Udostępnij teraz w social media:

Instagram mniej więcej rządzi gatunkiem filtrów zdjęć. Trudno sobie wyobrazić, że jakakolwiek aplikacja może zająć jej miejsce, a nawet wymyślić wystarczająco unikalną koncepcję, aby z nią konkurować. Potem pojawiła się Prisma. Jest to obecnie jedna z najbardziej unikalnych aplikacji filtrujących na iOS i Androida. Twórcy Prisma opracowali Sticky AI. To aplikacja, która umożliwia tworzenie naklejek iMessage z własnych selfie. Zawiera artystyczne style, które są bardzo podobne do stylów artystycznych, które Prisma stosuje do zdjęć. Możesz dodać tag tekstowy do naklejki, a następnie wysłać go przez dowolną aplikację do obsługi wiadomości.

Sprawdź -   Jak wyświetlić wszystkie uprawnienia aplikacji w systemie macOS

Zainstaluj Sticky AI i otwórz aplikację Wiadomości. Możesz wysłać te naklejki za pośrednictwem dowolnej aplikacji do obsługi wiadomości lub możesz otworzyć aplikację na ekranie głównym, aby utworzyć i wysłać naklejkę.

Aplikacja uruchamia aparat, gdy pozwolisz mu się z nim połączyć. Jeśli chcesz, możesz użyć zdjęcia z rolki aparatu. Sticky AI fachowo usuwa tło z twojego selfie i pozostawia czyste wycięcie z twarzy.

Aby zastosować filtr do swojego selfie, dotknij obrazu. Obecnie istnieją tylko dwa filtry, czyli style artystyczne. Prisma prawdopodobnie doda więcej w przyszłych aktualizacjach.

Możesz dodać kontur do selfie, dotykając przycisku profilu. Aby dodać tekst, dotknij przycisku T, a następnie wpisz, co chcesz. Możesz przesuwać swoje selfie i tekst, dotykając ich i przeciągając.

Sprawdź -   Dane pogodowe w czasie rzeczywistym dla twojego projektu

Po zakończeniu edycji naklejki dotknij przycisku udostępniania w prawym dolnym rogu. Wybierz aplikację, której chcesz udostępnić naklejkę, wprowadź nazwę kontaktu i dotknij wyślij.

Naklejka zostanie dodana do Twojej galerii. Sticky AI instaluje się na ekranie głównym jako samodzielna aplikacja. Możesz tworzyć więcej naklejek i udostępniać je w innych aplikacjach za pośrednictwem głównej aplikacji. Na dole naklejki znajduje się znak wodny „Lepki”. Obecnie nie ma możliwości usunięcia tego znaku wodnego. To jest pierwsza wersja aplikacji, więc Prisma prawdopodobnie doda później sposób na usunięcie znaku wodnego.

AI Prismy jest doskonała. Dowodzi tego oryginalna aplikacja Prisma i jej popularność. Dzięki Sticky AI Prisma wprowadziła ten sam inteligentny algorytm do czegoś innego. Style graficzne nie są godną uwagi funkcją w Sticky AI. Imponujące jest właśnie usunięcie tła z selfie.

Sprawdź -   Jak włączyć filtry ekranów ślepoty kolorów w systemie macOS

Ta aplikacja nie jest jeszcze dostępna na Androida.

Zainstaluj Sticky AI z App Store