Jak ukryć wycięcie na telefonach z Androidem

Wycięcie iPhone’a X, mimo strasznego aspektu projektowego, jest kopiowane przez producentów telefonów z Androidem. Pojawia się spora liczba telefonów, które mają swoje własne wycięcie i można śmiało powiedzieć, że wszelki sens opuścił tę planetę. Wydaje się, że wycięcie zmieniło się w modę. Apple mógł dodać wycięcie, ponieważ nie miało wyboru, ale telefony z Androidem dodają go, aby wyglądał jak iPhone X. Na szczęście istnieje aplikacja, która może ukryć wycięcie na telefonach z Androidem.

Prawdopodobnie będzie więcej takich aplikacji, ale na razie Nacho Notch jest tym, czego możesz użyć do ukrycia wycięcia na telefonach z Androidem. Jest darmowy i nie zawiera reklam ani wersji premium, która dodaje do niego więcej funkcji.

Ukryj wycięcie na Androida

zainstalować Nacho Notch ze sklepu Google Play. Notcho Notch nie działa jak aplikacje na iOS, które ukrywają wycięcie na iPhonie X. W rzeczywistości jest lepsze niż rozwiązania, które masz dla iPhone’a X, ponieważ te aplikacje działają tylko na ekranie głównym. Nacho Notch działa na wszystkich ekranach, wypełniając pasek stanu, aby był czarny, co można zrobić tylko na Androidzie.

Nacho Notch nie ma interfejsu. Aby to włączyć, musisz dodać kafelek aplikacji do szybkich kafelków. Rozwiń obszar powiadomień i dotknij małego przycisku edycji. Przewiń w dół menu szybkich kafelków, aż znajdziesz kafelek Nacho Notch. Przeciągnij go do włączonej sekcji kafelków, aby go dodać.

Po dodaniu dotknij go raz, aby włączyć aplikację. Gdy Nacho Notch jest włączone, pasek stanu zmieni kolor na czarny. Jeśli masz tam wycięcie, zostanie ono ukryte.

Nacho Notch automatycznie wykrywa wysokość paska stanu w telefonie i maluje go na czarno. Ikony na pasku stanu są nadal dobrze widoczne.

Głównym celem aplikacji jest ukrycie wycięcia na telefonach z Androidem, jednak działa ona na telefonach, które nie mają wycięcia i zapewnia im spójny pasek stanu we wszystkich aplikacjach i ekranach.

Biorąc pod uwagę, że ta aplikacja nie ma interfejsu użytkownika ani odpowiedniego interfejsu, możesz chcieć wiedzieć, jak ją odinstalować, jeśli nie chcesz jej używać przez dłuższy czas. Aby odinstalować aplikację, otwórz aplikację Sklep Play i ponownie wyszukaj aplikację. Na stronie Sklepu Play aplikacji zobaczysz przycisk Odinstaluj. Alternatywnie, jeśli przejdziesz do listy aplikacji zainstalowanych na obecnym urządzeniu w aplikacji Sklep Play, będziesz mógł ją również odinstalować z tego miejsca.

x