Jak ukryć szczegóły wykorzystania danych w T-Mobile?

Udostępnij teraz w social media:

T-Mobile to marka komunikacji mobilnej, która świadczy różne usługi dostępu do Internetu. Świadczą usługi dla telefonów komórkowych, laptopów, tabletów, notebooków i wszystkich innych urządzeń, które działają z dostępem do Internetu, takich jak 2G, 4G, 5G itp. W tym artykule rozwiążemy kilka typowych problemów związanych z korzystaniem z T-Mobile, Szczegóły wykorzystania danych T-Mobile itp. Czytaj dalej artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej o nieograniczonych danych T-Mobile i usuwaniu historii przeglądarki przez Tmobile.

Jak ukryć szczegóły wykorzystania danych w T-Mobile?

Czytaj dalej, aby znaleźć instrukcje wyjaśniające, jak wyświetlić szczegóły wykorzystania danych T-Mobile i szczegółowo usunąć zapisy połączeń T-Mobile.

Czy T-Mobile jest naprawdę nieograniczony?

Tak, usługa T-Mobile jest nieograniczona, dopóki nie korzystasz z przeciążonej wieży i wykorzystałeś ponad 50 GB danych w cyklu rozliczeniowym. Jeśli nie znajdujesz się w zatłoczonej wieży, uzyskasz nieograniczoną prędkość sieci, zgodnie z obietnicą T-Mobile. Korzystanie z T-Mobile zależy wyłącznie od dostępności wieży.

  Jak używać iPhone'a do wprowadzania haseł na Apple TV

Jak uzyskać historię sieci bezprzewodowej T-Mobile?

Aby sprawdzić historię sieci bezprzewodowej T-Mobile na stronie T-Mobile, możesz rozważyć wykonanie następujących kroków:

1. Odwiedź stronę logowania T-Mobile i wprowadź swoje dane logowania.

2. Po zalogowaniu kliknij opcję HISTORIA KONTA.

3. Pod filtrami wybierz Usługi i kliknij opcję Pobierz PDF.

Czy właściciel konta może zobaczyć moją historię internetową T-Mobile?

Nie, właściciel konta nie widzi Twojej historii Internetu, ponieważ usługa T-Mobile nie śledzi tego, co przeglądasz. Po prostu przechowuje rejestry szczegółów wykorzystania danych T-Mobile.

Jak długo T-Mobile przechowuje historię przeglądania?

T-Mobile nie śledzi historii przeglądania. Śledzą wykorzystanie danych. Nie musisz się więc martwić o historię przeglądania.

Jak ukryć szczegóły wykorzystania danych w T-Mobile?

Nie możesz ukryć szczegółów wykorzystania danych w T-Mobile, ponieważ ta funkcja nie jest jeszcze dostępna. Ale nie musisz się martwić, ponieważ Twoje dane dotyczące użytkowania T-Mobile są bezpieczne w aplikacji T-Mobile. Jeśli chcesz znaleźć szczegóły dotyczące korzystania z Konta, możesz je znaleźć w sekcji Konto w aplikacji T-Mobile. Aby uzyskać dalszą pomoc, odwiedź tę stronę pomocy T-Mobile.

  Jak korzystać z Friendmoji w Snapchacie

Jak usunąć szczegóły wykorzystania danych w T-Mobile?

Niestety nie ma możliwości usunięcia swoich danych w T-Mobile, ponieważ jest to jedyny dowód na to, ile danych zużyłeś i jak korzystasz z T-Mobile. T-Mobile nie udzielił swoim użytkownikom uprawnień do usuwania szczegółów wykorzystania danych. Aby uzyskać więcej pomocy w tym zakresie, możesz zapoznać się ze społecznością T-Mobile.

Czy T-Mobile wyświetla wiadomości tekstowe na rachunku?

Nie, T-Mobile nie pokaże rzeczywistych wiadomości tekstowych na wygenerowanym rachunku. Ale pokaże wszystkie numery z twojej historii SMS-ów i połączeń, co oznacza numery, z którymi pisałeś lub dzwoniłeś.

Jak daleko wstecz T-Mobile prowadzi rejestry telefonów?

T-Mobile przechowuje wszystkie Twoje dane przez maksymalnie 12 miesięcy. Po tym okresie zapisy znikają na zawsze i nie można ich odzyskać.

Czy posiadacze kont T-Mobile mogą czytać wiadomości tekstowe?

Nie, posiadacze kont T-Mobile nie mogą czytać wiadomości tekstowych. T-Mobile nie pozwala posiadaczom kont na odczytywanie wiadomości tekstowych. Ale możesz zobaczyć szczegóły użytkowania T-Mobile w sekcji Konto na swoim koncie.

Czy T-Mobile widzi usunięte wiadomości tekstowe?

Nie, T-Mobile nie widzi usuniętych wiadomości tekstowych. Gdy wiadomości znikną, znikną na zawsze i nikt nie ma dostępu do tych wiadomości.

Jak usunąć moje rekordy połączeń T-Mobile?

Aby usunąć rejestr połączeń T-Mobile, będziesz potrzebować aplikacji o nazwie Cyfry, opracowanej przez T-Mobile.

  Jak zsynchronizować odtwarzanie wideo w serwisie Netflix podczas oglądania ze znajomymi

Możesz rozważyć wykonanie poniższych kroków, aby usunąć zapisy połączeń:

1. Uruchom aplikację Digits na swoim telefonie komórkowym.

2. Stuknij opcję Połączenia z górnego menu aplikacji,

3. Wybierz opcję Edytuj w prawym górnym rogu ekranu.

4. Stuknij opcję Usuń wszystko w lewym dolnym rogu ekranu.

5. Ponownie dotknij Usuń w wyskakującym okienku, aby potwierdzić.

Twoje dzienniki połączeń zostały pomyślnie usunięte.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś więcej o korzystaniu z T-Mobile, nieograniczonych danych T-Mobile, szczegółach wykorzystania danych T-Mobile i usuwaniu historii przeglądarki przez T-Mobile. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x