Jak usunąć wideo TikTok

Właścicielem platformy do hostingu krótkich filmów wideo TikTok, powszechnie znanej w Chinach jako Douyin, jest chińska firma ByteDance. Oferuje wybór tworzonych przez użytkowników filmów krótkometrażowych, które trwają od 15 sekund do 10 minut i należą do kategorii komedii, tańca, sztuczek, żartów i rozrywki. Wiele osób przesyła własne filmy, albo dla zabawy, albo w celu budowania silnej grupy obserwujących w aplikacji, a niektórzy po prostu przeglądają klipy innych osób na ich stronie Dla Ciebie. Dzięki dodaniu kilku możliwości edycji i udostępniania TikTok sprawił, że tworzenie i publikowanie materiałów jest prostsze niż kiedykolwiek. Ale nadal mogą istnieć przypadki, w których musisz usunąć swoje filmy z TikTok. Jeśli szukasz wskazówek na ten temat, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak usunąć wideo TikTok i usunąć pojedynczy film TikTok. Dowiesz się również, jak usunąć swoje filmy TikTok naraz i ponownie opublikować je na TikTok.

Jak usunąć wideo TikTok

Na rynku chińskim po raz pierwszy pojawił się Douyin we wrześniu 2016 r., a TikTok to zagraniczna wersja tej platformy. TikTok na iOS i Androida pojawił się w większości regionów poza Chinami kontynentalnymi w 2017 roku, ale dopiero 2 sierpnia 2018 roku został udostępniony na całym świecie po fuzji z Musical.ly, inną chińską platformą społecznościową.

Od 2021 roku TikTok wyprzedził Google jako najpopularniejszą witrynę. Ponieważ baza użytkowników TikTok rośnie wykładniczo, coraz więcej osób pobiera aplikację, aby oglądać niektóre z najpopularniejszych filmów online. TikTok został dokładnie zbadany pod kątem uzależniających właściwości i innych skutków psychologicznych, a także problemów z nieodpowiednimi materiałami, fałszywymi informacjami, cenzurą i moderacją oraz prywatnością użytkowników.

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak usunąć wideo TikTok. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy można udostępniać prywatne filmy TikTok?

Tak, prywatne filmy TikTok w aplikacji są w porządku. Będziesz jedyną osobą, która może obejrzeć ten film, ponieważ został ustawiony jako prywatny. Prywatne filmy wideo można również przesyłać na swoją stronę, jeśli chcesz.

Czy powinieneś usunąć TikToks?

W zależności od treści i obserwujących możesz usunąć TikTok. Ale usuwanie filmów TikTok nie jest zalecane, ponieważ każdy film może zyskać interakcje. Nawet jeśli filmy TikTok otrzymały negatywne opinie lub uzyskały mniej wyświetleń niż inne filmy na Twojej stronie, usunięcie tych filmów nie jest mądrym pomysłem. Pomimo faktu, że są chwile, kiedy robienie tego ma sens. Zobaczmy teraz, czy powinieneś publikować ponownie na TikTok.

Czy powinieneś usuwać i ponownie publikować na TikTok?

Nie. Nie zaleca się usuwania filmu TikTok, ale możesz rozważyć ponowne opublikowanie go później ze świeżymi napisami i hashtagami. Kiedy usuniesz wiele filmów z TikTok, nie podoba się to i możesz zobaczyć spadek oglądalności. Jeśli nie chcesz, aby filmy pojawiały się na Twojej tablicy publicznej, lepiej ustawić je jako prywatne niż usuwać. Teraz wiesz, czy powinieneś ponownie opublikować na TikTok, czy nie.

Czy możesz dostać Shadowbanned za usuwanie filmów na TikTok?

Nie, nie możesz dostać Shadowbanna za usuwanie filmów na TikTok. TikTok wykonuje shadowban, gdy użytkownik narusza wytyczne społeczności. Twoje filmy nie pojawią się na karcie Dla Ciebie ani w wynikach hashtagów, jeśli masz shadowban na TikTok. Jest to okoliczność, w której zostałeś nieświadomie wyrzucony z platformy lub zmniejszyłeś swoją widoczność. Twój zasięg będzie miał negatywny wpływ, a Twój rozwój zostanie uniemożliwiony, jeśli Twoje konto TikTok zostanie zablokowane w tle.

Czy usunięcie TikTok usuwa wszystkie filmy?

Nie, usunięcie TikTok nie powoduje usunięcia wszystkich filmów. Jeśli odinstalujesz aplikację TikTok, Twoje filmy nie zostaną usunięte. Jeśli usuniesz swoje konto TikTok, wideo nadal będzie tam dostępne, jeśli ponownie je aktywujesz w ciągu 30 dni.

Co się stanie, gdy usunę film TikTok? Co się stanie, gdy usuniesz film TikTok?

Zobaczmy, co się stanie, gdy usuniesz film ze swojego profilu.

