Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w systemie Windows 10


Windows 10 zawiera wiele fantastycznych nowych funkcji, a firma Microsoft starannie słuchała opinii użytkowników podczas jego tworzenia. Prawie wszystko, czego nienawidziłeś w systemie Windows 8 / 8.1, zostało usunięte lub naprawione w systemie Windows 10, ale to nie znaczy, że system operacyjny nie ma własnego zestawu problemów. Windows 10, kiedy został wydany w lipcu, wkrótce został oznaczony jako praca w toku. Był tak pełen błędów, że użytkownicy byli zaskoczeni, że został sprzedany jako stabilny system operacyjny. Oprócz błędów, system Windows 10 sprawił, że nie można już zatrzymać automatycznego instalowania aktualizacji przez system operacyjny, a te aktualizacje są w toku. Listopadowa aktualizacja spowodowała również nowe problemy i większość ludzi nie była w stanie jej zatrzymać. Win Updates Disabler to bezpłatna aplikacja dla systemu Windows, która powstrzyma system Windows 10 przed pobieraniem wszelkich aktualizacji.

Win Updates Disabler jest instalowaną aplikacją i przenośnym narzędziem. Pobierz dowolną wersję, którą chcesz uruchomić, a następnie otwórz ją. Aplikacja posiada dwie zakładki; Wyłącz i włącz. Przejdź do zakładki odpowiadającej akcji, którą chcesz wykonać. Jeśli chcesz wyłączyć aktualizacje, przejdź do zakładki „Wyłącz”. Zaznacz opcję „Wyłącz aktualizacje systemu Windows” i kliknij przycisk „Zastosuj teraz” u dołu. Twój system będzie musiał zostać ponownie uruchomiony.

Po ponownym uruchomieniu systemu otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do grupy ustawień Aktualizacja i zabezpieczenia. W ramach aktualizacji systemu Windows zobaczysz błąd, w którym zwykle aplikacja pokazuje, kiedy system był ostatnio sprawdzany pod kątem aktualizacji, dostępnych aktualizacji i postępu pobierania aktualizacji.

wygraj 10 bez aktualizacji

Aby ponownie włączyć aktualizacje, uruchom Win Updates Disabler i przejdź do zakładki „Włącz”. Zaznacz opcję „Włącz usługę Windows Update” i zastosuj ją. Po ponownym uruchomieniu system będzie mógł ponownie wyszukiwać i pobierać aktualizacje.

Pobierz Win Updates Disabler

x