Jak wyświetlić interakcje na Twitterze z użytkownikiem [Chrome]

Twitter to często bałagan. Trudno jest śledzić swoje interakcje, ponieważ ludzie mogą zmieniać swoje imię i nazwisko i obsługiwać do woli, prawie każdy może tweetować do Ciebie i nie ma możliwości sprawdzenia historii konwersacji. Wątek na Twitterze to jedna z nielicznych form zorganizowanych myśli, które znajdziesz na stronie. Wady Twittera nie są wielkim problemem, jeśli nie używasz serwisu społecznościowego do niczego ważnego. Jedynym problemem jest to, że wiele osób korzysta z tej sieci. To współczesne „poczta pantoflowa”. Twitter Interactions to rozszerzenie przeglądarki Chrome, które umożliwia przeglądanie interakcji na Twitterze z użytkownikiem, którego obserwujesz lub który jest publiczny.

Kiedy odwiedzasz profil na Twitterze, wyświetlana jest pełna historia wszystkich tweetów wysłanych na konto. Możesz je przewijać i kliknąć tweet, aby wyświetlić cały wątek rozmowy.

Wyświetl interakcje na Twitterze

zainstalować Interakcje na Twitterze z Chrome Web Store. Odwiedź profil na Twitterze, a zobaczysz nową sekcję na stronie, która pokazuje wszystkie tweety wysłane na konto. Kliknięcie tweeta przenosi Cię bezpośrednio do niego. Jeśli tweet nie był odpowiedzią na inny tweet, rozszerzenie go otworzy. Jeśli jest to część wątku, zobaczysz tweet w odpowiednim formacie wątku.

Po kliknięciu tweeta otwiera się on na karcie. Jeśli tweet zawiera multimedia, np. Wideo lub obraz, nie otrzymasz jego miniatury w panelu. Wszystko, co widzisz w panelu tweetów, to link. Możesz przeglądać interakcje na Twitterze z dowolnym profilem, do którego masz dostęp. Oznacza to, że jeśli śledzisz prywatne konto na Twitterze, będziesz mógł zobaczyć wszystkie interakcje z tym kontem.

Jeśli profil na Twitterze, którego nigdy nie obserwowałeś, był publiczny, a później został przełączony na konto prywatne, nie będziesz w stanie zobaczyć poprzednich interakcji. Kluczem jest możliwość uzyskania dostępu do konta, a jeśli nie możesz tego zrobić, rozszerzenie nie będzie działać dla Ciebie. Wcześniejsze interakcje obejmują tylko tweety, a nie wiadomości prywatne ani polubienia.

Ograniczenia

Rozszerzenie tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, ale powinniśmy ostrzec, że jeśli używasz go do przeglądania tweetów z prywatnego konta, nie trać czasu. To rozszerzenie nie jest narzędziem do ominięcia ograniczeń prywatności Twittera. Podobnie, jeśli zostałeś zablokowany przez konto, nie będziesz w stanie zobaczyć przeszłych interakcji. Jeśli konto publiczne Cię zablokowało, zawsze możesz przeglądać ich tweety, gdy nie jesteś zalogowany na Twitterze, ale to rozszerzenie wymaga zalogowania się, aby znaleźć wszystkie poprzednie interakcje.

x