Jak usunąć kogoś z najlepszych przyjaciół na Snapchacie?

Jeśli często korzystasz ze Snapchata, możesz chcieć wiedzieć, jak usunąć kogoś z listy najlepszych przyjaciół. Aplikacja analizuje, z kim najczęściej rozmawiasz i do kogo wysyłasz najwięcej snapów, a następnie wyznacza ich jako najlepszego przyjaciela. Ale czasami coś się zmienia, znajomi wypadają i możesz chcieć usunąć tę osobę ze swojego profilu.

Jeśli chcesz odmienić swoich przyjaciół na snapchacie, mamy dla Ciebie ochronę. W tym artykule pokażemy, jak usunąć kogoś z listy najlepszych przyjaciół.

Przegląd – jak usunąć kogoś z najlepszych przyjaciół na Snapchacie

Usuń kogoś z najlepszych przyjaciół, usuwając go

Pierwsza opcja jest prawdopodobnie najprostsza, jeśli chcesz całkowicie usunąć kontakt z listy znajomych. Oto jak to się robi:

 • Otwórz swoją aplikację i przejdź do funkcji Czat w lewym dolnym rogu ekranu. Spowoduje to przejście do Twojej listy kontaktów.
 • Wybierz znajomego, którego chcesz usunąć, klikając jego ikonę profilu Bitmoji, która przeniesie Cię do profilu znajomego.
 • W prawym górnym rogu będą trzy małe kropki. Kliknij je, aby zobaczyć opcje zablokowania lub usunięcia kontaktu.
 • Usunięcie znajomego jest opcją tymczasową, która nadal pozwala mu na wysyłanie do Ciebie wiadomości. Pamiętaj, że jeśli zmienisz zdanie, będziesz mógł dodać je z powrotem w późniejszym terminie. Jednak zablokowanie znajomego jest trwalsze – wybierając tę ​​opcję, nie tylko usuniesz go ze swojej listy znajomych, ale także usuniesz siebie z ich listy. Nie będą mogli ponownie zobaczyć Twojego wyniku Snap.

  Jak usunąć kogoś z najlepszego przyjaciela numer jeden na Snapchacie?

  Usuń kogoś z najlepszych przyjaciół, zastępując go

  Trzecia metoda może zająć trochę więcej czasu, ale nadal jest stosunkowo prosta.

  Wysyłanie mniejszej liczby snapów do osób, które chcesz usunąć z listy najlepszych przyjaciół, a wysyłanie kolejnych do innych znajomych załatwi sprawę. Mówiąc najprościej, częstsze interakcje z innymi ludźmi skłonią algorytm do zmiany statusu twoich kontaktów.

  Możesz także ograniczyć interakcje z niechcianym najlepszym przyjacielem, wyciszając jego historie, wiadomości i powiadomienia.

  Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki:

 • Wróć do menu „Czat” w dolnym rogu ekranu.
 • Kliknij Bitmoji znajomego, którego chcesz usunąć, i znajdź pionową elipsę w prawym górnym rogu.
 • Poniżej opcji „zablokuj” i „usuń” znajdziesz „wycisz grę i mini powiadomienia” oraz „wycisz historię”. Pomoże ci to uniknąć interakcji i zminimalizować ją, przyspieszając proces.
 • Jak usunąć kogoś z najlepszych przyjaciół na Snapchacie bez ich usuwania?

  Usuń kogoś z najlepszych przyjaciół, korzystając z algorytmu

  Jeśli szukasz mniej dramatycznego sposobu na usunięcie kogoś z listy najlepszych przyjaciół, ta metoda może być dla Ciebie lepsza.

  Na początku tego artykułu przeczytasz o tym, jak działa algorytm Snapchata. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest obniżenie interakcji z daną osobą. Wysyłając mniej snapów i wiadomości, algorytm zacznie śledzić zmianę, zmieniając z czasem status twojego najlepszego przyjaciela. Być może będziesz musiał poczekać na to od 10 do 15 dni, ale bez wątpienia zgodzisz się, że jest to znacznie subtelniejszy sposób postępowania.

  Pamiętaj jednak, że okres może się różnić w zależności od liczby posiadanych kontaktów i częstotliwości interakcji z nimi.

  Ukrywanie najlepszych przyjaciół na Snapchacie

  Nie martw się – nikt inny, ale możesz zobaczyć swoich najlepszych przyjaciół Snapchata. Są jednak wyświetlane na ekranie. Jeśli nie chcesz ich widzieć lub nie chcesz, aby widział je ktoś inny, możesz je łatwo ukryć.

  To prawda, nie możesz ukryć, kto jest twoim najlepszym przyjacielem na ekranie „Wyślij do”, ale możesz ukryć ich na ekranie „Czat”. Oto jak:

  Zmieniając powiązane emotikony

  Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz swój profil, klikając ikonę Bitmoji w lewym górnym rogu, a następnie stuknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu, co otworzy „Ustawienia”.
 • Przewijając w dół, powinieneś zobaczyć opcję o nazwie: „Dostosuj emotikony”. Ta opcja pokaże Ci, które emotikony oznaczają Twoich znajomych jako: „Super BFF”, „BFF”, „Najlepszy”, „Bliski przyjaciel”, „Dobry przyjaciel” i podobne.
 • Stamtąd dotknij emoji, które chcesz zmienić, a następnie wybierz inny, aby go zastąpić. Może to być dowolny emoji, o ile nie jest już wybrany dla innego pola.
 • Jeśli jesteś użytkownikiem IOS, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz swój profil i znajdź ikonę koła zębatego.
 • Znajdź opcję „Zarządzaj” i dotknij paska „Emoji znajomych”.
 • Powtórz proces w taki sam sposób, jak wyjaśniono wcześniej. Jeśli chcesz, możesz później łatwo wrócić do starych ustawień domyślnych, klikając przycisk „Przywróć domyślne”.
 • Kolejna wskazówka do rozważenia

  Czy wiesz, że możesz wybrać liczbę najlepszych przyjaciół, których masz na Snapchacie? Niezależnie od tego, czy chcesz ograniczyć go do jednego, czy rozszerzyć do ośmiu (co jest maksymalną liczbą, na którą obecnie pozwala Snapchat), możesz szybko zmienić to z domyślnego (trzech najlepszych przyjaciół Snapchata) za pomocą kilku kliknięć!

  Wykonaj kolejne kroki, aby dowiedzieć się, jak:

 • Otwórz „Ustawienia” i przewiń do opcji „Zarządzaj”.
 • Wybierz „# najlepszych przyjaciół”.
 • Edytuj numer według własnych upodobań.
 • Poruszanie się po Snapchacie nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać!

  Nie martw się o swoich najlepszych przyjaciół Snapchata. To, że nie wchodzisz w interakcję z kimś w aplikacji tak często, jak w prawdziwym życiu, nie oznacza, że ​​nadal nie jesteś dobrymi przyjaciółmi. Ta platforma ma być zabawna i interaktywna, więc miej to na uwadze.

  Czy kiedykolwiek usunąłeś kogoś ze swojej listy najlepszych przyjaciół na Snapchacie? Czy użyłeś którejś z metod opisanych w tym artykule? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.