  • Ważne informacje o Twojej stronie zostaną utracone: Wszystkie informacje dotyczące wydajności filmu zostaną usunięte, gdy je usuniesz. Ponadto wszelkie pozytywne opinie, które TikTok mógł uzyskać na temat Twojej strony, zostaną również usunięte.

  • Zmniejsza Twoje polubienia: liczba polubień zmniejszy się, aby odzwierciedlić usunięcie filmu z Twojej witryny. Liczba polubień jest obliczana tylko dla filmów, które wciąż są przesyłane strumieniowo.

  • Potencjalnie negatywny wpływ na wydajność wideo w przyszłości: Wielokrotnie wykazano, że usunięcie filmów, nawet tych, które nie radziły sobie dobrze, miałoby negatywny wpływ na wydajność nowych filmów. Ma to większy wpływ, gdy wideo działa lepiej.

Dlaczego nie mogę usunąć filmu TikTok?

Usuwanie wideo TikTok jest bardzo proste. Powodem, dla którego nie możesz pozbyć się swojego filmu TikTok, może być usterka w aplikacji lub aplikacja jest nieaktualna. Po prostu uruchom ponownie aplikację i wykonaj dokładne kroki, aby usunąć wideo TikTok.

Dlaczego TikTok usunął wideo?

Do moderowania treści TikTok używa zautomatyzowanego systemu. Teraz filmy, które naruszają wytyczne społeczności TikTok, będą automatycznie usuwane z platformy. System stojący za TikTok będzie próbował rozpoznawać filmy tylko z maksymalnym stopniem dokładności. Obejmuje to niemoralne materiały dla dorosłych, bezpieczeństwo nieletnich, treści seksualne, zastraszanie, nękanie, fałszywe informacje i brutalne treści w filmach, które naruszają zasady TikTok.

Jak mogę usunąć wideo TikTok?

Oto jak możesz usunąć wideo TikTok:

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim Android lub iOS urządzenie przenośne.

2. Stuknij w Profil kartę z dolnego paska.

3. Wybierz żądany film ze swojego profilu, aby go usunąć.

4. Stuknij ikonę z trzema kropkami.

5. Przesuń palcem w lewo, aby zlokalizować i dotknij opcji Usuń.

6. Stuknij w Usuń, aby potwierdzić wyskakujące okienko.

Jak usunąć pojedynczy film TikTok?

Zobaczmy, jak usunąć pojedynczy film TikTok:

1. Uruchom aplikację TikTok na swoim telefonie.

2. Stuknij w Profil karta > żądane wideo.

3. Następnie dotknij ikony z trzema kropkami.

4. Stuknij w Usuń > Usuń, aby potwierdzić wyskakujące okienko.

Jak usunąć film TikTok za pomocą nowej aktualizacji?

Przeczytaj i wykonaj powyższe kroki, aby usunąć film TikTok z najnowszej zaktualizowanej aplikacji TikTok.

Jak usunąć film TikTok bez trzech kropek?

Będziesz musiał ustawić wideo na widok prywatny, aby Twój film zniknął dla obserwujących.

1. Otwórz TikTok na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Profil w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij folder Wersje robocze, aby otworzyć stronę wersji roboczej.

4. Wybierz żądany film, który chcesz ukryć.

5. Stuknij w Dalej.

6. Stuknij w Kto może obejrzeć ten film.

7. Ustaw przycisk radiowy na Tylko ja.

8. Śmiało i dotknij Post. Spowoduje to ustawienie wideo jako widocznego tylko dla Ciebie.

Jak usunąć wideo TikTok na Androida?

Oto jak usunąć wideo TikTok na Androida:

1. Uruchom aplikację TikTok na swoim telefonie.

2. Stuknij w Profil karta > żądane wideo > ikona z trzema kropkami.

3. Stuknij w Usuń.

4. Na koniec ponownie dotknij Usuń, aby potwierdzić wyskakujące okienko.

Jak usunąć swoje filmy TikTok na raz?

Nie możesz usunąć każdego TikToka naraz z platformy. Musisz ręcznie usunąć każdy z nich, jeden po drugim. Ale możesz korzystać z aplikacji do zarządzania TikTok. Wydaje się jednak, że nie ma narzędzi kontrolnych dla TikTok, które mogłyby szybko i masowo usuwać filmy z platformy. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, czy powinieneś publikować ponownie na TikTok.

Jak szybko usunąć filmy TikTok?

Nie ma innego sposobu na usunięcie filmów TikTok poza wymienionymi w tym artykule. TikTok nie pozwala na masowe usuwanie filmów. Jedynym sposobem na to jest usunięcie konta. Wykonaj czynności wymienione powyżej, aby usunąć swoje filmy TikTok ze swojego profilu.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak usunąć wideo TikTok i usunąć pojedynczy film TikTok ze szczegółowymi krokami, które pomogą Ci. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x