Jak usunąć wirusy kalendarza iPhone’a?

Możesz się martwić, że masz wirusa kalendarza iPhone’a lub że Twój kalendarz iPhone’a został naruszony, jeśli dziwne przypomnienia zaczną pojawiać się w aplikacji Kalendarz na Twoim iPhonie. Bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że masz subskrypcję kalendarza innej firmy, która powoduje uciążliwe spotkania ze spamem. Ponieważ produkty Apple są ze sobą tak ściśle powiązane, nieuniknione jest, że spam pojawiający się w kalendarzu Twojego iPhone’a pojawi się również na innych Twoich urządzeniach Apple. Czy jesteś użytkownikiem iPhone’a i zastanawiasz się, jak usunąć wirusy Kalendarza iPhone’a? Jeśli jesteś kimś, kto szuka więcej informacji związanych z wirusami iPhone Calender, przeczytaj ten artykuł do końca. Przedstawiamy pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania dotyczące usuwania wirusa z kalendarza mojego iPhone’a i naprawy usterki kalendarza iPhone’a. Dowiesz się również, jak zatrzymać spam w moim kalendarzu.

Jak usunąć wirusy kalendarza iPhone’a?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak usunąć wirusy iPhone Calendar. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy wirus kalendarza iPhone’a jest prawdziwy?

Nie całkiem. Terminy takie jak wirusy kalendarza iPhone, wirusy kalendarza iOS i złośliwe oprogramowanie kalendarza aplikacji są używane do opisywania spamu Apple OS, który potajemnie instaluje fałszywe konta Kalendarza subskrybowanego na urządzeniu użytkownika. iPady, komputery Mac PC i iPhone’y mogą być urządzeniami, których dotyczy problem. Użytkownicy otrzymują alerty o zdarzeniach zawierających podejrzane lub złośliwe linki w wyniku spamu. W rzeczywistości wirusy kalendarza iPhone’a wcale nie są wirusami, ale kiedy jesteś zasypywany niepożądanymi i irytującymi powiadomieniami o spamie, z pewnością tak się czujesz.

Czy iOS 15.2 naprawia problemy z kalendarzem?

Tak, iOS 15.2 naprawia błąd, który powoduje wydarzenia kalendarza dla użytkowników Microsoft Exchange, które mają się pojawić w niewłaściwym dniu.

Dlaczego mój kalendarz na iPhonie działa tak wolno?

Zanim rozwiążemy problemy z kalendarzem iPhone’a, najpierw zrozummy, co powoduje, że reaguje on powoli, opóźnia się, a nawet przestaje odpowiadać. Poniżej znajduje się lista najbardziej prawdopodobnych przyczyn spowolnienia działania aplikacji Kalendarz.

  • Najnowsza aktualizacja oprogramowania iPhone’a mogła nie zostać poprawnie zastosowana.
  • Problem z siecią może spowodować ten problem.
  • Aktualna wersja Kalendarza jest nieaktualna.
  • Wydanie iOS 16.1 zawiera błąd, który spowalnia kalendarz iPhone’a.
  • Może występować problem systemowy z Twoim iPhonem.

Jak zatrzymać spam w moim kalendarzu?

Jeśli nadal otrzymujesz zaproszenia ze spamem, Twój iPhone może mieć ustawioną subskrypcję dla problematycznego kalendarza. Oto przewodnik, jak zatrzymać spam w moim Kalendarzu:

1. Otwórz Kalendarz na urządzeniu z systemem iOS.

2. Stuknij w zdarzenie spamowe, które mogłeś przypadkowo subskrybować.

3. Następnie dotknij Anuluj subskrypcję tego kalendarza.

4. Na koniec dotknij Anuluj subskrypcję w wyskakującym okienku, aby usunąć wszystkie wydarzenia z tej subskrypcji.

Możesz również zastosować się do tych środków ostrożności, aby w przyszłości uniknąć subskrybowania wszelkich wydarzeń związanych ze spamem Calander, aby uniknąć wirusów iPhone Calendar:

  • Zachowaj ostrożność podczas klikania: unikaj otwierania załączników lub klikania lub stukania łączy w niezidentyfikowanych wiadomościach tekstowych lub e-mail. Dodatkowo należy zachować ostrożność podczas wypełniania captcha. Jeśli otrzymasz fałszywe powiadomienie z kalendarza, nie rób nic z terminami poza ich usunięciem. Przesuń palcem od prawej do lewej i wybierz Usuń, aby usunąć spotkanie, jeśli zostało wysłane do Ciebie SMS-em w aplikacji Wiadomości. Dobrym pomysłem jest zgłoszenie śmieci na iPhonie, jeśli pojawi się taka prośba.

