Jak utworzyć naklejki generowane przez sztuczną inteligencję w WhatsApp

WhatsApp umożliwia łatwe tworzenie i wysyłanie naklejek generowanych przez sztuczną inteligencję.

Czy kiedykolwiek chciałeś urozmaicić swoje rozmowy w WhatsApp zabawnymi i niestandardowymi naklejkami? Cóż, teraz jest to możliwe dzięki funkcji naklejek AI w WhatsApp, która umożliwia tworzenie własnych naklejek przy użyciu sztucznej inteligencji.

Ciekawe jak? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Czym są naklejki AI w WhatsApp?

Naklejki AI WhatsApp to funkcja, która umożliwia generowanie niestandardowych naklejek na podstawie wprowadzonego tekstu. Możesz wpisać dowolne słowo lub frazę, a sztuczna inteligencja utworzy naklejkę pasującą do znaczenia i nastroju Twojego tekstu.

Naklejki AI różnią się od naklejek, które otrzymujesz za pomocą narzędzia do tworzenia naklejek WhatsApp w aplikacji internetowej lub od zewnętrznych twórców naklejek. Naklejki AI są spersonalizowane i niepowtarzalne, ponieważ są tworzone na miejscu przez model AI.

Jak utworzyć naklejki AI na WhatsApp

Jeśli używasz starszej wersji, aby uzyskać dostęp do funkcji naklejek AI, może być konieczna aktualizacja aplikacji WhatsApp. Jeśli Twój WhatsApp jest aktualny, oto kroki, które należy wykonać, aby utworzyć naklejkę AI w WhatsApp.

 • Otwórz WhatsApp i dotknij czatu, do którego chcesz wysłać naklejkę AI.
 • Stuknij ikonę emoji obok pola wprowadzania tekstu.
 • Stuknij ikonę naklejki.
 • Wybierz opcję Utwórz.
 • Wpisz tekst, którego chcesz użyć na naklejce w polu tekstowym i poczekaj kilka sekund, aż sztuczna inteligencja wygeneruje naklejkę.
 • Stuknij wybraną naklejkę, aby udostępnić ją swojemu kontaktowi lub grupie.
 • Możesz dostosować opis lub kliknąć pionową elipsę > Spróbuj ponownie, aby wygenerować kolejny wybór naklejek. Udostępnione naklejki są zapisywane w zasobniku z naklejkami i można ich ponownie używać.

  Tworzenie niestandardowych naklejek na WhatsApp

  Tworzenie naklejek AI w WhatsApp to zabawny i spersonalizowany sposób na wyrażenie siebie i urozmaicenie rozmów. Możesz użyć tej funkcji, aby stworzyć naklejki oparte na Twoich zainteresowaniach, hobby, emocjach, dowcipach lub czymkolwiek innym, co przyjdzie Ci do głowy.

  Należy jednak uważać, aby nie tworzyć ani nie udostępniać nieodpowiednich lub szkodliwych naklejek, które mogłyby kogoś urazić lub zranić.