Jak uzyskać dostęp do starego przełącznika aplikacji systemu Windows XP w systemie Windows 10


Windows 7 był bardzo popularną wersją systemu Windows i ludzie bardzo niechętnie aktualizowali system do Windows 8 po tym. Windows 10 naprawił wiele niedociągnięć w systemie Windows 8 i od czasu jego wydania wiele osób zaktualizowało system z Windows 7 do Windows 10. Kiedy spojrzeć na niego dzisiaj, ludzie porównują współczynnik adopcji systemu Windows 10 z Windows 7, aby zobaczyć, jak popularny jest nowy system Windows wersja to. To powiedziawszy, Windows XP był wersją systemu Windows, która była równie popularna, jeśli nie bardziej popularna niż Windows 7. Do dziś wiele osób nadal go używa, a jego wyginięcie prawdopodobnie zostanie przypisane aplikacjom, które go już nie obsługują, a nie ludziom, którzy chcą to robić to w górę. Chrome już porzucił wsparcie dla starożytnego systemu operacyjnego. Windows XP był popularny nie tylko dlatego, że był wyjątkowo stabilny, dobrze zbudowany i wytrzymały, ale także dlatego, że interfejs użytkownika był ładny. Jeśli tęsknisz za systemem Windows XP, możesz być zadowolony, wiedząc, że możesz uzyskać dostęp do starego interfejsu przełącznika aplikacji w systemie Windows 10. Oto jak.

Przytrzymaj lewy klawisz Alt i naciśnij i zwolnij / stuknij raz prawy klawisz Alt. Bez zwalniania lewego klawisza Alt, naciśnij klawisz Tab, a stary przełącznik aplikacji wyskoczy. Użyj klawisza Tab, naciśnij i zwolnij, aby przełączać się między otwartymi aplikacjami.

Ta mała sztuczka działa zarówno w systemie Windows 7, jak i Windows 10, więc jesteśmy gotowi założyć się, że będzie działać również w systemie Windows 8. Korzystanie z tej metody przełączania aplikacji prawdopodobnie sprowadzi się do twoich preferencji dotyczących określonego wyglądu. Domyślny Alt + Tab działa dobrze i zapewnia podgląd miniatury aplikacji, na którą się przełączasz, ale wprawdzie może być trochę zatłoczony, jeśli masz otwartą jedną zbyt wiele aplikacji. Być może wolisz ten bezsensowny przełącznik aplikacji tylko dlatego, że jest szybszy. Zauważyliśmy, że nie generuje ikony aplikacji dla aplikacji Modern UI, co może oznaczać, że stary przełącznik aplikacji jest nadal w systemie Windows 10 przez przypadek, a nie celowo.

x