Jak wyłączyć nieskończone przewijanie Twittera w przeglądarce

Twitter, podobnie jak wiele serwisów społecznościowych, ma oś czasu lub kanał. Ten kanał domyślnie ładuje starszą treść, im więcej przewijasz w dół. Zasadniczo masz niekończący się kanał podobny do Facebooka i Reddit. Utrudnia to przeglądanie Twittera, ponieważ zawsze jest coś innego do przeczytania. W aplikacjach Twitter iOS i Android kanał ładuje się ponownie, gdy pojawiają się nowe treści, co utrudnia odłożenie telefonu. Możesz wyłączyć automatyczne odświeżanie w aplikacjach Twitter iOS i Android. W przeglądarce na komputerze możesz użyć rozszerzenia / dodatku, aby wyłączyć nieskończone przewijanie Twittera.

Wyłącz nieskończone przewijanie na Twitterze

Aby wyłączyć nieskończone przewijanie Twittera, musisz zainstalować rozszerzenie / dodatek o nazwie Twitter Infinite Scroll Disabler która ma tak opisową nazwę, jak tylko możesz poprosić. Jest dostępny dla obu Chrom, i dla Firefox.

Zainstaluj go, a gdy dojdziesz do końca tego, jak wiele tweetów załadowało się do tej pory na twojej osi czasu, zobaczysz opcję „Pokaż więcej”. Kliknij, a załaduje się więcej tweetów.

Twitter dla sieci nie ładuje automatycznie nowych tweetów. Nadal musisz nacisnąć klawisz przecinka, aby załadować nowe tweety. Twitter Infinite Scroll Disabler jest dość restrykcyjny, jeśli chodzi o nie pokazywanie tweetów. Nie kończy się na tweetach, które mogły już zostać załadowane. Zamiast tego rysuje linię w widocznych tweetach. Oznacza to, że jeśli przewiniesz w dół, wszystkie tweety, które nie zmieściły się w oknie przeglądarki, zostaną ukryte, dopóki nie klikniesz „Pokaż więcej”. W niektórych przypadkach wyświetla więcej tweetów, np. Gdy tweety wydają się mieć dołączone media i zwykle zajmują więcej miejsca na ekranie.

Twitter Infinite Scroll Disabler jest nowo opracowany, więc jak dotąd nie ma żadnych opcji zmiany domyślnej liczby tweetów. Nie ma też jeszcze obsługi skrótów klawiaturowych do ładowania starszych tweetów. Nie ma też opcji przełączania umożliwiającej włączenie / wyłączenie w locie, co może być przydatne. Twitter to platforma mediów społecznościowych, ale nie zawsze jest to strata czasu. Często jest to dobre miejsce do podążania za popularnym tematem, dlatego włączanie / wyłączanie może być przydatne.

Twitter Infinite Scroll Disabler jest dostępny dla Chrome, co oznacza, że ​​jeśli używasz nowego Edge'a opartego na Chromium, powinieneś także móc zainstalować w nim rozszerzenie. Rozszerzenie nie jest dostępne dla Safari na macOS.