Udostępnij teraz w social media:

Podobnie jak produkty audio Google Nest, dwa inteligentne głośniki Amazon Alexa można połączyć w parę stereo! To świetny sposób na łatwą aktualizację dźwięku z jednego urządzenia Amazon Echo. Oto jak to zrobić!

Jak sparować dwa głośniki Amazon Echo Alexa

Najpierw wybierz dwa inteligentne głośniki, które chcesz zsynchronizować. Dwa głośniki muszą być takie same. Tak więc, jeśli masz Amazon Echo Dot, musisz sparować go z drugą Echo Dot. Nie utworzy pary stereo z Echo Plus. Muszą być również ustawione w tym samym pomieszczeniu.

Otwórz aplikację Amazon Alexa na swoim iPhone, iPadlub Android urządzenie i upewnij się, że głośniki są już skonfigurowane. Wybierz kartę „Urządzenia” u dołu ekranu.

Sprawdź -   Jak wykonać kopię zapasową i zaimportować kontakty w Skypie

Kliknij ikonę „+” w prawym górnym rogu.

Wybierz ikonę plusa w prawym górnym rogu

Następnie wybierz „Skonfiguruj system audio” w wyskakującym okienku.

Wybierz

Wybierz opcję „Para stereo”.

Wybierz

Wybierz dwa głośniki, które chcesz sparować, a następnie kliknij „Dalej”. Pamiętaj, że dwa głośniki muszą być tego samego typu.

Wybierz dwa głośniki, które chcesz sparować, i wybierz Dalej

Następnie wybierz, który głośnik będzie używany w lewym kanale, a który w prawym. Aplikacja automatycznie ustawi pierwszy wybrany głośnik jako lewy głośnik. Jeśli chcesz zmienić kanał, po prostu dotknij „Zamień głośniki”. Po zakończeniu dotknij „Dalej”.

Następnie ustawisz, który głośnik będzie używany dla lewego i prawego kanału. Automatycznie ustawi pierwszy wybrany głośnik jako lewy głośnik. Jeśli chcesz zmienić kanały, po prostu wybierz

Na koniec wybierzesz nazwę dla tej pary. Możesz wybrać z listy popularnych nazw lub przewinąć do dołu, aby utworzyć własne. Kliknij „Zapisz” i gotowe!

Na koniec wybierzesz nazwę dla tej pary. Możesz wybrać z listy popularnych nazw lub przewinąć w dół, aby utworzyć własne imię. Wybierz

Teraz zobaczysz swoją nową parę jako grupę głośników w aplikacji Amazon Alexa. Każda muzyka odtwarzana teraz w tej grupie zostanie rozdzielona na dwa kanały stereo.

Sprawdź -   Jak wyłączyć powiadomienia „Wypróbuj Edge” w systemie Windows 10

Jak rozłączyć dwa głośniki Amazon Echo Alexa w parze stereo

Rozparowanie głośników Alexa jest jeszcze łatwiejsze niż połączenie ich razem. Najpierw dotknij „Urządzenia” w aplikacji Amazon Alexa (iPhone, iPadlub Android) pulpit.

Wybierz

Wybierz grupę głośników, którą chcesz oddzielić.

Wybierz grupę głośników, którą chcesz oddzielić

Zobaczysz głośniki tworzące tę parę. Gdy potwierdzisz, że chcesz je rozdzielić, kliknij „Rozparuj”.

Kran

Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o potwierdzenie. Puknij „Rozparuj” po raz drugi.

Kran

Otóż ​​to! Jeśli chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoją inteligentną grę audio w domu, możesz skonfigurować dźwięk w całym domu za pomocą kilku urządzeń obsługujących Amazon Alexa, a nawet dodać subwoofer Echo Studio do pary głośników.

Sprawdź -   7 Nostalgiczne strony internetowe o Halloween z lat 90. i 2000