Jak zapisywać artykuły z kanału LinkedIn


LinkedIn nie jest znana jako platforma wydawnicza, mimo że umożliwia użytkownikom publikowanie artykułów. Ta funkcja została początkowo wprowadzona do wpływowych osób LinkedIn, ale ostatecznie została udostępniona wszystkim użytkownikom. Ponadto witryny z wiadomościami również przesyłają swoje treści na LinkedIn. Możesz subskrybować interesujące Cię obszary i regularnie przeglądać popularne posty. LinkedIn niedawno wprowadził nową funkcję „Zapisz”, która umożliwia zapisywanie postów do późniejszego przeczytania. Jest dostępny tylko w aplikacjach na iOS i Androida, a nie w interfejsie internetowym. Oto jak to działa.

Otwórz aplikację LinkedIn i przewiń swoje źródło treści. Artykuły, które można zapisać, mają obok tytułu ikonę zakładki. Dotknij go, a zmieni kolor na niebieski, wskazując, że artykuł został zapisany. Zobaczysz również alert banera u góry, który potwierdza, że ​​artykuł został zapisany.

Aby przeczytać artykuły, przejdź do zakładki „Ja”. Poniżej podstawowych informacji o profilu i ostatnich widoków profilu znajduje się karta wskazująca zapisane elementy. Zapisane elementy pojawią się w widoku listy po dotknięciu.

linkedin-save elementy-zapisane-linkedin

Zapisane elementy nie są sortowane według daty ani w kolejności alfabetycznej. Artykuły pojawiają się jako niewiele więcej niż bardzo długa lista zapisanych elementów bez funkcji wyszukiwania.

Ta funkcja jest podstawowa i jeśli porównasz ją z funkcją Zapisz na Facebooku, wygląda prawie eksperymentalnie. Nie oznacza to, że funkcja nie jest przydatna. Wręcz przeciwnie, LinkedIn pilnie potrzebuje sposobu na śledzenie postów i artykułów, aby użytkownicy mogli łatwiej do nich wracać. LinkedIn to nie Facebook, w którym pamiętasz nazwy wszystkich osób w Twojej sieci, a funkcja wyszukiwania nie obejmuje postów i aktualizacji wprowadzonych przez osoby w Twojej sieci.

Funkcja zapisywania była bardzo potrzebna na LinkedIn, ale implementacja jest słaba i sprawia, że ​​jest mało przydatna.