Jak wyświetlić polubione posty na Instagramie?

Przeciętny użytkownik Instagrama codziennie widzi setki postów na platformie do udostępniania zdjęć i filmów. Jeśli nie zapisujesz aktywnie postów na Instagramie, do których chcesz wrócić lub je polubić, możesz mieć trudności z ponownym wyświetleniem tego samego posta. Dobrą wiadomością jest to, że Instagram ma łatwy sposób na przeglądanie wszystkich postów, które do tej pory polubiłeś. I nie tylko to, opiszemy również szczegółowo, jak zobaczyć posty, które Twoi znajomi polubili na Instagramie.

Sprawdź polubione posty na Instagramie (2022)

Zobacz posty, które polubiłeś na Instagramie

1. Otwórz swój profil na Instagramie za pomocą dolnego paska nawigacyjnego i dotknij menu hamburgerów w prawym górnym rogu. Z wyskakującego menu, które się pojawi, wybierz „Twoja aktywność”.

2. Tutaj dotknij „Interakcje” i wybierz „Lubię to”, aby wyświetlić posty, które polubiłeś na Instagramie.

3. Zobaczysz teraz wszystkie posty, które do tej pory polubiłeś, w tym zdjęcia, filmy i rolki. Możesz sortować te posty według najnowszych do najstarszych i odwrotnie, określić czas trwania, a nawet filtrować posty od konkretnego użytkownika Instagrama. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć opcję „Sortuj i filtruj” w prawym górnym rogu, aby zastosować filtry.

Zobacz polubione posty Twojego znajomego na Instagramie

Chociaż omówiliśmy kroki związane z wyświetlaniem postów, które polubiłeś za pośrednictwem swojego konta, niektórzy z was mogą się zastanawiać, czy istnieje również opcja sprawdzenia, co wszyscy Twoi znajomi polubili na Instagramie. W rzeczywistości Instagram miał zakładkę „Obserwowane”, która zawierała wszystkie lubiane posty do października 2019 r.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Twitter/@alex193a

Chociaż obecnie nie mamy metody sprawdzania polubień innych osób, niezawodny inżynier wsteczny aplikacji, Alessandro Paluzzi, niedawno zauważył, że firma może pracować nad wprowadzeniem tej funkcji za kulisy. Musimy jednak poczekać i zobaczyć, czy to się zmaterializuje.

Do tego czasu będziesz musiał ręcznie odwiedzić listę obserwujących znajomego i sprawdzić ostatnie posty innych twórców, aby dowiedzieć się, czy Twój znajomy polubił ostatnio jakieś posty. Takie podejście może być skuteczne, jeśli chcesz wiedzieć, czy Twoi znajomi polubili posty konkretnych osób. Oto jak to zrobić:

1. Otwórz profil na Instagramie znajomego i wybierz sekcję „Obserwowane”. Stamtąd otwórz profil osoby, na której chcesz sprawdzić polubienia.

2. Przewiń ich posty, a zobaczysz „Polubione przez ” nad podpisem posta, jeśli Twój znajomy polubił post. Jeśli masz wielu wspólnych znajomych z tą trzecią osobą, możesz także dotknąć licznika polubień, aby wyświetlić pełną listę polubień. Nie trzeba dodawać, że dana osoba powinna mieć albo profil publiczny, albo należy postępować zgodnie z nią, aby ta metoda działała.

Śledź lubiane posty na Instagramie

Oto dwie metody, za pomocą których możesz sprawdzić posty, które polubiłeś na Instagramie. Jeśli chcesz ponownie odwiedzić Reels na Instagramie, które oglądałeś przez cały ten czas, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak sprawdzić historię oglądania Reels na Instagramie. Aby uzyskać więcej takich fajnych wskazówek, sprawdź nasz przewodnik po najlepszych poradach i trikach na Instagramie za pośrednictwem linku tutaj.