Jak sprawdzić, czy serwery Pokemon Go działają bez logowania się do gry

Udostępnij teraz w social media:

Serwery Pokemon Go ponownie przestały działać w ciągu ostatnich kilku godzin, a przez nieliczne mamy na myśli około 5-6 godzin w niektórych miejscach. Przerwa była sporadyczna, co oznacza, że ​​gracze mogli zalogować się do gry na krótko, polować na rzadkiego Pokemona tylko po to, aby gra umarła na nim, zanim mogli ją złapać. Jest to druga powszechna awaria, jaką doznała gra, gdy pierwsza pojawiła się w czasie, gdy została wydana. Gra szybko ugięła się pod naporem wielu użytkowników, ale od tamtej pory była stabilna. Gdy serwery przestaną działać, gra poprosi Cię o ponowne zalogowanie się za pośrednictwem konta Google. Dopiero po zalogowaniu się gra informuje, że serwery nadal nie działają. Musisz zalogować się ponownie, nawet jeśli serwery uległy awarii i wróciły w czasie, gdy nie korzystałeś z aplikacji. Jeśli masz dość wielokrotnego logowania się tylko po to, aby dowiedzieć się, że serwery są wyłączone, status serwera Pokemon Go i czy Pokemon Go jest zgrywanie? informuje, które serwery regionalne działają, a które nie. Obecnie wszystkie serwery działają, ale warto dodać do zakładek te aplikacje internetowe na wypadek przyszłych awarii.

  Jak grać w Pokèmon Go bez ekranu [Android]

Status serwera Pokemon Go działa zarówno w przeglądarkach stacjonarnych, jak i mobilnych. Przeglądarki mobilne są prawdopodobnie miejscem, z którego chcesz uzyskać do niego dostęp. Wystarczy odwiedzić aplikację i przejrzeć listę serwerów, aby sprawdzić, które z nich działają. Jeśli grasz w grę z kraju, do którego gra nie została oficjalnie wydana, trudno będzie ci powiedzieć, z którym serwerem się łączysz podczas gry, ale ogólny stan serwerów powinien dać ci pomysł jako do ogólnej stabilności gry. Zrzut ekranu po lewej stronie pokazuje serwery z wcześniejszych czasów, kiedy były wyłączone, a ten po prawej pokazuje serwery, gdy były już uruchomione i stabilne.

Status serwera Pokemon Go

Możesz odświeżać stronę do momentu zresetowania serwerów. Najlepiej poczekać kilka minut, nawet po ich ponownym uruchomieniu, ponieważ mogą równie szybko ponownie spaść i możesz stracić postęp w grze.

  Jak zsynchronizować kroki z trackera aktywności do Pokèmon Go

Odwiedź status serwera Pokemon Go

W chwili publikacji tego posta wszystkie serwery są archiwizowane, a gra działa płynnie. Jeśli szukasz szybszych odpowiedzi i obawiasz się, że serwery są zarchiwizowane, Google Auth jest online i jeśli klub trenera jest online, to czy Pokemon Go jest zgrywanie? powie ci to wszystko bez pytania o przeglądanie listy serwerów. Po prostu odwiedź aplikację i przeczytaj status.

jest zgrywanie Pokémon GO

Odwiedź Is Pokemon Go rip?

Is Pokemon Go Up or Not to kolejna opcja nazwana na cześć Down lub Just me. Po prostu odwiedź witrynę, aby zobaczyć, jak długo serwery działały, opóźnienie serwera i czy możesz obecnie umieszczać przynęty.

  Jak zablokować wszelkie wzmianki o pokemonach z Internetu

jest pokemon up, czy nie

Odwiedź Is Pokemon Go Down or Not

x