Udostępnij teraz w social media:

Wszyscy dodają historie. Jest to funkcja spopularyzowana przez Snapchat, a teraz jest odrywana w lewo, w prawo i na środku. Jedynym problemem jest to, że użytkownicy Snapchata uwielbiali historie. Ci, którzy ich używali, robili to, ponieważ mieli coś do przekazania. W rzeczywistości zawartość Snapchata była właśnie taka; historie. Jest mało prawdopodobne, że ta sama funkcja będzie popularna w innych aplikacjach społecznościowych. Na przykład Instagram również ma historie, ale jego baza użytkowników nie wzrosła z powodu tej funkcji. Podstawową funkcją Instagrama są jego filtry. Historie są po prostu irytujące i może masz znajomych, którzy używają ich trochę za dużo. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz wyciszyć historię użytkownika na Instagramie.

Sprawdź -   Dlaczego aplikacje na iPhone'a pytają o „Urządzenia w Twojej sieci lokalnej”

Wycisz historię użytkownika na Instagramie

Otwórz Instargam. U góry ekranu głównego możesz zobaczyć okrągłe plakietki ze wszystkimi najnowszymi artykułami udostępnionymi przez Twoje kontakty. Dotknij i przytrzymaj kontakt. Pojawi się menu. Wybierz opcję wyciszenia. Gdy wyciszysz historię użytkownika na Instagramie, ikona jego profilu zniknie. Nadal będzie się pojawiać na górze.

Wyłącz wyciszenie historii użytkownika na Instagramie

Istnieje mały problem z anulowaniem wyciszenia historii użytkownika na Instagramie. Nie możesz wyłączyć wyciszenia, chyba że użytkownik niedawno opublikował artykuł. Odwiedzenie profilu użytkownika nie daje możliwości wyłączenia wyciszenia jego historii.

Aby wyłączyć wyciszenie historii użytkownika, dotknij wyblakłej ikony profilu u góry karty Strona główna. W wyświetlonym menu będzie można wyłączyć wyciszenie artykułów opublikowanych przez profil.

Sprawdź -   Jak zainstalować pakiet kolorów motywu Adapta GTK w systemie Linux

Historie Snapchata powoli przejmują większość aplikacji społecznościowych, a nawet niektórych innych niż media społecznościowe. Nie jest tajemnicą, że Facebook, Instagram i Whatsapp skopiowały funkcję historii Snapchata. Niepokojącą wiadomością jest to, że zrobi to Skype.

Skype to w zasadzie aplikacja zwiększająca produktywność. Oczywiście, używasz go w życiu osobistym, aby rozmawiać z dziadkami, ale jest to ważne narzędzie biznesowe, które pozwala ludziom przeprowadzać zdalne rozmowy kwalifikacyjne, spotkania i konferencje. Google próbował konkurować z nim za pośrednictwem Hangoutów, ale Skype nadal jest liderem w tej niszy. Niepokojące jest wiedzieć, że Aplikacje Skype na iOS i Androida wkrótce będą miały funkcję podobną do historii. W tym momencie jedyne co możemy powiedzieć to powstrzymać to szaleństwo.

Sprawdź -   Jak zaimportować zakładki z pliku tekstowego do przeglądarki

Funkcja Stories na Facebooku jest już niedostatecznie wykorzystywana. Oprócz kilku pierwszych eksperymentalnych zastosowań funkcja ta nie była zbyt popularna. Facebook jest popularny, ponieważ ludzie udostępniają zdjęcia i swoją bieżącą aktywność. Filtry twarzy i format opowieści nie są tym, po co idziemy na Faccebook. Jak popularna jest funkcja opowiadania, która prawdopodobnie będzie dostępna w Skypie, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę nigdy nie była to aplikacja społecznościowa?