Jak wyświetlić stare powiadomienia na iPhonie?

Udostępnij teraz w social media:

iPhone to najbardziej udane urządzenie firmy Apple Inc. Ponadto zapewnia użytkownikom wrażenia na poziomie premium z najnowszymi i najciekawszymi funkcjami. A ze względu na system operacyjny, iOS, poziom bezpieczeństwa, interfejs użytkownika i szybkość są niezwykłe. W tym artykule pomożemy Ci rozwiązać problem związany z powiadomieniem iPhone’a, tj. Jak wyświetlić stare powiadomienia na iPhonie lub wyświetlić wyczyszczone powiadomienia iPhone’a.

Jak wyświetlić stare powiadomienia na iPhonie?

Czytaj dalej ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, czy widzisz stare powiadomienia na swoim iPhonie, czy nie. Ale wcześniej zapoznajmy się najpierw z rodzajami powiadomień na iPhonie.

Jakie są różne typy powiadomień na iPhonie?

Istnieją trzy popularne typy powiadomień na iPhonie lub dowolnym urządzeniu z systemem iOS: plakietki, banery i alerty.

  Dlaczego „Animal Crossing” jest świetny i dlaczego warto w to grać

1. Odznaki: są to liczniki, które pojawiają się w dowolnej aplikacji. Na przykład aplikacja Wiadomości wskazuje liczbę nieprzeczytanych wiadomości otrzymanych na urządzeniu.

2. Banery: Powiadomienia na banerach to te powiadomienia, które pojawiają się u góry ekranu Twojego iPhone’a oraz w panelu powiadomień. Gdy masz pojedynczy tekst, e-mail lub wiadomość, możesz przesunąć palcem w dół po tych wiadomościach, aby odpowiedzieć na wiadomości, lub przesunąć w górę, aby usunąć wiadomości z ekranu.

Zdjęcie Jamie Street na Unsplash

3. Alerty: Alerty to przypomnienia, które pojawiają się na środku ekranu w określonym czasie. Możesz je zamknąć stamtąd.

Gdzie są przechowywane powiadomienia iPhone’a?

Niestety powiadomienia nie są przechowywane nigdzie na iPhonie ani na żadnym urządzeniu z systemem iOS. Po dotknięciu tych powiadomień lub wyczyszczeniu ich znikną na zawsze i nie można ich odzyskać, ponieważ na iPhonie nie ma historii powiadomień.

Czy mogę zobaczyć stare powiadomienia na moim iPhonie?

Nie, jeśli wyczyściłeś powiadomienie z panelu powiadomień, nie możesz ponownie zobaczyć tych powiadomień. Odeszli na zawsze. Jeśli jednak nie wyczyściłeś powiadomienia lub już je przeglądałeś, wszystkie powiadomienia znajdziesz w panelu powiadomień.

Czy możesz wyświetlić stare powiadomienia push na iOS, które odrzuciłeś? Czy mogę wyświetlić wyczyszczone powiadomienia na iPhonie?

Nie, jeśli już odrzuciłeś lub wyczyściłeś powiadomienia, nie możesz ponownie wyświetlić tych powiadomień. Dzieje się tak, ponieważ iPhone lub inne urządzenie z systemem iOS nie ma zapisanej historii powiadomień, więc raz zniknął, na zawsze zniknął.

  Jak nagrywać i wyświetlać wymowę swojego imienia na LinkedIn

Jak dostać się do centrum powiadomień na iPhonie X?

Łatwo dostać się do centrum powiadomień na iPhonie X.

  • Jeśli jesteś na ekranie blokady, przesuń palcem w górę od środka ekranu, a zobaczysz powiadomienia.
  • Jeśli urządzenie jest odblokowane, możesz przesunąć palcem w dół z górnej środkowej części ekranu, aby wyświetlić powiadomienia.

Aby dowiedzieć się więcej o powiadomieniach na iPhonie, odwiedź stronę Wsparcia Apple.

Jak sprawdzić historię powiadomień? Jak zmodyfikować ustawienia centrum powiadomień iPhone’a?

Nie możesz sprawdzić historii powiadomień ani zobaczyć starych powiadomień na iPhonie, ponieważ Twój iPhone lub inne urządzenie z systemem iOS nie ma opcji historii powiadomień. Aby zmodyfikować ustawienia centrum powiadomień, możesz wykonać następujące czynności:

1. Uruchom aplikację Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Stuknij w opcję Powiadomienia.

Tutaj możesz zmienić ustawienia powiadomień, takie jak podsumowanie powiadomienia harmonogramu, powiadomienie podglądu i grupowanie powiadomień.

Jak wyświetlić stare powiadomienia na iPhonie? Jak wyświetlić wyczyszczone powiadomienia iPhone 11 i 12?

Nie ma możliwości odzyskania wyczyszczonych powiadomień, ponieważ nie są one przechowywane w iCloud ani iTunes. Kiedy odejdą, odejdą na zawsze.

Jak uzyskać powiadomienia, aby pojawiły się ponownie na moim iPhonie?

Niestety nie ma sposobu, aby powiadomienia pojawiły się ponownie po ich usunięciu lub wyświetleniu, ponieważ urządzenia z systemem iOS nie mają historii powiadomień, ponieważ powiadomienia nie są zapisywane w kopii zapasowej iCloud lub iTunes.

  Jak pobrać kompletne powiadomienia w Chrome

Jak wyświetlić stare powiadomienia na iPadzie?

Po uzyskaniu odpowiedzi na pytanie, jak wyświetlić stare powiadomienia na iPhonie, możesz poprosić o iPada. Jeśli jeszcze nie przeglądałeś ani nie usunąłeś powiadomień, możesz po prostu przesunąć palcem w górę od środka ekranu blokady i zobaczyć wszystkie stare powiadomienia. Jeśli urządzenie jest odblokowane, możesz przesunąć palcem w dół z górnej środkowej części ekranu, aby wyświetlić starsze powiadomienia. Ale podobnie jak w przypadku iPhone’a, na iPadzie nie widać już wyświetlonych lub usuniętych powiadomień.

***

W tym artykule przyjrzeliśmy się, jak wyświetlić stare powiadomienia na iPhonie lub wyświetlić wyczyszczone powiadomienia na iPhonie i czy można to zrobić, czy nie. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące tego samego. Daj nam również znać, czego chcesz się nauczyć dalej.

x