Jak zobaczyć historię swojego konta na Instagramie

Możesz użyć historii swojego konta na Instagramie, aby zobaczyć zmiany w informacjach o koncie na przestrzeni lat.

Nie zdajesz sobie sprawy, że Instagram zapisuje wiele danych z historii Twojego konta i umożliwia łatwe ich wyświetlanie. Możesz zobaczyć edycje swojego imienia, biografii i linków w biografii z poprzednich miesięcy i lat bezpośrednio z Twojego profilu. Jest to ciekawa funkcja, zwłaszcza jeśli masz konto od bardzo dawna.

Oto jak uzyskać dostęp do historii swojego konta na Instagramie.

Jak zobaczyć historię swojego konta na Instagramie

Wyświetlanie historii swojego konta na Instagramie jest łatwe, wystarczy postępować zgodnie z tymi szybkimi krokami:

 • Wejdź na swój profil w aplikacji Instagram, klikając ikonę profilu w prawym dolnym rogu.
 • Kliknij ikonę trzech pasków w prawym górnym rogu.
 • Wybierz Twoją aktywność z wyskakującego menu.
 • Przewiń w dół i kliknij Historia konta.
 • Co możesz zobaczyć w historii swojego konta na Instagramie

  Tutaj będziesz mógł zobaczyć każdą zmianę, jaką dokonałeś w swoim imieniu, biografii, linku do strony internetowej w biografii, hasłach i prywatności konta (publiczne lub prywatne), oraz inne zmiany. Jeśli przewiniesz na sam dół historii, będziesz nawet mógł zobaczyć datę utworzenia Twojego konta na Instagramie.

  Na szczycie strony możesz sortować i filtrować zmiany według daty i typu. Jest to pomocne, jeśli szukasz konkretnej zmiany lub chcesz zobaczyć zmiany sprzed kilku lat. Ważne jest jednak to, że nie każda zmiana została zapisana, zwłaszcza jeśli zmiana została dokonana bardzo dawno temu.

  Odnów wspomnienia z historią konta na Instagramie

  Łatwo jest przenieść się sentymentalnie do przeszłości dzięki funkcji historii konta na Instagramie. Zmiany zapisane tam sięgają ponad dekadę wstecz! Możesz zapomnieć, jakie było Instagram wtedy, ale historia konta przypomina Ci, jak zmieniało się Twoje konto na przestrzeni lat i co było dla Ciebie ważne do pokazania na swoim profilu.

  x