Jak usunąć konto Rakuten

Rakuten to japońska witryna marketingu internetowego i sprzedaży detalicznej, która sprzedaje produkty amerykańskich marek. Jest to jedna z najlepszych witryn handlu elektronicznego w Japonii i czasami nazywana jest japońską Amazonką. Rakuten działa tak samo jak inne witryny zakupów online iw przeciwieństwie do innych sklepów internetowych oferuje swoim członkom co 3 miesiące duży czek lub zwrot gotówki za zakupy. Posiada również platformę do strumieniowego przesyłania filmów, która zawiera wszystkie koreańskie dramaty, programy i filmy. Ostatnio jego wzrost spada na dzisiejszym rynku ze względu na wzrost konkurencyjnych firm, takich jak Amazon, Sephora itp. Jeśli jesteś członkiem witryny Rakuten i chcesz usunąć konto Rakuten i anulować Rakuten TV, to przyszedłeś do dobre miejsce! Ten artykuł pomoże we wszystkich niezbędnych rozwiązaniach.

Jak usunąć konto Rakuten

Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się szczegółowo o sposobach usunięcia konta Rakuten.

Czy Rakuten to firma amerykańska?

Nie, Rakuten nie jest amerykańską firmą, ale japońską witryną zakupów online lub e-commerce. Ma swoją główną siedzibę w Tokio w Japonii i znajduje się w Rakuten w Ichiban. Choć jest to japońska firma e-commerce, sprzedaje większość produktów należących do amerykańskich marek, takich jak Macy’s, Bloomingdales, Walmart itp.

Co to jest konto Rakuten?

Podobnie jak inne strony internetowe lub aplikacje e-commerce, takie jak Myntra, Amazon, Flipkart itp., Rakuten również wymaga od użytkowników utworzenia konta, aby móc z niego efektywniej korzystać. Mogą uzyskać kilka zniżek, ofert, zwrotów gotówki i innych korzyści. Dlatego konto Rakuten jest darmowym kontem członkowskim, które oferuje wiele korzyści i zwrot gotówki.

Rakuten otrzymuje prowizje od sklepów sprzedających produkty na platformie Rakuten. W zamian Rakuten pożycza część tej prowizji jako zwrot gotówki lub premię pieniężną przy zakupach klientom posiadającym bezpłatne konto członkowskie. Członkowie otrzymują ogromne kwoty zwrotu gotówki na swoje konto PayPal w okresie co 3 miesiące.

Czy powiązanie karty kredytowej z Rakuten jest bezpieczne?

Tak, możesz bezpiecznie połączyć swoją kartę kredytową z kontem Rakuten. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy powiązanie swojej karty kredytowej z Rakuten jest bezpieczne, możesz mieć pewność, ponieważ dane Twojej karty są przechowywane w bezpiecznym i zaszyfrowanym środowisku. Nigdy nie będzie dostępny dla osób z zewnątrz ani korupcji. Możesz połączyć dowolną kartę ze swoim kontem Rakuten, taką jak karta kredytowa, debetowa, American Express itp.

Jedną z głównych zalet zakupów przy użyciu karty kredytowej jest to, że otrzymasz zwrot gotówki w sklepie tylko za zakupy kartą kredytową na Rakuten. To dałoby odpowiedź na Twoje pytanie: czy powiązanie karty kredytowej z Rakuten jest bezpieczne?

Czy Rakuten to zdzierstwo?

Nie, Rakuten nie jest zdzierstwem żadnej innej platformy e-commerce. Co więcej, jest to jeden z największych marketingu internetowego i sprzedaży detalicznej. Innymi słowy, witryny e-commerce w Japonii. Nazywają ją także Amazonką Japonii.

Ile kont Rakuten możesz mieć?

Możesz mieć tylko 1 konto połączone z bankiem Rakuten. Jeśli masz więcej niż jedno konto, Twoje konto zostanie zablokowane lub usunięte ze strony Rakuten. Ponieważ możesz mieć tylko jedną legalną tożsamość, nie możesz sfałszować ani zrobić duplikatu tożsamości, aby obsługiwać wiele kont na Rakuten i naruszać prawa określone przez Rakuten.

Jak anulować Rakuten TV?

