Jak wygląda dezaktywowane konto Facebook na Messengerze?

Facebook odgrywa kluczową rolę w naszej obecności w cyfrowym świecie. Był jednym z inicjatorów przejścia na media społecznościowe, którego świat doświadcza od tego czasu. Od używania go do łączenia się z ludźmi po granie w gry na platformie, był to pakiet all-in-one dla użytkowników na całym świecie. Jednak przez lata przeszła jazdę kolejką górską z powodu ostrej konkurencji ze strony innych platform mediów społecznościowych. Wielu użytkowników przeniosło się z Facebooka na inne platformy, takie jak Instagram i TikTok, dla których dezaktywowali swoje konta na Facebooku. Jeśli ktoś zablokował Cię na Facebooku lub dezaktywował konto, a Ty zastanawiasz się, jak wygląda dezaktywowane konto Facebook na Messengerze, nie martw się! Przynieśliśmy Ci ten pomocny przewodnik, aby wyjaśnić, czy możesz wysłać wiadomość do dezaktywowanego konta na Facebooku lub co się stanie, gdy ktoś dezaktywuje swoje konto na Facebooku, ale nie Messenger.

Jak wygląda dezaktywowane konto Facebook na Messengerze?

Gdy natkniesz się na dezaktywowane konto Facebook w Messanger, zobaczysz komunikat: Ta osoba jest niedostępna na Messengerze Wiadomość jest wyświetlana bez zdjęcia profilowego i nazwy dla tego konta. Czytaj dalej ten artykuł, aby znaleźć kroki wyjaśniające, co zrobić, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku lub szczegółowo dezaktywował konto, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku lub dezaktywował konto?

Jeśli nie masz pewności, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku lub dezaktywował konto, możesz wypróbować następujące metody, aby dowiedzieć się, co się stało:

Metoda 1: Znajdź profil docelowy

1. Uruchom aplikację Facebook na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Szukaj u góry ekranu.

3. Wprowadź żądaną nazwę profilu na Facebooku, którą chcesz znaleźć.

4A. Jeśli nie widzisz ich profilu na tej liście, jest bardzo prawdopodobne, że użytkownik zablokował Cię na Facebooku.

4B. Jeśli widzisz jego konto, ale nie widzisz na nim treści z powodu ostrzeżenia, że ​​ta strona jest niedostępna, istnieje więcej szans na dezaktywację konta.

Metoda 2: Wiadomość bezpośrednia (DM)

Możesz również wysłać wiadomość do wybranego profilu na Facebooku, aby upewnić się, czy zostałeś przez nich zablokowany, czy nie.

1. Otwórz aplikację Facebook.

2. Stuknij ikonę Messenger w prawym górnym rogu.

3. Otwórz żądaną rozmowę z osobą, którą chcesz zobaczyć.

4A. Jeśli użytkownik Cię zablokował, nie będziesz mógł wysłać mu wiadomości, ale nadal wyświetlić jego zdjęcie profilowe.

4B. Jeśli dana osoba dezaktywowała swoje konto, nie możesz wysłać jej wiadomości ani wyświetlić jej zdjęcia profilowego.

Metoda 3: Wyszukaj na liście znajomych wspólnego przyjaciela

1. Otwórz aplikację Facebook na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Szukaj i wyszukaj wspólnego przyjaciela.

3. W ich profilu przesuń palcem w dół, aby zobaczyć listę znajomych.

4. Stuknij w Zobacz wszystkich znajomych, aby rozwinąć listę.

5. Jeśli nie możesz znaleźć żądanego profilu użytkownika, którego chcesz się dowiedzieć na liście, być może zablokował Cię na Facebooku.

Czy widzisz dezaktywowane konto na Facebooku?

Nie, kiedy dezaktywujesz swoje konto na Facebooku, nikt inny nie może wyświetlić Twojego profilu. Niektóre dane, takie jak wiadomości wysłane do znajomych, nadal mogą być widoczne, a Twoje imię i nazwisko może nadal pojawiać się na ich liście znajomych. Ludzie mogą wyszukiwać Twój profil, a nawet wysyłać Ci zaproszenia do znajomych, ale nie będą mogli uzyskać dostępu ani przeglądać żadnych Twoich informacji na Facebooku.

