Jak wyciszyć rozmowę na Twitterze


Twitter wprowadził funkcję wyciszania kont, które obserwujesz już jakiś czas temu. Funkcja blokuje tweety z danego konta, ale umożliwia dalsze śledzenie go. Twitter wprowadził teraz nową funkcję; wyciszone rozmowy. Możesz teraz wyciszyć całe rozmowy, które mają miejsce w odpowiedzi na określony Tweet. Jest to niezwykle przydatne, gdy dasz się złapać w kłótnię na Twitterze, w którą tak naprawdę nie jesteś zaangażowany. Funkcja wyciszania działa dla wątków na Twitterze, a nie dla hashtagów.

Na Twoim telefonie

Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji Twittera na swoim iPhonie lub telefonie z Androidem. W iOS najnowsza wersja to 6.66.1, a na Androidzie 6.23.0.

Otwórz aplikację i przejdź do tweeta, dla którego chcesz wyciszyć rozmowy. Stuknij małą strzałkę w dół u góry karty tweeta. Pojawiające się menu ma nową opcję „Wycisz rozmowę”. Dotknij go, a wszystkie odpowiedzi i wzmianki zostaną wyciszone.

twitter-tweet rozmowa-mute-twitter

Osoby uczestniczące w rozmowie mogą kontynuować tweetowanie do siebie nawzajem i do Ciebie przez wiele godzin, a Ty nie otrzymasz powiadomienia o nowej wzmiance lub nowym tweecie.

W Internecie

Otwórz tweeta, który chcesz wyciszyć. Kliknij znacznik czasu, aby to zrobić, a następnie kliknij przycisk więcej u dołu. Menu, które zostanie otwarte, ma opcję „Wycisz rozmowę”, podobnie jak w aplikacji na telefon.

tweet-mute

Wyłącz wyciszenie rozmowy

Aby wyłączyć wyciszenie rozmowy na Twitterze, dotknij tego samego przycisku rozwijanego w tweecie w telefonie lub przycisku więcej opcji, jeśli jesteś w Internecie. Opcja „Wycisz tę rozmowę” została zastąpiona opcją „Anuluj wyciszenie tej rozmowy”. Dotknij go i gotowe.

Twitter mógłby zrobić, wprowadzając tę ​​funkcję nieco wcześniej, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia. Nie ma sposobu na śledzenie wyciszonych rozmów, więc warto dowiedzieć się, jak to zrobić, zanim wyciszysz rozmowę.