Jak zapisywać artykuły z kanału LinkedIn

Udostępnij teraz w social media:


LinkedIn nie jest znana jako platforma wydawnicza, mimo że umożliwia użytkownikom publikowanie artykułów. Ta funkcja została początkowo wprowadzona do wpływowych osób LinkedIn, ale ostatecznie została udostępniona wszystkim użytkownikom. Ponadto witryny z wiadomościami również przesyłają swoje treści na LinkedIn. Możesz subskrybować interesujące Cię obszary i regularnie przeglądać popularne posty. LinkedIn niedawno wprowadził nową funkcję „Zapisz”, która umożliwia zapisywanie postów do późniejszego przeczytania. Jest dostępny tylko w aplikacjach na iOS i Androida, a nie w interfejsie internetowym. Oto jak to działa.

Otwórz aplikację LinkedIn i przewiń swoje źródło treści. Artykuły, które można zapisać, mają obok tytułu ikonę zakładki. Dotknij go, a zmieni kolor na niebieski, wskazując, że artykuł został zapisany. Zobaczysz również alert banera u góry, który potwierdza, że ​​artykuł został zapisany.

  Jak korzystać z Google Allo

Aby przeczytać artykuły, przejdź do zakładki „Ja”. Poniżej podstawowych informacji o profilu i ostatnich widoków profilu znajduje się karta wskazująca zapisane elementy. Zapisane elementy pojawią się w widoku listy po dotknięciu.

elementy-zapisane-linkedin

Zapisane elementy nie są sortowane według daty ani w kolejności alfabetycznej. Artykuły pojawiają się jako niewiele więcej niż bardzo długa lista zapisanych elementów bez funkcji wyszukiwania.

Ta funkcja jest podstawowa i jeśli porównasz ją z funkcją Zapisz na Facebooku, wygląda prawie eksperymentalnie. Nie oznacza to, że funkcja nie jest przydatna. Wręcz przeciwnie, LinkedIn pilnie potrzebuje sposobu na śledzenie postów i artykułów, aby użytkownicy mogli łatwiej do nich wracać. LinkedIn to nie Facebook, w którym pamiętasz nazwy wszystkich osób w Twojej sieci, a funkcja wyszukiwania nie obejmuje postów i aktualizacji wprowadzonych przez osoby w Twojej sieci.

  Jak otworzyć terminal na komputerze Mac

Funkcja zapisywania była bardzo potrzebna na LinkedIn, ale implementacja jest słaba i sprawia, że ​​jest mało przydatna.

x