Jak wyświetlić ukryte opłaty i podatki na Airbnb

Airbnb domyślnie pokazuje tylko czynsz, który musisz zapłacić, gdy gdzieś się zatrzymujesz. To jak linie lotnicze, które podają tylko cenę biletu, ale nie uwzględniają podatków, które z kolei podwoją jego koszt. Wynajem na Airbnb również podlega podatkom i dodatkowym opłatom. Nie są tak wysokie, jak te na lotach, ale mają znaczący wpływ na koszt pobytu gdzieś na jedną noc. Airbnb Price Per Night Correcter to rozszerzenie przeglądarki dostępne zarówno dla przeglądarki Chrome, jak i Firefox, które stosuje ukryte opłaty i podatki do stawki godzinowej, dzięki czemu możesz dokładniej określić, ile kosztuje jedna noc.

Opłaty i podatki na Airbnb

zainstalować Airbnb Cena za noc Correcter i odwiedź Airbnb. Ceny, które widzisz na stronie głównej, nie obejmują ukrytych opłat i podatków od wynajmu na Airbnb. Po wybraniu daty zameldowania i wymeldowania cena jest aktualizowana i zawiera opłaty. Bez rozszerzenia Airbnb nadal pokazuje cenę za noc, a opłaty i podatki na Airbnb są dodawane do ostatecznej sumy.

Airbnb nie ukrywa dokładnie opłat i podatków, jednak stawki za noc ich nie odzwierciedlają. Wynajem na poniższym zrzucie ekranu pierwotnie przedstawiał cenę za noc w wysokości 91 USD, jednak z uwzględnieniem opłat i podatków różnica w czynszu wynosi 25 USD za noc. Nie jest to mała liczba i po kilku dniach może się znacznie zwiększyć.

Ograniczenia

Rozszerzenie ma swoje ograniczenia; działa tylko w angielskiej wersji strony internetowej i obsługuje tylko cztery waluty; USD, CAD, EUR i GPB. Poza tym jest bezbłędny. Jeśli używasz innej waluty i nie przeszkadza Ci przeliczanie jej na jedną z obsługiwanych, możesz zamiast tego spróbować skorzystać z australijskiej wersji strony, która domyślnie pokazuje ukryte opłaty na Airbnb.

Jeśli chodzi o ulepszenia, wolelibyśmy, aby rozszerzenie wyświetlało rzeczywistą cenę za noc na głównej stronie obiektu. To cena, która prawdopodobnie przyciągnie najemcę w pierwszej kolejności. Dowiedzenie się później, że w rzeczywistości jest to znacznie więcej, może być bardzo zniechęcające. Możliwe, że rozszerzenie tego nie robi z powodu ograniczenia sposobu naliczania opłat i podatków. Na przykład niektóre podatki lub opłaty mogą obowiązywać tylko wtedy, gdy najemca przebywa na określoną liczbę dni. Jeśli rozszerzenie nie wie, ile dni planujesz zostać, nie może podać dokładnej stawki, co może być przyczyną tego, że działa tak, jak działa.