Jak usunąć wszystkie posty Reddit

Jeśli jesteś długoletnim użytkownikiem Reddita, prawdopodobnie żałujesz przynajmniej kilku postów, które udostępniłeś społeczności. Unikanie dzielenia się niepopularną opinią to zwykły biznes na Reddicie, więc wielu użytkowników żałuje, że nie zachowali swojej opinii dla siebie.

Nawet jeśli tak nie jest, wyczyszczenie tablicy i rozpoczęcie od nowa brzmi dla niektórych jak dobry pomysł. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz chcieć znaleźć sposób na pozbycie się wszystkich swoich postów na Reddicie.

Niestety Reddit nie oferuje takiej opcji. Ani stara wersja, ani przeprojektowanie nie oferują funkcji usuwania zbiorczego, więc wybór sprowadza się do pracy ręcznej i korzystania z zewnętrznego źródła.

Co gorsza, może to nawet nie być opcją dla użytkowników, którzy mają setki lub tysiące postów. Więc co możesz zrobić?

Nie masowego usuwania? Nie ma problemu

Jeśli jesteś rozczarowany brakiem funkcji usuwania zbiorczego, nie obawiaj się, ponieważ masz do dyspozycji inne opcje.

Ogólnie rzecz biorąc, to, co ludzie zrobiliby w takiej sytuacji, to usunięcie konta i rozpoczęcie od zera. Zanim to rozważysz, pamiętaj, że Reddit różni się nieco od innych platform, ponieważ wszystkie Twoje posty i komentarze są widoczne dla wszystkich po usunięciu konta.

Usunięcie konta ze społeczności nic nie daje. Twoje imię i nazwisko oraz wszystko, co kiedykolwiek opublikowałeś, nadal znajduje się w bazie danych Reddit i jest dostępne publicznie.

Na szczęście można to obejść i wymaga użycia jednego z wielu skryptów zaprojektowanych do usuwania danych z twarzy Reddita.

Jak usunąć post Reddit

Jeśli chcesz usunąć tylko jeden post, możesz. Jeśli masz kilka postów, nie będzie to najlepsze rozwiązanie. Ale jeśli masz tylko garstkę, może to być w rzeczywistości szybsze niż niektóre z metod, które wymienimy poniżej.

Aby usunąć jeden post Reddit, zrób tak:

 • Otwórz Reddit w oknie przeglądarki i zaloguj się.
 • Kliknij swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Profil”.
 • Kliknij „Wpisy” u góry. Następnie kliknij „Góra” lub „Gorące”, jeśli nic się nie pojawi.
 • Kliknij trzy poziome kropki obok posta, który chcesz usunąć. Następnie kliknij „Usuń”.
 • W przeciwieństwie do konta, którego właśnie użyliśmy, możesz mieć kilka postów. Co oznacza, że ​​może to zająć bardzo dużo czasu. Jeśli więc nie chcesz usuwać całego konta, istnieje kilka obejść.

  RES – Twój najlepszy przyjaciel Reddit

  OZE (Pakiet ulepszeń Reddit) to rozszerzenie przeglądarki, które otwiera świat możliwości, które nie są natywne dla Reddita. Wśród nich jest opcja usunięcia wszystkich swoich postów, komentarzy i innych wkładów, które wniosłeś do społeczności.

  RES oferuje wsparcie dla różnych skryptów, które umożliwiają masową manipulację danymi Reddit. Oto jak usunąć wszystkie swoje posty i komentarze po zainstalowaniu:

 • Załaduj jak najwięcej postów i komentarzy na stronie, używając RES.
 • Naciśnij Ctrl + Shift + J, aby uzyskać dostęp do konsoli narzędzi programistycznych.
 • Wklej następujący kod do konsoli:
 • var $domNodeToIterateOver = $(’.del-button .option .yes’), currentTime = 0, timeInterval = 1500; $domNodeToIterateOver.each(function() { var _this = $(this); currentTime = currentTime + timeInterval; setTimeout(function() { _this.click(); }, currentTime);});

 • Naciśnij Enter, aby uruchomić skrypt.
 • Wskazówka dla profesjonalistów: „timeInterval = 1500” to czas między każdym kliknięciem przycisku Usuń. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, możesz obniżyć wartość do 500.

  Jest to dość prosty proces, ale niektórzy mniej zaawansowani technicznie użytkownicy mogą nadal uważać go za nieco kłopotliwy. Na szczęście istnieje jeszcze prostsze rozwiązanie.

  Power Delete Suite

  Power Delete Suite to obszerny skrypt, który może być znacznie bardziej wydajny niż pierwsze rozwiązanie ze względu na różnorodność opcji. Możesz filtrować posty, które chcesz usunąć, według różnych kryteriów, eksportować swoje dane, aby je zapisać, i robić wszelkiego rodzaju rzeczy, na które Reddit ci nie pozwala.

  Wszystko to jest możliwe dzięki 660 linijkom kodu. Czy to oznacza, że ​​będziesz musiał się z nimi bawić? Zupełnie nie. Życzliwa dusza, która stworzyła pakiet Power Delete Suite, umieściła wszystkie te kody w jednym przycisku, który można kliknąć, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

  Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć przycisk na pasek zakładek i zalogować się na swoje konto Reddit. Następnie po prostu naciśnij przycisk, który się pojawi, a otrzymasz mnóstwo opcji, które pozwolą Ci usunąć wszystkie posty, których już nie potrzebujesz.

  Jedną z najlepszych rzeczy w pakiecie Power Delete Suite jest prywatność. Nie śledzi, nie rejestruje ani nie komunikuje się z serwerami osobistymi. Cały proces można wykonać anonimowo, dzięki czemu Twoje prywatne informacje są bezpieczne.

  Usuń wszystkie komentarze

  Skoro już tu jesteś, przeprowadzimy Cię przez najprostszą metodę usuwania wszystkich komentarzy z Reddit! Aby to zrobić, musisz użyć przeglądarki Google Chrome z rozszerzeniem Nuke Reddit. Ale wyczyszczenie wszystkiego zajmuje tylko kilka sekund.

  Uwaga: użyliśmy do tego klasycznej wersji Reddit. Jeśli nowsza wersja nie współpracuje, przełącz się na Klasyczny Reddit, klikając swoją nazwę użytkownika u góry, a następnie kliknij „Odwiedź stary Reddit”.

  Teraz zainstalujmy rozszerzenie Nuke Reddit do Chrome i zabierzmy się do pracy!

 • Zaloguj się do Reddit i kliknij Rozszerzenie Nuke.
 • Wybierz opcję „Zastąp i usuń wszystkie moje komentarze”.
 • Niech rozszerzenie Chrome zrobi swoją magię.
 • Wróć do Reddit i sprawdź komentarze. Wszyscy powinni zniknąć.
 • Ostatnie słowo

  Te skrypty to najlepsze opcje usuwania wszystkich postów z Reddit. Jeśli nie chcesz już być częścią społeczności, nadal musisz to zrobić, aby usunąć wszelkie ślady swojego profilu.

  A jeśli chcesz tylko usunąć niektóre posty, pakiet Power Delete jest dla Ciebie. Za pomocą kilku kliknięć możesz dokładnie wyczyścić swój profil Reddit i usunąć wszystkie niechciane posty.

  Wypróbuj te skrypty i nie zapomnij podzielić się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy. Ponadto, jeśli masz inne pytania związane z Reddit, śmiało podziel się nimi również.