Skąd możesz wiedzieć, czy ktoś dezaktywował Messengera?

Wcześniej istniała opcja dezaktywacji Messengera niezależnie od konta na Facebooku. Ale teraz nie ma możliwości dezaktywacji Messengera bez dezaktywacji Facebooka. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak wygląda dezaktywowane konto Facebook na Messengerze i co oznacza, wykonaj poniższe czynności:

1. Uzyskaj dostęp do aplikacji Facebook i dotknij ikony Messenger znajdującą się w prawym górnym rogu.

2. Zlokalizuj i dotknij żądanej rozmowy z listy.

3. Jeśli konto Messenger jest dezaktywowane, na dole pojawi się komunikat Osoba jest niedostępna na Messengerze.

Uwaga: nie będziesz też mógł zobaczyć ich zdjęcia profilowego ani wysłać im wiadomości.

Uwaga: w niektórych przypadkach ich nazwa wyświetlana może być wyświetlana jako użytkownik Facebooka. Jednak nadal będziesz mógł przeglądać wcześniejsze wiadomości lub czaty z nimi.

Jak możesz stwierdzić, czy ktoś dezaktywował swoje konto na Facebooku, ale nie Messenger?

Użytkownik musi najpierw dezaktywować swoje konto na Facebooku, aby móc później dezaktywować konto Messenger. Czasami ludzie dezaktywują tylko swoje konta na Facebooku. Ale jak się dowiedzieć, czy ktoś dezaktywował swoje konto na Facebooku, ale nie Messenger? Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku poniżej, aby to zrozumieć:

1. Otwórz aplikację Facebook na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Szukaj i wyszukaj żądany profil użytkownika, który chcesz znaleźć.

3. Jeśli widzisz ich konto na liście wyszukiwania, ale nie możesz wyświetlić treści lub informacji i znaleźć ostrzeżenie, że ta strona nie jest obecnie dostępna w ich profilu, na pewno dezaktywowali swoje konto na Facebooku.

4. Teraz wróć do menu głównego i dotknij Messenger Ikona.

5. Otwórz żądaną rozmowę użytkownika.

6A. Jeśli widzisz ich zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu i wysyłasz im wiadomość, ich konto Messenger jest nadal aktywne.

6B. Jeśli zobaczysz ostrzeżenie, że ta osoba jest niedostępna na Messengerze, a jej imię i nazwisko pochodzi od użytkownika Facebooka, oznacza to, że jej konto Messenger jest wyłączone.

Jak wygląda dezaktywowane konto na Messengerze?

Jeśli myślisz, jak wygląda dezaktywowane konto Facebook na Messengerze, gdy dana osoba dezaktywuje swoje konto Messenger, poniżej są tego konsekwencje:

 • Inni nie mogą wysłać im wiadomości ani wyświetlić ich zdjęcia profilowego.
 • Gdy otworzysz DM (wiadomość bezpośrednia) osoby, której konto Messenger jest dezaktywowane, na ekranie pojawi się komunikat Ta osoba jest niedostępna na Messengerze.
 • Ponadto ich zdjęcie profilowe będzie domyślnym zdjęciem na Facebooku, a ich nazwa będzie odczytywana jako Użytkownik Facebooka.

Co widzą znajomi, gdy Twoje konto na Facebooku jest dezaktywowane?

Kiedy dezaktywujesz swoje konto na Facebooku:

 • Twoi znajomi lub odwiedzający Twój profil nie mogli zobaczyć żadnych informacji w Twoim profilu.
 • Zobaczą komunikat wyświetlany na ich ekranie, który mówi Przepraszamy, ta zawartość jest niedostępna.
 • Nadal będą mogli wysyłać Ci SMS-y za pośrednictwem aplikacji Messenger, jeśli nie dezaktywowałeś Messengera po dezaktywacji konta na Facebooku.

To z pewnością odpowiedziałoby na twoje pytanie: jak wygląda dezaktywowane konto na Facebooku na Messengerze?

Jak długo po dezaktywacji Facebooka usuwa się?