Rakuten TV to internetowa platforma z japońskimi filmami, programami i transmisją wideo. Jeśli masz konto w Rakuten TV i chcesz je usunąć, możesz wykonać poniższe czynności.

1. Przejdź do aplikacji Rakuten TV.

2. Stuknij w Ja.

3. Stuknij ikonę ustawień.

4. Wybierz Usuń konto.

5. Stuknij tutaj.

6. Stuknij łącze Subskrypcje i ustawienia.

7. Stuknij opcję Usuń konto u dołu strony.

8. Wprowadź swój adres e-mail i wybierz USUŃ MOJE KONTO.

Oto kilka prostych kroków, aby anulować swoje konto Rakuten TV. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usunąć konto Rakuten.

Jak usunąć swoje globalne konto Rakuten?

Konto globalne Rakuten różni się od konta Rakuten, ponieważ Twoje konto globalne jest połączone z Rakuten Global Express, która zapewnia usługi zakupów online dla użytkowników międzynarodowych, promując bezpłatną wysyłkę do różnych krajów. Możesz wykonać te same kroki, co powyżej, aby usunąć swoje konto Rakuten Global:

Jak usunąć konto Rakuten?

Możesz usunąć konto Rakuten za pomocą dwóch metod wymienionych poniżej:

Metoda 1: Za pośrednictwem wiadomości e-mail

Powinieneś wysłać e-mail ze swojego zarejestrowanego konta na Rakuten z prośbą o usunięcie konta Rakuten i odzyskanie wszystkich informacji.

Temat wiadomości e-mail powinien brzmieć Żądanie usunięcia konta. Twoja poczta powinna zostać wysłana do [email protected]

Metoda 2: Poprzez stronę Centrum pomocy

Jeśli chcesz usunąć swoje konto, kontaktując się bezpośrednio z nimi przy użyciu ich numeru kontaktowego, wykonaj następujące czynności:

1. Przejdź do Rakuten stronie internetowej.

2. Stuknij w trzy poziome linie.

3. Stuknij w opcję Pomoc.

4. Stuknij w trzy poziome linie (opcje Tematy pomocy).

5. Wybierz opcję Skontaktuj się z nami pod tematami pomocy.

6. Wybierz To coś innego z listy rozwijanej.

7. Napisz list z prośbą o usunięcie konta i podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w odpowiednim polu i dotknij opcji Wyślij prośbę.

Jak odzyskać swoje konto Rakuten?

Jeśli masz już konto Rakuten iw jakiś sposób zapomniałeś danych konta, wykonaj poniższe czynności, aby odzyskać swoje konto Rakuten:

1. Przejdź do oficjalnej strony internetowej Rakuten.

2. Stuknij opcję Zaloguj się.

3. Wybierz Nie pamiętam hasła.

4. Wprowadź zarejestrowany adres e-mail i dotknij Resetuj hasło.

5. Wpisz 6-cyfrowy kod, który musiałeś otrzymać w wiadomości e-mail i dotknij Zweryfikuj moje konto.

6. Wprowadź nowe hasło i dotknij opcji Zapisz i zaloguj się.

Możesz odzyskać swoje konto, wykonując te proste czynności.

Dlaczego Twój Rakuten Cash Back zniknął?

Istnieje kilka powodów związanych ze zniknięciem twojego zwrotu gotówki Rakuten. Niektóre z powodów podano poniżej:

  • Być może otrzymałeś kupony rabatowe lub cashback ze źródeł innych niż strona internetowa Rakuten, które mogą nie być ważne do ubiegania się o nie podczas zakupów w Rakuten.
  • Być może kupiłeś pewne kategorie przedmiotów, które nie kwalifikują się do zwrotu gotówki.
  • Być może przełączyłeś się na inne strony internetowe podczas przetwarzania zakupu.

Oprócz tych trzech powodów może istnieć wiele innych powodów, ale te wymienione powyżej to trzy główne powody, które można powiązać ze zniknięciem zwrotu gotówki.

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny i poprowadził Cię, dostarczając niezbędnych informacji, jak usunąć konto Rakuten. Jeśli nadal masz dodatkowe uwagi lub wątpliwości, skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x