Jak znaleźć czyjś adres IP na Discord

Udostępnij teraz w social media:

Codziennie kontaktujemy się z tysiącami ludzi online. Różne platformy mediów społecznościowych zapewniają nam szybkie i łatwe połączenie z innymi osobami online. Discord to platforma społecznościowa, która gromadzi miliony ludzi na całym świecie na tej samej platformie. Interakcja z tak wieloma osobami może wiązać się z pewnym ryzykiem, nie zawsze możemy wiedzieć, z kim się kontaktujemy i skąd pochodzą. Adres IP może pomóc w poznaniu podstawowych informacji o lokalizacji osoby. Wiele osób szuka sposobów na znalezienie czyjegoś adresu IP z Discord. Istnieje kilka skutecznych metod, aby dowiedzieć się, jak znaleźć czyjś adres IP na Discordzie. W tym przewodniku dowiemy się, jak śledzić czyjeś IP na Discord za pomocą różnych narzędzi internetowych, takich jak Discord IP Resolver. Jeśli więc szukasz skutecznych metod na zlokalizowanie adresu IP na Discordzie, trafiłeś we właściwe miejsce.

Jak znaleźć czyjś adres IP na Discord

W tym artykule szczegółowo pokazaliśmy sposoby uzyskania czyjegoś IP na Discordzie.

Co to jest adres IP Discorda?

Adresy IP Discord to unikalne informacje online, które mogą powiedzieć Ci o lokalizacji użytkownika. Adresy IP to unikalny adres w Internecie, który dostarcza informacji o urządzeniu, z którego korzystasz i skąd z nich korzystasz. Adres IP Discord przekazuje informacje online o użytkowniku Discord. Możesz znaleźć adres IP Discord danej osoby za pomocą różnych metod, które są szczegółowo opisane w tym przewodniku.

Istnieje kilka metod, których można użyć, aby dowiedzieć się, jak znaleźć czyjś adres IP na Discordzie. Metody te obejmują korzystanie z wiersza polecenia na urządzeniach z systemem Windows i korzystanie z narzędzi online w celu uzyskania adresu IP. Możesz śledzić czyjś adres IP, aby zlokalizować go geograficznie. Te narzędzia mogą pomóc Ci zachować dyskrecję i bezpieczeństwo przed innymi użytkownikami online, których możesz nie znać. Możesz także znaleźć czyjś adres IP z Discord, z którym możesz komunikować się w Internecie, możesz także wiedzieć, jakiego urządzenia używają do surfowania po Internecie za pomocą narzędzi takich jak Discord IP Resolver. W kolejnych sekcjach wymyśliliśmy metody śledzenia czyjegoś adresu IP na Discordzie.

  Jak przesyłać strumieniowo Netflix na Discord

Metoda 1: Użyj wiersza polecenia

Wiersz polecenia to jedno z najważniejszych narzędzi systemu Windows, które może pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów. Wiersz polecenia jest zwykle używany do rozwiązywania niektórych problemów z systemem Windows i innych problemów systemowych. Jednak to narzędzie może być również używane do śledzenia adresu IP z Internetu, w tym adresu IP Discord. Będziesz musiał pamiętać o kilku rzeczach, zanim użyjesz wiersza polecenia do śledzenia adresu IP na Discord.

  • Upewnij się, że wszystkie inne aplikacje są zamknięte na twoim komputerze i że żaden inny program nie zakłóca działania wiersza polecenia.
  • Aby proces był mniej skomplikowany i szybszy, upewnij się, że zamknąłeś wszystkie inne przeglądarki na swoim urządzeniu.
  • Otwórz tylko stronę Discord i zaloguj się.
  • Upewnij się również, że osoba, której adres IP chcesz śledzić, jest również online na Discord.

Po spełnieniu wszystkich wcześniejszych wymagań dotyczących tej metody możesz wykonać te proste kroki, aby użyć wiersza polecenia, aby znaleźć czyjś adres IP z Discord.

1. Naciśnij klawisz Windows, wpisz cmd i kliknij Otwórz.

2. Tutaj wpisz polecenie netstat-an i naciśnij klawisz Enter. Poczekaj chwilę, aż proces się zakończy.

3. Pojawi się lista wygenerowanego skryptu, przewiń w dół i zlokalizuj kody z komunikatem ESTABLISHED.

4. Tutaj będziesz mógł zlokalizować adres IP innych użytkowników, możesz skopiować i uzyskać lokalizację użytkownika, aby dowiedzieć się, jak śledzić czyjś adres IP na Discord.

Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak korzystać z Discord IP Resolver, aby znaleźć czyjś adres IP z Discord.

Metoda 2: Użyj narzędzia Discord IP Resolver

Jeśli masz dostęp do konta Discord innej osoby, możesz spróbować znaleźć czyjś adres IP na Discord za pomocą narzędzia IP Resolver. Możesz wykonać te proste kroki, aby uzyskać adres IP z aplikacji.

