić dodatkowe możliwości, w których twój głos może nie być najlepszą opcją.

Możesz sparować każde urządzenie Echo w domu z maksymalnie czterema przyciskami Echo, co jest przydatne, jeśli grasz w gry w stylu ciekawostek na Echo. Ale możesz z nim zrobić o wiele więcej. Wszystko w przyciskach jest proste, od ich używania (po prostu naciśnij przycisk!) Po sparowanie urządzeń z Twoim Echo. Pudełko zawiera wszystko, czego potrzebujesz, nawet baterie. Po zainstalowaniu baterii parowanie jest prostą sprawą.

Sprawdź -   Jak dołączyć do sieci Wi-Fi w systemie Windows 11?

Parowanie przycisku w prosty sposób

Amazon sprawił, że parowanie było niezwykle łatwe. Włóż baterie (które z pomocą Amazon zawiera) do Echo Buttons i poproś dowolne Echo o „skonfigurowanie moich przycisków echa”. Pamiętaj, że będziesz łączyć przycisk z tym konkretnym echem, więc będziesz chciał wybrać taki, który znajduje się w zakresie, w którym planujesz użyć przycisku. Alexa automatycznie wykryje przycisk i sparuje. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami.
Jeśli z jakiegoś powodu to nie zadziała, możesz ponownie ustawić przycisk Echo w trybie parowania.

Najpierw naciśnij i przytrzymaj przycisk, aż zmieni kolor na pomarańczowy (około pięciu do dziesięciu sekund).

Następnie ponownie użyj polecenia głosowego.

Sprawdź -   Jak zrobić stronę internetową z telefonu

Ręczne parowanie przycisku

Jeśli chcesz, możesz użyć aplikacji Amazon, aby sparować przycisk Echo zamiast używać głosu.

Najpierw otwórz aplikację Alexa i dotknij przycisku hamburgera w prawym górnym rogu.

Wybierz opcję „Ustawienia”.

Kliknij „Ustawienia urządzenia”.

Wybierz urządzenie Echo, z którym chcesz sparować przycisk, a następnie dotknij „Urządzenia Bluetooth”.

Naciśnij przycisk „Sparuj nowe urządzenie”.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk Echo, aż światło zmieni kolor na pomarańczowy. Po zakończeniu parowania przycisk Echo zmieni kolor na niebieski.

Następnie możesz powtórzyć ten proces dla wszystkich innych przycisków, które chcesz dodać. Po sparowaniu możesz połączyć przycisk Echo z umiejętnościami, grami i procedurami.

x