Jak trwale usunąć konto Netflix?

Tajemnicą poliszynela jest to, że Netflix od kilku lat traci swoich subskrybentów. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy szukają nowej alternatywy Netflix, musisz już anulować członkostwo Netflix. Jednak anulowanie subskrypcji nie powoduje natychmiastowego usunięcia konta Netflix. W tym artykule wyjaśniliśmy, w jaki sposób możesz poprosić o natychmiastowe usunięcie konta Netflix po anulowaniu członkostwa.

Trwale usuń konto Netflix (2022)

Co się stanie, gdy anulujesz swoje konto Netflix?

Po anulowaniu subskrypcji Netflix serwis Netflix zachowa Twoje konto przez 10 miesięcy. Firma stosuje to podejście, aby ułatwić użytkownikom dostęp do ich profili, ulubionych, preferencji oglądania, historii oglądania i nie tylko, jeśli zmienią zdanie i zechcą ponownie zarejestrować się w serwisie Netflix. Masz jednak możliwość zażądania wcześniejszego usunięcia konta.

Aby usunąć swoje konto Netflix zaraz po anulowaniu subskrypcji, musisz wysłać firmie wiadomość e-mail dotyczącą usunięcia konta. Szczegółowo opisaliśmy, jak to zrobić w następnej sekcji.

Najłatwiejsza metoda usunięcia konta Netflix

Aby poprosić o usunięcie konta przed 10-miesięcznym okresem oczekiwania, wyślij e-mail na adres [email protected] z adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem Netflix.

Jeśli poprosisz o usunięcie konta po anulowaniu członkostwa przed wygaśnięciem bieżącego okresu rozliczeniowego, Netflix domyślnie usunie konto po zakończeniu cyklu rozliczeniowego. Możesz jednak poprosić o natychmiastowe usunięcie konta przed zakończeniem okresu rozliczeniowego.

Przykładowy e-mail do usunięcia konta Netflix

Dodaliśmy przykładowy e-mail, za pomocą którego możesz szybko poprosić o usunięcie konta. W zależności od potrzeb możesz zmodyfikować szablon przed wysłaniem wiadomości e-mail o usunięciu konta. Jak wspomnieliśmy powyżej, wysłanie tej wiadomości z tego samego adresu e-mail, który jest powiązany z Twoim kontem Netflix, jest ważne.

Nie musisz wymieniać w temacie swojego konta e-mail powiązanego z Netflix, ale zamiast tego wyślij wiadomość e-mail o usunięciu konta, używając tego samego. To powiedziawszy, oto format e-maila, którego powinieneś użyć:

Dear Netflix team,

I have canceled my Netflix subscription on <date> and have decided not to use Netflix anymore. Hence, I would like to request you to immediately delete my account from your database along with all the data associated to it ahead of the 10-month cooldown period. 
Thank you.

Regards,
<your name>

Nie chcesz usunąć Netflix? Zamiast tego anuluj subskrypcję Netflix

Jeśli nie chcesz ręcznie usuwać swojego konta Netflix, możesz anulować członkostwo w serwisie Netflix i poczekać 10 miesięcy, aż konto zostanie ostatecznie usunięte. Aby anulować subskrypcję Netflix, przejdź do Konto -> Anuluj członkostwo -> Zakończ anulowanie. Szczegółowe instrukcje dotyczące anulowania członkostwa w serwisie Netflix znajdziesz w naszym połączonym przewodniku.

Pozbądź się swojego konta Netflix

Więc masz to. W ten sposób możesz trwale usunąć swoje konto Netflix bez konieczności czekania przez 10 miesięcy. Chociaż domyślna 10-miesięczna polityka przechowywania konta Netflix jest odpowiednia dla większości ludzi, dobrze jest mieć możliwość ręcznego uruchomienia usunięcia wcześniej. Jeśli nadal masz problem z anulowaniem członkostwa, zalecamy sprawdzenie najlepszych filmów Netflix i najlepszych programów Netflix, zanim pociągniesz za spust. To powiedziawszy, jaki jest powód dezaktywacji konta Netflix? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

x