Jak uzyskać dostęp do starego konta Hotmail

Zanim pojawił się szał na Gmaila, Hotmail był głównym elementem usług poczty internetowej. Połączył ludzi w taki sam sposób, jak teraz Gmail. Teraz, gdy Gmail przejął prawie wszystkie usługi poczty internetowej, ludzie prawie zapomnieli o Hotmailu. Mimo to niektórzy ludzie nie mogą się doczekać, aby znaleźć stare konta Hotmail do pracy lub z innego powodu. Jeśli również szukasz wskazówek dotyczących logowania się do starego konta Hotmail, przedstawiamy ten pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak systematycznie uzyskiwać dostęp do starego konta Hotmail.

Jak uzyskać dostęp do starego konta Hotmail

Zanim przejdziemy do metody uzyskiwania dostępu do starego konta Hotmail, pozwól nam najpierw dowiedzieć się, co dzieje się z Twoim starym kontem Hotmail, jeśli nie było używane przez długi czas.

Co się dzieje ze starymi kontami Hotmail?

Bez wątpienia stare konta Hotmail mają wiele lat wstecz. Jeśli masz konto Hotmail, które ma 10 lat, z pewnością jest możliwe, że Twoje konto zostało już usunięte. Jeśli konto jest nieaktywne przez 5 lat bez przerwy, jest automatycznie usuwane. Zgodnie z warunkami Microsoft, jeśli nie logowałeś się lub nie używałeś swojego konta Hotmail przez 5 lat, to istnieje szansa, że ​​Twoje konto zostało już usunięte. Może również prowadzić do nieodwracalnego starego konta Hotmail.

Czy stare konta Hotmail są usuwane?

Tak, są szanse, że Twoje stare konto Hotmail zostanie usunięte na zawsze. Zwykle dzieje się tak, gdy nie masz dostępu do swojego konta Hotmail przez około 5 lat. Jeśli nie logowałeś się na swoje konto raz w ciągu 5 lat, możesz nigdy nie odzyskać konta Hotmail.

Jak długo konta Hotmail pozostają aktywne?

Zwykle konto Hotmail pozostaje aktywne przez około 5 lat. Microsoft umożliwia odzyskanie konta, jeśli minęło mniej niż 5 lat od zalogowania. Jeśli ten okres przekroczy, Twoje konto może zostać usunięte i nie będzie można go później odzyskać.

Skąd mam wiedzieć, czy moje konto Hotmail jest nadal aktywne?

Outlook to teraz nowy Hotmail. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do starego konta Hotmail, jedynym sposobem na poznanie jest zalogowanie się do programu Outlook.

1. Odwiedź stronę logowania do poczty Outlook na swoim komputerze.

2. Zaloguj się na swoje konto przy użyciu starych danych logowania Hotmail.

Jeśli Twoje konto jest nadal aktywne w programie Outlook, będziesz mieć łatwy dostęp do swojego starego konta Hotmail.

Jak mogę znaleźć moje stare konto Hotmail?

Jeśli masz uwierzytelnianie dwuetapowe na swoim starym koncie Hotmail, możesz łatwo uzyskać do niego dostęp, logując się do programu Outlook. Jeśli nie, najlepszym sposobem na to jest odzyskanie starego konta Hotmail. Wykonaj poniższe kroki, aby to zrobić:

Uwaga: nie możesz odzyskać konta tą metodą, jeśli masz włączoną weryfikację dwuetapową.

1. Odwiedź stronę Odzyskaj swoje konto na swoim urządzeniu.

2. Wprowadź swój adres Hotmail, telefon lub imię i nazwisko oraz kontaktowy adres e-mail w formularzu.

3. Następnie wykonaj weryfikację Captcha i kliknij opcję Dalej.

4. Wprowadź kod weryfikacyjny wysłany na Twój kontaktowy adres e-mail i kliknij Zweryfikuj.

5. Odpowiedz na zadane pytania, jak pokazano poniżej, i kliknij Dalej.

6. Wypełnij pozostałe formularze, wprowadzając wymagane dane i klikając Dalej na ostatniej stronie.

Jeśli podane dane są wystarczające, będziesz mógł odzyskać swoje konto Hotmail.

Jak mogę uzyskać dostęp do mojego starego konta Hotmail?

Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do swojego starego konta Hotmail w ciągu 5 lat od dezaktywacji, możesz to zrobić, logując się na swoje konto Hotmail za pośrednictwem programu Outlook.

1. Odwiedź stronę logowania do poczty Outlook w przeglądarce na komputerze.

2. Zaloguj się na swoje konto przy użyciu starych danych logowania Hotmail.

Jeśli Twoje konto jest nadal aktywne w programie Outlook, możesz uzyskać dostęp do swojego starego konta Hotmail.

Jak mogę odzyskać Hotmail sprzed lat?

Aby uzyskać dostęp do starego konta Hotmail, które nie było aktywne od mniej niż 5 lat, możesz wybrać platformę Outlook, która umożliwia znajdowanie starych kont Hotmail. Jeśli nie uda Ci się tego zrobić w programie Outlook, możesz wykonać stary logowanie Hotmail za pomocą formularza Microsoft Odzyskaj swoje konto.

Gdzie się udać, jeśli zapomnisz hasła do usługi Hotmail?

Jeśli zapomniałeś hasła Hotmail, możesz je zresetować, aby wygenerować nowe za pośrednictwem strony odzyskiwania konta Microsoft/Outlook.

Jak uzyskać dostęp do starego konta Hotmail bez hasła?

Możesz uzyskać dostęp do swojego starego konta Hotmail, jeśli nie masz hasła. Możesz zresetować stare hasło do konta Hotmail, aby uzyskać dostęp do tego konta w następujący sposób:

1. Odwiedź stronę Odzyskaj swoje konto na swoim urządzeniu.

2. Zaloguj się na swoje konto przy użyciu starych danych logowania Hotmail.

3. Teraz kliknij Nie pamiętasz hasła?

4. Wybierz opcję E-mail. Wpisz kontaktowy adres e-mail i kliknij Pobierz kod.

Uwaga: możesz również otrzymać opcję wysłania kodu SMS-em na swój telefon komórkowy, jeśli połączyłeś swój numer telefonu z kontem.

5. Wprowadź otrzymany kod i kliknij opcję Dalej.

6. Wprowadź Nowe hasło. Ponadto wprowadź ponownie hasło i kliknij Dalej.

Co się dzieje ze starymi nieużywanymi kontami e-mail?

Stare, nieużywane konta e-mail są zwykle aktywne przez 2 lata. Po zakończeniu tego okresu 24 miesięcy nieużywane konto e-mail utraci wszystkie przechowywane dane, w tym pliki, zdjęcia i inne niezbędne dokumenty. Nie prowadzi to do zawieszenia Twojego konta.

Czy stare konta Microsoft są usuwane?

Tak, Microsoft zwykle usuwa stare konta, takie jak Hotmail, po około 5 latach nieaktywności. Jeśli nie zalogujesz się chociaż raz na 5 lat, Twoje konto zostanie usunięte.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak uzyskać dostęp do starego konta Hotmail. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x