Dezaktywacja i usunięcie konta na Facebooku to dwa odrębne warunki. Dowiedzmy się o nich:

A. Dezaktywacja konta

 • Gdy użytkownik dezaktywuje swoje konto na Facebooku, wszystkie dane, w tym posty, zdjęcia, historie, strony itp., są zapisywane na serwerach.
 • Dezaktywacja tylko tymczasowo wyłącza Twoje konto.
 • Odwiedzający lub Twoi znajomi nie będą mogli wyświetlać żadnych informacji na Twojej osi czasu.
 • Możesz ponownie aktywować swoje konto, kiedy chcesz, logując się ponownie przy użyciu swojego adresu e-mail i hasła.

B. Usuwanie konta

 • Po usunięciu konta na Facebooku wszystkie informacje związane z tym kontem znikają na stałe z serwerów Facebooka.
 • Konto nie będzie już możliwe do przechowywania ani dostępne dla właściciela.

Czy ktoś nadal może zobaczyć, że oglądałeś jego historię, jeśli dezaktywujesz Facebooka?

Nie, jeśli obejrzałeś czyjąś historię przed dezaktywacją swojego konta na Facebooku, ta osoba nie będzie mogła zobaczyć, że widziałeś jego historię. Ale liczba historii będzie miała wpływ, ponieważ zwiększy liczbę widzów tylko o 1. Jednak są szanse, że jeśli ponownie aktywujesz swoje konto, gdy ich historia jest nadal widoczna, twoje imię i nazwisko pojawi się na liście, a oni się dowiedzą że widziałeś ich historię wcześniej.

Czy możesz wysłać wiadomość na dezaktywowane konto na Facebooku?

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz wysłać wiadomość na dezaktywowane konto na Facebooku, mamy tutaj dwie sytuacje, na które warto zwrócić uwagę:

 • Jeśli dezaktywowali tylko swoje konto na Facebooku, ale nie konto Messenger, nadal możesz wysyłać im wiadomości w aplikacji Messenger.
 • Jeśli jednak oba ich konta, w tym Facebook i Messenger, zostaną dezaktywowane, czat zostanie zamknięty dla dalszych wiadomości, a ich nazwa pojawi się jako Użytkownik Facebooka.

Czy ludzie mogą nadal wysyłać Ci wiadomości, jeśli Twoje konto jest dezaktywowane?

Tak i nie. Ponieważ użytkownicy muszą najpierw dezaktywować swoje konto na Facebooku, aby dezaktywować swoje konto Messenger, masz dwa przypadki, w których dezaktywowałeś tylko swoje konto na Facebooku lub dezaktywowałeś oba konta.

 • Nadal mogą wysyłać Ci wiadomości w aplikacji Messenger, jeśli dezaktywujesz tylko swoje konto na Facebooku.
 • Jeśli dezaktywujesz oba swoje konta, Facebook i Messenger, rozmowa zostanie zablokowana dla wszelkich nowych wiadomości, a Twoje imię i nazwisko będzie widoczne dla innych jako Użytkownik Facebooka.

Jak możesz zobaczyć wiadomości z dezaktywowanego konta na Facebooku?

Wiedząc, jak wygląda dezaktywowane konto na Facebooku na Messengerze, chcesz wiedzieć, jak wyświetlać wiadomości z dezaktywowanego konta na Facebooku. Facebook pozwala użytkownikom przeglądać historię wiadomości wszystkich czatów, nawet jeśli osoba, do której wysyłasz SMS-y, dezaktywowała swoje konto na Facebooku lub Messengerze. Aby dowiedzieć się, jak wyświetlić wiadomości z dezaktywowanego konta, wykonaj czynności wymienione poniżej:

1. Uruchom aplikację Facebook na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Messanger > żądana rozmowa z listy.

Niezależnie od tego, czy konto jest dezaktywowane, czy usunięte, możesz przeglądać historię wiadomości za pomocą powyższej metody.

Czy możesz ponownie aktywować swoje konto na Facebooku po 2 latach?

Tak, możesz reaktywować swoje konto na Facebooku nawet po 2 latach dezaktywacji. Jedną z najlepszych cech Facebooka jest to, że żadne dane nie zostaną utracone z dezaktywowanego konta. Właściciel ma do niego dostęp w dowolnym momencie. Możesz ponownie aktywować, logując się ponownie za pomocą adresu e-mail i hasła powiązanego z kontem.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i że wiesz, jak wygląda dezaktywowane konto Facebook na Messengerze. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, upuść je w sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, czego chcesz się dalej uczyć.

x