Jak ukryć wycięcie iPhone’a X na ekranie


IPhone X to potężne urządzenie z funkcjami unikalnymi dla tego konkretnego modelu. Ma też straszny problem projektowy w postaci wycięcia. W tym momencie znane jest to, że bezramkowa konstrukcja nie zawierała estetycznie przedniej kamery i głośników. W związku z tym cały projekt ekranu jest zniekształcony przez wycięcie, które czyni miejsce dla kamery jako głośnika. To brzydkie. Możesz ukryć wycięcie iPhone’a X na ekranie za pomocą zgrabnej sztuczki z tapetą, którą aplikacja Notcho iOS może zastosować do dowolnego obrazu w rolce z aparatu.

Ukryj wycięcie iPhone’a X.

Notcho ukrywa wycięcie iPhone’a X, modyfikując używaną tapetę. Spycha tapetę w dół i dodaje czarny pasek u góry. Wycięcie jest ukryte wewnątrz tego czarnego paska.

Możesz zaimportować zdjęcie z rolki aparatu, a Notcho doda czarny pasek tuż nad nim. Po dodaniu paska zapisz nowy obraz w rolce z aparatu. Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Tapety. Stuknij Wybierz nową tapetę i wybierz obraz utworzony przez Notcho. Zastosuj go zarówno do ekranu blokady, jak i ekranu głównego, aby ukryć wycięcie iPhone’a X.

Alternatywną metodą ukrycia wcięcia iPhone’a X jest użycie tapety z czarnymi obwódkami lub przeważnie czarną na górze. Mamy kilka tapet na iPhone X, które pasują do rachunku.

Informacje zwykle wyświetlane u góry iPhone’a X, tj. Stan sygnału, procent baterii, alarmy, łączność Wi-Fi itp., Będą łatwe do odczytania, więc żadna funkcjonalność nie zostanie poświęcona przez użycie tapety z dodanym czarnym paskiem u góry .

Zmiana kosmetyczna

Jest to na wszystkich kontach zmiana kosmetyczna i dotyczy tylko ekranu blokady i ekranu głównego. Po otwarciu aplikacji, dowolnej aplikacji, wycięcie wróci. Możesz nawet nie lubić przejścia z ekranu głównego do ekranu aplikacji, gdy wycięcie oczywiście pojawi się ponownie. Być może w pewnym momencie programiści zdecydują się dodać czarny pasek u góry wszystkich ekranów w swojej aplikacji, aby ukryć błąd projektu, ale to naprawdę zależy od nich.

Niektórzy właściciele iPhone’a X twierdzą, że rozgrzali się do tego małego dziwactwa, a wycięcie już im nie przeszkadza. Inni szukają kreatywnego rozwiązania problemu, a to jest tak proste, jak to tylko możliwe. Jedyną alternatywą są tapety, które zawierają wycięcie w obrazie.

x