Jak znaleźć swoje kontakty w TikTok

Udostępnij teraz w social media:

Ponad miliard ludzi korzysta z TikTok, a Ty możesz być jednym z nich. Możesz mieć wielu obserwujących i obserwujesz kilku z nich. Ale ilu z nich znasz, a ile z nich zna ciebie? Nawet jeśli jesteś początkującym, możesz łączyć się ze znajomymi w TikTok i oglądać ich filmy oraz wchodzić z nimi w interakcje. Jeśli jesteś kimś, kto szuka przewodnika, jak znaleźć swoje kontakty w TikTok, przeczytaj ten przewodnik do końca. Ten artykuł poprowadzi Cię do wyszukiwania za pomocą numeru telefonu w TikTok. Dowiesz się również o wyszukiwaniu kontaktów bez nazwy użytkownika ze swojego profilu TikTok.

Jak znaleźć swoje kontakty w TikTok

Możesz znaleźć swoje kontakty na ekranie Znajdź znajomych, dotykając ikony Znajdź kontakty w swoim profilu TikTok. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy możesz znaleźć kogoś na TikTok, jeśli nie masz konta?

Nie, nie możesz znaleźć kogoś na TikTok, jeśli nie masz konta. Aby korzystać z TikTok, musisz mieć konto. Jeśli nie masz konta, możesz je utworzyć na stronie TikTok.

  Jak zdobyć więcej obserwujących i fanów na TikTok

Czy możesz znaleźć swoje kontakty w TikTok bez ich nazwy użytkownika?

Tak, możesz znaleźć swoje kontakty w TikTok bez ich nazwy użytkownika. Możesz wyszukać ich imię w TikTok i spróbować znaleźć je losowo lub wyszukać je za pomocą ich numeru telefonu. Pierwsza metoda nie gwarantuje rezultatu, ale druga metoda na pewno przyniesie pożądany rezultat. Wyszukiwanie kogoś w TikTok przy użyciu numeru telefonu to najlepsza metoda wyszukiwania bez nazwy użytkownika.

Czy możesz znaleźć znajomych w TikTok, używając ich numeru telefonu?

Tak, możesz znaleźć swoich znajomych w TikTok, używając ich numeru telefonu. TikTok ma opcję bezpośredniego łączenia się z listą kontaktów w telefonie. Musisz to włączyć. Wszystkie kontakty z Twojego telefonu będą dla Ciebie widoczne. Tych, którzy są na TikTok, możesz ich śledzić, a tych, którzy nie są na TikTok, możesz ich zaprosić. Znajdowanie kontaktów za pomocą numeru telefonu nie oznacza, że ​​musisz wyszukiwać za pomocą numeru telefonu w TikTok. Możesz go znaleźć, włączając opcję wyszukiwania kontaktów.

Czy użytkownik TikTok otrzymuje powiadomienie, jeśli wyszukasz go według numeru telefonu?

Nie, użytkownik TikTok nie wyśle ​​żadnego powiadomienia po wyszukaniu według numeru telefonu. Nawet jeśli przeszukasz użytkownika TikTok według jego nazwy użytkownika i wyświetlisz jego profil, nie otrzyma on żadnego powiadomienia o tym. Ale ich jest opcja umożliwiająca to. Użytkownik może zobaczyć osoby, które oglądały jego profil w ciągu ostatnich 30 dni.

Jak znaleźć kogoś z ich kontaktów na TikTok?

Aby znaleźć kogoś w TikTok przy użyciu jego kontaktów, wykonaj te proste kroki, jak znaleźć swoje kontakty w TikTok:

  Jak naprawić błąd TikTok „Odwiedzasz zbyt często” – sugerowane rozwiązania

Uwaga: zarówno dla użytkowników telefonów z systemem Android, jak i iOS. Upewnij się również, że jesteś zalogowany na swoje konto.

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę Znajdź kontakty w lewym górnym rogu.

4. Na ekranie Znajdź znajomych dotknij przycisku Znajdź obok Kontaktów.

5. Stuknij w Kontynuuj, aby zsynchronizować kontakty telefoniczne z aplikacją TikTok.

6. Stuknij Zezwól, aby udzielić dostępu do kontaktów z wyskakującego okienka.

7. Wszystkie kontakty z telefonu będą widoczne w formie listy. Tych, którzy są na TikTok, możesz ich śledzić, a tych, którzy nie są na TikTok, możesz ich zaprosić.

Czy możesz znaleźć czyichś obserwujących przy użyciu jego/jej numeru telefonu?

Tak, możesz znaleźć czyichś obserwujących przy użyciu jego numeru telefonu tylko wtedy, gdy dana osoba ma konto publiczne. Włącz opcję Znajdź swoje kontakty w aplikacji TikTok, przejdź do profilu tej osoby, dotknij obserwujących, aby zobaczyć listę obserwujących tej osoby. Jeśli dana osoba ma konto prywatne, możesz wyświetlić liczbę obserwujących i obserwowanych, a nie listę obserwujących lub obserwowanych.

Czy możesz zaprosić swoje kontakty do korzystania z TikTok?

Tak, możesz zaprosić swoje kontakty do korzystania z TikTok. Na liście kontaktów TikTok musisz wybrać konto i dotknąć Zaproś, aby zaprosić kontakt na TikTok. Link z zaproszeniem zostanie wygenerowany po dotknięciu Zaproś. Następnie możesz udostępnić ten link swoim kontaktom jako zaproszenie z Twojej strony do dołączenia do TikTok.

Czy otrzymasz powiadomienie, jeśli ktoś będzie Cię szukał przy użyciu Twojego numeru telefonu?

Nie, nie otrzymasz żadnego powiadomienia, jeśli ktoś będzie Cię szukać przy użyciu Twojego numeru telefonu lub nawet nazwy użytkownika. Osoba otrzyma powiadomienie tylko wtedy, gdy ktoś polubi jej film, zacznie je obserwować i oznaczy je w TikTok. Możesz wyszukać każdego i wyświetlić jego profil. Nie otrzymają powiadomienia, ale nie będziesz mieć możliwości oglądania filmów, obserwatorów ani poniższej listy kont prywatnych.

  Ilu obserwujących na TikTok, aby otrzymać zapłatę

Jak możesz ukryć swój numer telefonu w TikTok?

Wiedząc, jak znaleźć swoje kontakty w TikTok, możesz martwić się ukrywaniem swojego numeru telefonu. Domyślnie numer telefonu jest ukryty w TikTok, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika. Możesz ustawić swoje konto jako prywatne, aby inni nie mogli widzieć Twoich obserwatorów i postów. Możesz usunąć swój numer telefonu z TikTok, aby nikt nie mógł Cię znaleźć w TikTok przy użyciu Twojego numeru telefonu.

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć swoje kontakty w TikTok. Po przeczytaniu tego artykułu podziel się z nami swoim doświadczeniem. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, upuść je w sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, czego chcesz się nauczyć dalej.

x