Jak usunąć wiersz „Wysłano z poczty dla systemu Windows 10”

Windows 10 oznaczał zmianę w sposobie promowania swoich produktów przez firmę Microsoft. Zrobiło się dość agresywnie, posuwając się do zainstalowania aplikacji o nazwie „Get Office” w systemie Windows 10. Aplikacja okresowo przypomina o wypróbowaniu Office 365. Windows 10 wykorzystuje inne, bardziej subtelne sposoby, aby przekazać swoje produkty użytkownikom. który ma postać domyślnego podpisu w aplikacji Mail. Aplikacja Mail jest niesamowita sama w sobie, ale jeśli nigdy nie zawracasz sobie głowy edycją domyślnego podpisu i użyjesz go po wyjęciu z pudełka, wysyłasz każdemu, kto wysłał e-mailem łącze do strony Poczta i kalendarz w Sklepie Windows. Oto, jak możesz to usunąć.

Otwórz aplikację Mail i kliknij przycisk Nowa poczta, aby utworzyć nową wiadomość. Nie musisz nic pisać. Ma to na celu po prostu sprawdzenie, czy nadal używasz domyślnego podpisu. Jeśli w wierszu „Wysłano z poczty dla Windows 10” znajduje się hiperłącze ze słowem „Poczta”, oznacza to, że uczestniczyłeś w subtelnym marketingu firmy Microsoft.

podpis win10-mail

Aby usunąć link, kliknij ikonę koła zębatego w lewym dolnym rogu, aby otworzyć panel Ustawienia. W panelu Ustawienia kliknij „Opcje”.

opcje-ustawień-poczty

Na karcie „Opcje” przewiń w dół do sekcji „Podpis”. Tutaj masz możliwość wyłączenia podpisu lub dodania własnego podpisu. Aby wyłączyć podpis, po prostu przesuń przełącznik Wył.

mail-podpis-edit-win10

Podpis zostanie całkowicie usunięty ze wszystkich e-maili, które utworzysz w przyszłości.

mail-no-signature-win10

Jeśli wolisz zachować podpis w wiadomości e-mail, ale nie jest to domyślny podpis firmy Microsoft, pozostaw przełącznik w obszarze „Podpis” włączony i kliknij pole tekstowe z podpisem domyślnym. Śmiało i edytuj go. Możesz dodać prosty podpis tekstowy, ale nie możesz niczego łączyć. To przywilej, który ma tylko Microsoft. W aplikacji Mail nie ma obsługi formatu HTML dla podpisów.

mail-nowy-podpis-win10

Wróć do aplikacji i utwórz nową wiadomość. Twój nowy podpis zostanie automatycznie dodany na dole wiadomości.

nowa-podpis-poczty-win10

Jeśli chcesz użyć tego samego podpisu e-mail w Mail, którego używasz w internetowej wersji swojej usługi e-mail, np. W interfejsie internetowym Gmaila, musisz skopiować i wkleić go w tym polu podpisu. Nie ma opcji synchronizacji podpisu z Gmailem. Podpis może obejmować wiele linii. Jeśli chcesz dodać podpis w wielu wierszach, wpisz pierwszy i naciśnij Shift + Enter, aby przejść do następnego wiersza.

Domyślny podpis w Mail nie jest zły, gdyby nie łącze do aplikacji Poczta i kalendarz. Poza tym podpis jest zgodny z tą samą konwencją, co inne podpisy automatyczne. Na przykład domyślny podpis na urządzeniu z systemem iOS to „Wysłano z mojego iPhone’a”, a „Wysłano z Poczty dla Windows 10” nie jest oddalony o mile, a jedyny wyjątek stanowi łącze.