Jak zmienić swoją nazwę Fortnite

Epic Games to jedna z wiodących platform do gier, z której korzystają miliony. Często organizuje specjalne wydarzenia, aby rozdawać niesamowite gry, w które można grać, pobierając i instalując intuicyjnego klienta. Nawet jeśli Epic Games Launcher przestaje działać od czasu do czasu, nie spowalnia większości graczy.

Epic Games zmienia nazwę

Jednak wielu użytkowników zastanawia się, jak zmienić nazwę Epic Games po tym, jak już ją utworzyli podczas zakładania konta.

Jeśli jesteś jednym z nich, oto wszystko, co musisz wiedzieć o zmianie nazwy Epic Games.

Epic Games: Zmień nazwę

Co to jest nazwa wyświetlana Epic Games?

To nazwa, która reprezentuje Twoje konto Epic Games i jest wyświetlana w programie Epic Games Launcher, oficjalnym forum Epic Games oraz w AnswerHub.

Wyświetlana nazwa Epic Games jest również ujawniana innym użytkownikom podczas grania w gry na platformach Windows, Mac, Nintendo Switch lub mobilnych.

Czy możesz zmienić swoją nazwę Epic Games?

Tak.

Możesz zmienić swoją wyświetlaną nazwę Epic Games raz na 2 tygodnie, jeśli masz lepsze pojęcie o tym, jak Twoja osobowość online powinna być pokazywana innym graczom.

Jeśli jednak nie korzystałeś jeszcze z Epic Games na komputerze stacjonarnym lub Mac, ale grałeś tylko na PSN, Xbox lub Switch, nie możesz utworzyć nazwy wyświetlanej bez przejście na pełne konto.

Ponadto pamiętaj, że nazwy wyświetlane w PSN i Xbox Live nie zostaną zmienione. Jeśli chcesz na przykład zmodyfikować tag gracza Xbox, musisz się z nami skontaktować Sony lub Microsoft.

Jak zmienić swoją nazwę Epic Games

Lub jak zmienić nazwę Fortnite dla tych z Was, którzy interesują się Fortnite.

Jeśli zastanawiasz się, jak zmienić swoją nazwę Epic, jest to całkiem proste. Oto, co musisz zrobić:

Zaloguj się do swojego Strona konta Epic Games
Jeśli nie pamiętasz, jaki adres e-mail został użyty do utworzenia konta Epic Games, otwórz program startowy Epic Games, kliknij swoją nazwę wyświetlaną w lewym dolnym rogu i wybierz Zarządzaj kontem, aby otworzyć stronę konta EpicGamesEpic Games Launcher pokazuje, jak uzyskać dostęp do strony zarządzania kontem
Jeśli Twój adres e-mail nie został zweryfikowany (co wskazuje żółte powiadomienie u góry ekranu), kliknij Kliknij tutaj, aby wysłać ponownie. Następnie odwiedź swoje konto e-mail, otwórz otrzymaną wiadomość e-mail i kliknij Zweryfikuj swój adres e-mail
Na stronie konta Epic Games przejdź do obszaru Ogólne
Kliknij przycisk ołówka obok swojej nazwy wyświetlanejjak zmienić wyświetlaną nazwę Epic Games
Wpisz nową nazwę wyświetlaną i jeszcze raz, aby potwierdzićJak zmienić swoją nazwę Fortnite
Sprawdź, czy rozumiem. Nie mogę ponownie zmienić swojej nazwy wyświetlanej przez kolejne 2 tygodnie po tej zmianie
Kliknij Potwierdź
Jeśli nowa nazwa wyświetlana nie jest już zajęta przez kogoś innego, zobaczysz zielony baner z zaktualizowaną nazwą wyświetlaną! wiadomość. W przeciwnym razie musisz wybrać nową nazwę wyświetlanąNazwa wyświetlana Epic Games została pomyślnie zaktualizowana

Jak zmienić nazwę Fortnite (WNIOSEK)

Podsumowując, podczas gry na komputerze PC lub Mac można wybrać nową nazwę wyświetlaną dla konta Epic Games – co spowoduje również zmianę nazwy Fortnite.

Jest całkowicie bezpłatna, wymaga weryfikacji e-mailowej i można ją wykonać tylko raz na 2 tygodnie.

Jeśli ponownie zmienisz zdanie w ciągu 2 tygodni, nie możesz nic zrobić poza czekaniem. Kontakt z pomocą techniczną nic ci nie da.

Z drugiej strony pamiętaj, że nie możesz zmienić nazwy wyświetlanej w PSN lub Xbox Live bez skontaktowania się z firmą Sony lub Microsoft w celu uzyskania pomocy.