  • Nie podawaj swojego adresu e-mail nikomu: pomyśl dwa razy, zanim udostępnisz komukolwiek swój adres e-mail, ponieważ mogą oni wysyłać Ci zaproszenia z kalendarza. Możesz skonfigurować adres e-mail „nagrywarki” do celów udostępniania. Ponieważ nie jest to związane z Twoim głównym kontem, spam będzie tam wysyłany zamiast wypełniać zwykłe e-maile.

  • Zastosuj VPN: Twoje bezpieczeństwo można poprawić, korzystając z VPN. Każde bezpieczne połączenie VPN przyjazne dla iPhone’a i iPada szyfruje dane przeglądania, dzięki czemu nikt nie może odczytać tego, co wysyłasz lub odbierasz online.

Jak usunąć wirusy kalendarza iPhone’a? Jak usunąć wirusa z kalendarza iPhone’a?

Ponieważ wszystkie produkty Apple są połączone, jeśli dostaniesz spam w kalendarzu iPhone’a, prawdopodobnie pojawi się on również na innych urządzeniach Apple. Powinieneś być w stanie wyeliminować spam z kalendarza na swoim iPhonie, iPadzie, Macu i innych urządzeniach, korzystając z poniższych porad. Musisz przeprowadzić różne działania związane z usuwaniem, aby chronić swoje urządzenie przed złośliwymi atakami z kalendarza. Może być konieczne zweryfikowanie i wyczyszczenie wszystkich urządzeń, ponieważ mogłeś użyć tego samego Apple ID do zalogowania się do iCloud. Oto przewodnik dotyczący usuwania wirusa z kalendarza mojego iPhone’a w kilku prostych krokach:

1. Otwórz Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Stuknij w Kalendarz.

3. Następnie dotknij Konta.

4. Stuknij w Subskrybowane kalendarze > konto spamu, które wysyła zdarzenia spamu w aplikacji Kalendarz.

5. Stuknij w Usuń konto.

6. Na koniec dotknij ponownie Usuń konto w wyskakującym okienku potwierdzenia.

Jak usunąć wirusa z mojego kalendarza iPhone’a iOS 14?

Wielu użytkowników iPhone’a zauważyło, że czasami w aplikacji Kalendarz pojawiają się dziwne wydarzenia. Istnieje jednak sposób na zabezpieczenie urządzenia iOS 14 i pozbycie się wirusów kalendarza iPhone’a. W przeszłości włamanie na niektóre konta e-mail mogło być główną przyczyną zdarzeń spamowych pojawiających się w aplikacji Kalendarz na iOS. Możesz wykonać czynności wymienione powyżej, aby usuń te zdarzenia spamowe z aplikacji Kalendarz, aby pomyślnie usunąć wirusa.

Jak usunąć wirusa z kalendarza mojego iPhone’a 7?

Niektóre konta e-mail zostały wcześniej przejęte, co może być głównym powodem, dla którego zdarzenia spamowe pojawiają się teraz w aplikacji kalendarza. Przestań otrzymywać przypomnienia na telefonie iPhone 7 i zablokuj dostęp do kalendarza. Oto przewodnik dotyczący usuwania wirusów kalendarza iPhone’a w kilku prostych krokach:

1. Otwórz Ustawienia iPhone’a.

2. Stuknij w Hasła i konta w menu.

3. Stuknij w Subskrybowane kalendarze.

4. Następnie dotknij kalendarza spamu.

5. Stuknij w Usuń konto > Usuń konto z wyskakującego okienka, aby potwierdzić proces usuwania.

Jak naprawić usterkę kalendarza iPhone’a?

Większość użytkowników iPhone’a ma dostęp do oprogramowania Apple Calendar, które śledzi ich dzienny harmonogram. Jednak kalendarz iPhone’a czasami nie synchronizuje się poprawnie. Jeśli tego doświadczyłeś, możesz wykonać czynności wymienione powyżej, aby naprawić usterkę kalendarza iPhone’a w kilku prostych krokach.

Uwaga: kalendarz możesz również odświeżyć, ponownie uruchamiając aplikację Kalendarz

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak usunąć wirusy z kalendarza iPhone’a i zatrzymać spam w moim kalendarzu. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.