1. Naciśnij klawisz Windows, wpisz Discord i kliknij Otwórz.

2. W aplikacji Discord kliknij ikonę koła zębatego, aby otworzyć Ustawienia.

  Jak ustawić kanał Discord tylko do odczytu

3. W menu po lewej stronie kliknij opcję Zaawansowane.

4. W opcji menu Zaawansowane włącz przełącznik Tryb programisty.

5. Teraz kliknij przycisk ESC, aby przejść do ekranu głównego Discord.

6. Teraz przejdź do listy znajomych na Discordzie i kliknij prawym przyciskiem myszy imię osoby, którą chcesz śledzić.

7. Kliknij opcję Kopiuj ID.

8. Teraz otwórz przeglądarkę i odwiedź Discord Rozpoznawanie IP.

9. Wklej skopiowany identyfikator Discord w polu tekstowym Discord User ID.

10. Kliknij przycisk Rozwiąż, aby znaleźć czyjś adres IP z Discord.

Metoda 3: Użyj narzędzia Discord IP Grabber

Wraz z narzędziami Discord IP Resolver, narzędzia IP Grabber są jednym z najlepszych narzędzi online do uzyskiwania adresu IP użytkownika Discord. Istnieje wiele internetowych narzędzi IP Grabber, w tym narzędzia dedykowane platformie Discord. Można podjąć pewne ogólne kroki, aby korzystać z tych narzędzi Discord IP Grabber. Poniżej przedstawiono kroki, aby uzyskać adres IP Discord za pomocą narzędzia IP Grabber, aby dowiedzieć się, jak śledzić czyjś adres IP na Discord.

1. Otwórz aplikację Discord i zaloguj się na swoje konto Discord.

Uwaga: Upewnij się, że osoba, której adres IP szukasz, jest również online.

2. Przejdź do sekcji wiadomości i rozpocznij rozmowę z osobą, której adres IP chcesz znać.

3. Otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź witrynę narzędzia Discord IP Grabber.

4. Wprowadź link z Internetu w narzędziu i utwórz link do kodu śledzenia.

5. Skopiuj ten link i wyślij go do osoby na Discordzie i poproś o odwiedziny.

6. Gdy osoba kliknie łącze, skopiuj go ponownie i wklej do narzędzia.

7. W ikonie Wynik możesz zobaczyć adres IP osoby.

Metoda 4: Użyj innych narzędzi innych firm

Wraz z narzędziami Discord IP Resolver, wiele aplikacji śledzących jest dostępnych online i może pomóc ci dowiedzieć się, jak znaleźć czyjś adres IP na Discord. Możesz używać tych aplikacji do śledzenia adresu IP danej osoby, aby poznać jej lokalizację. Większość z tych aplikacji jest dostępna do bezpłatnego pobrania i można ich łatwo użyć do znalezienia czyjegoś adresu IP z Discord. Za pomocą tych aplikacji możesz badać różne konta Discord. Większość użytkowników Discorda używa tych aplikacji do śledzenia adresów IP innych użytkowników.

  Jak usunąć ikonę korony na Discord

Jak zablokować profil IP na Discord

Jeśli chcesz zablokować kogoś na Discordzie lub zablokować kogoś na Discordzie, możesz to zrobić, znając jego adres IP. Możesz wykonać te proste kroki, aby zablokować kogoś na Discord.

1. Znajdź adres IP Discord osoby, którą chcesz zablokować, korzystając z jednej z wyżej wymienionych metod.

2. Otwórz Discord i zaloguj się na swoje konto za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Będziesz wtedy mógł połączyć się z serwerem.

3. Z lewej strony ekranu Discord wybierz określony serwer.

4. Po zlokalizowaniu użytkownika kliknij prawym przyciskiem myszy jego profil i kliknij opcję Ban.

5. Potwierdź opcję bana, a pomyślnie zablokujesz IP użytkownika na Discordzie.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Co to jest adres IP Discorda?

Odp. Adresy IP Discord to unikalny adres internetowy, który informuje o lokalizacji użytkownika i informacji o urządzeniu, z którego korzysta dana osoba.

Q2. Czy mogę znać czyjś adres IP na Discordzie?

Odp. Tak, różne narzędzia online mogą śledzić adres IP na Discordzie. Informacje te można wykorzystać do ochrony przed fałszywymi profilami.

Q3. Czy mogę zablokować IP kogoś na Discordzie?

Odp. Tak, możesz zablokować IP osoby na Discordzie, ustalając jej adres IP. Będziesz musiał użyć zaawansowanych ustawień Discord, aby IP zablokować profil.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i udało Ci się dowiedzieć, jak znaleźć czyjeś IP na Discordzie. Daj nam znać, która metoda zadziałała dla Ciebie. Jeśli masz do nas jakieś sugestie lub pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy.

x