Jak oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane na Instagramie?

W dzisiejszych czasach przesyłanie wiadomości ma swoje zalety. Jest to szybszy sposób komunikacji i ułatwia ludziom przekazywanie informacji, uczuć i myśli innym ludziom w zaledwie kilku słowach naraz. W przypadku wiadomości może istnieć kilka wskazówek i sztuczek, o których możesz nie wiedzieć w różnych aplikacjach, takich jak Instagram, iMessage, Messenger itp. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek, jak nieprzeczytać wiadomości na Instagramie, witaj! Dajemy Ci pomocny przewodnik, który pokaże Ci, jak możesz oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane na Instagramie, z dokładnymi instrukcjami, które pomogą Ci.

Jak oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane na Instagramie?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak z łatwością możesz nieprzeczytać jednego lub wielu czatów w aplikacji Instagram. Przeczytaj i postępuj zgodnie z krokami wymienionymi poniżej, aby poznać wszystko szczegółowo.

Co oznacza oznaczenie jako nieprzeczytane?

Funkcja Oznacz jako nieprzeczytane pozwala oznaczyć niektóre teksty jako nieprzeczytane. Oznacza to, że możesz wrócić i sprawdzić, które wiadomości mają być później przeczytane. Oznaczanie wiadomości jako nieprzeczytanych oznacza to tylko dla Ciebie, ale inny użytkownik nadal może zobaczyć, że przeczytałeś jego wiadomości.

Jak nieprzeczytać wiadomości?

Funkcja nieprzeczytania na Instagramie jest możliwa tylko wtedy, gdy masz konto Professional. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby dowiedzieć się, jak nieprzeczytane wiadomości na Instagramie:

Uwaga: Poniższe kroki są wykonywane w wersji aplikacji Instagram na Androida.

1. Otwórz aplikację Instagram i stuknij ikonę Messanger w prawym górnym rogu, jak pokazano.

2. W sekcji Główny czat dotknij i przytrzymaj żądany czat, który chcesz oznaczyć jako nieprzeczytany.

3. Stuknij w Oznacz jako nieprzeczytane, jak pokazano poniżej.

4. Na czacie oznaczonym jako nieprzeczytany pojawi się niebieska kropka.

Jak oznaczyć wiadomości tekstowe jako przeczytane?

Aby po prostu oznaczyć wiadomości jako przeczytane, musisz otworzyć żądane okno czatu, które automatycznie pokaże się drugiemu użytkownikowi. Oznacza to, że przeczytałeś ich wiadomość.

Jak oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane na Instagramie?

Aby oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane na Instagramie, musisz upewnić się, że masz konto Professional, ponieważ ta funkcja jest dostępna tylko dla twórców i kont biznesowych. Oto jak to zrobić:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Messanger > ikonę Hamburger, jak pokazano poniżej.

3. Wybierz żądane czaty, które chcesz oznaczyć jako nieprzeczytane i dotknij Więcej od dołu.

4. Stuknij w Oznacz jako nieprzeczytane.

5. Na czatach oznaczonych jako nieprzeczytane pojawi się niebieska kropka. Oto jak nieprzeczytane wiadomości na Instagramie.

Czy istnieje sposób na oznaczenie iMessages jako nieprzeczytane?

Nie, obecnie nie ma metody oznaczania wiadomości iMessages jako nieprzeczytanych. Ale dzięki nowym aktualizacjom iOS możemy spodziewać się tej funkcji na każdym urządzeniu z iOS.

Jak znaleźć nieprzeczytane wiadomości na iPhonie?

Poniższe kroki mogą pomóc w zlokalizowaniu nieprzeczytanych wiadomości na iPhonie:

1. Otwórz aplikację Wiadomości.

2. Niebieska kropka po lewej stronie wiadomości oznacza, że ​​są one nieprzeczytane.

Jak zgłosić wiadomość tekstową na iPhonie?

Nie możesz oflagować wiadomości tekstowej na iPhonie, ponieważ ta funkcja nie jest jeszcze dostępna na żadnym urządzeniu iPhone.

***

Mamy nadzieję, że ten poradnik okazał się pomocny i udało Ci się nauczyć nieprzeczytanych wiadomości na Instagramie. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli je przeczytać.

x