Jak zamrozić członkostwo Planet Fitness?

Udostępnij teraz w social media:

Planet Fitness to amerykańska sieć fitness z ponad 2000 klubami i ponad 15 milionami członków. Planet Fitness promuje się jako strefa wolna od osądów i obiecuje swoim członkom przyjazne i przyjazne środowisko. Zachęca również każdego członka do skutecznego osiągania celów fitness. Jednak niektórzy z jakiegoś powodu chcą zamrozić członkostwo w Planet Fitness. Przeczytaj cały artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, a także o opłacie za anulowanie w Planet Fitness.

Jak zamrozić członkostwo Planet Fitness?

Niestety, nie będziesz mógł anulować ani zamrozić członkostwa Planet Fitness online. Przejrzyj cały artykuł, aby poznać alternatywne sposoby zamrożenia członkostwa.

  Jak obliczyć dni między datami w Arkuszach Google

Czy możesz zamrozić swoje członkostwo w Planet Fitness? Czy mogę zamrozić członkostwo My Planet Fitness?

Tak, możesz zamrozić członkostwo w Planet Fitness w dowolnym momencie i z dowolnego powodu. Możesz zamrozić członkostwo, wysyłając list z prośbą o anulowanie członkostwa lub odwiedzając swój klub Planet Fitness w celu osobistego anulowania.

Co się stanie, gdy zamrozisz swoje konto Planet Fitness?

Gdy zamrozisz członkostwo Planet Fitness, Twoje konto zostanie wstrzymane lub zawieszone na okres do 3 miesięcy. Możesz zamrozić członkostwo Planet Fitness na okres do 3 miesięcy, zakładając, że masz ku temu odpowiednie powody medyczne. Po wznowieniu członkostwa nadal będziesz mieć taką samą liczbę dni do wygaśnięcia członkostwa na koncie, jak przed zamrożeniem.

Gdzie i jak uzyskać dostęp do formularza rezygnacji z Planet Fitness?

Możesz uzyskać dostęp do formularza anulowania Planet Fitness, najpierw:

 • Pisanie listu z prośbą o anulowanie członkostwa.

 • Odwiedzenie swojego klubu Planet Fitness i złożenie wniosku o rezygnację osobiście.

Jak mogę zawiesić moje członkostwo Planet Fitness online?

Nie możesz zawiesić członkostwa Planet Fitness w żadnym trybie online. Wszystkie kluby Planet Fitness prowadzone są przez różnych właścicieli indywidualnych. Aby zawiesić członkostwo w Planet Fitness, musisz odwiedzić lokalizację swojego klubu Planet Fitness lub wysłać list z prośbą o zawieszenie członkostwa. Jeśli masz inne pytania dotyczące członkostwa, odwiedź stronę z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi członkostwa Planet Fitness.

Dlaczego tak trudno jest zrezygnować z członkostwa w Planet Fitness?

Trudno zrezygnować z członkostwa Planet Fitness, ponieważ:

 • Członkostwa nie można anulować online ani telefonicznie.
 • Musisz odwiedzić swój klub Planet Fitness lub wysłać list z prośbą pocztą, aby otrzymać formularz rezygnacji.
 • Planet Fitness potrzebuje fizycznego podpisu członka, który chce anulować członkostwo. Tak więc trudno jest anulować, jeśli wysyłasz kogoś innego do anulowania swojego członkostwa.
 • Ponadto opłata za anulowanie członkostwa Planet Fitness wynosi 58 USD, co utrudnia jej anulowanie.

Jakie są zasady anulowania rezerwacji Planet Fitness?

Polityka Planet Fitness dotycząca anulowania członkostwa stanowi:

 • Jeśli chcesz anulować miesięczne członkostwo i zatrzymać naliczanie opłat do 17 dnia każdego miesiąca, musisz przesłać pisemny list pocztą lub odwiedzić swój klub. A to musi być zrobione 10 dnia tego samego miesiąca lub wcześniej.
 • Aby anulować członkostwo przed naliczeniem rocznej składki członkowskiej, musisz przesłać formularz rezygnacji nie później niż 25 dnia miesiąca poprzedzającego naliczenie.

Czy Planet Fitness pobiera opłatę za anulowanie? Co to jest opłata za anulowanie rezerwacji Planet Fitness?

Tak, Planet Fitness pobiera opłatę za anulowanie, jeśli Twoje miesięczne członkostwo ma minimalny okres i zdecydujesz się anulować członkostwo przed jego wygaśnięciem. Możesz również zostać obciążony, jeśli przyczyny anulowania nie są wymienione w Twojej umowie członkowskiej. W takich przypadkach Planet Fitness pobiera opłatę za anulowanie lub wykupienie w wysokości 58 USD.

Jak uniknąć opłaty za anulowanie w Planet Fitness?

Istnieje kilka sposobów na uniknięcie opłat za anulowanie w Planet Fitness, takich jak:

 • Musisz upewnić się, że podpisujesz umowę członkowską bez minimalnego okresu podczas rejestrowania się w planet fitness.
 • W przypadku przeprowadzki do nowego miejsca, możesz podać im szczegóły tego samego, jeśli w Twojej okolicy nie ma klubu Planet Fitness.
 • Jeśli jesteś członkiem od ponad roku, opłata za anulowanie zostanie automatycznie zniesiona.

Czy możesz anulować członkostwo w Planet Fitness Gym po miesiącu?

Tak, możesz zrezygnować z członkostwa w siłowni Planet Fitness po miesiącu. Pamiętaj jednak, aby przesłać pisemne powiadomienie do klubu macierzystego do 10 dnia miesiąca, aby zatrzymać dalszy cykl rozliczeniowy.

Czy mogę zamrozić moje członkostwo Fitness First?

Tak, możesz zamrozić członkostwo Fitness First z powodów medycznych lub jeśli jesteś za granicą lub przebywasz poza biurem. Aby zamrozić członkostwo Fitness First, należy wcześniej przesłać pisemne powiadomienie. Jednak zostaniesz obciążony opłatą za zamrożenie.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak zamrozić członkostwo planet fitness. Zachęcamy do kontaktu z nami z pytaniami i sugestiami za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x