Jak zrobić anonimowe konto na Instagramie?

Instagram to jedna z najlepszych platform społecznościowych używanych na całym świecie. Kilku użytkowników spędza dużo czasu na przewijaniu i oglądaniu szpul na Instagramie, ale niektórzy z nas są również zaniepokojeni bezpieczeństwem naszych prywatnych danych, takich jak posty, zdjęcia i historie. Rozwiązaniem Twojego problemu jest użycie anonimowego konta na Instagramie lub fałszywego konta na Instagramie. Wielu użytkowników korzysta z tych fałszywych kont, aby chronić swoją prywatność. Ponadto, jeśli chcesz wiedzieć, jak rozwijać anonimowe konto na Instagramie, bądź na bieżąco do końca! Przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak tworzyć i korzystać z konta na Instagramie.

Jak zrobić anonimowe konto na Instagramie?

Możesz założyć konto anonimowe, przechodząc na konto prywatne lub tworząc fałszywe konto na Instagramie. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Co oznacza anonimowość na Instagramie?

Anonimowy oznacza osobę lub rzecz, której imię nie jest znane lub upublicznione. Podobnie jak w przypadku anonimowego konta na Instagramie, konta powiązane z żadnymi danymi osobowymi, takimi jak adres e-mail i numer telefonu komórkowego, są znane jako konta anonimowe. Konta te nie zawierają żadnych informacji związanych z ich właścicielem, a do utworzenia tych kont jest używany numer nagrywarki lub fałszywy adres e-mail.

Czy możliwe jest posiadanie anonimowego konta na Instagramie?

Tak, możliwe jest posiadanie anonimowego konta na Instagramie. Wielu użytkowników, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich danych, zakłada anonimowe konto na Instagramie. Istnieje wiele sposobów na założenie anonimowego konta na Instagramie, o czym dowiesz się w dalszej części tego artykułu.

Czy możesz wyświetlić anonimowe konto na Instagramie?

Nie. Konta anonimowe są w większości prywatne, co oznacza, że ​​dane właściciela konta, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail lub zdjęcie profilowe, nie są wyświetlane publicznie. Możesz zobaczyć nazwę użytkownika anonimowego konta na Instagramie, która również jest głównie fałszywa. Nie można więc uzyskać żadnych informacji o anonimowym koncie na Instagramie.

Czy możesz wyświetlić historię Insta anonimowo?

Prawdopodobnie tak, możesz przeglądać historię Insta anonimowo, nie informując o tym użytkownika. Poniżej wymieniono sposoby anonimowego przeglądania czyjejś historii:

  • Użyj anonimowego konta na Instagramie.
  • Instagram automatycznie wstępnie ładuje wiele historii, aby uzyskać szybkie przeglądanie historii, nawet jeśli nie masz niezawodnego połączenia Wi-Fi lub połączenia transmisji danych. Możesz włączyć tryb samolotowy na telefonie komórkowym i przeglądać wstępnie załadowaną historię na Instagramie bez powiadamiania o tym nadawcy. Pamiętaj też, że możesz obejrzeć tylko kilka wstępnie załadowanych historii, a nie wszystkie.

  • Możesz korzystać z aplikacji lub witryny internetowej innej firmy, takiej jak InstaStories. Ta strona działa tylko na kontach publicznych, do których w tej chwili nie można uzyskać dostępu.

Czy możesz mieć anonimowe konto na Instagramie?

Tak, możesz stworzyć i posiadać anonimowe konto na Instagramie.

Jak zrobić anonimowe konto na Instagramie?

Jeśli jesteś osobą, która korzysta z Instagrama i zależy Ci również na bezpieczeństwie danych, najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z anonimowego konta na Instagramie. Niektóre metody tworzenia anonimowego konta na Instagramie są wymienione poniżej:

Metoda 1: Włącz tryb konta prywatnego

Instagram ma funkcję przełączania konta na prywatne. Jeśli Twoje konto jest prywatne, tylko Twoi obserwatorzy mogą zobaczyć wszystkie posty, historie i aktualizacje, które przesyłasz na swoje konto na Instagramie. Ta metoda nie utrudnia tworzenia anonimowego konta i pokazuje przesłane dane zatwierdzonym użytkownikom. Aby Twoje konto na Instagramie było prywatne, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Otwórz Instagram na swoim urządzeniu i dotknij ikony profilu w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Następnie dotknij ikony hamburgera w prawym górnym rogu.

3. Stuknij w opcję Ustawienia.

4. Następnie dotknij opcji Prywatność.

5. Włącz przełącznik opcji Konto prywatne.

6. Następnie dotknij opcji Przełącz na prywatne, aby potwierdzić.

Metoda 2: Utwórz fałszywe konto na Instagramie

Fałszywe konta na Instagramie to również Finsta i są powszechnie używane przez każdego użytkownika do korzystania z Instagrama bez myślenia o ochronie prywatności danych. Kroki, aby utworzyć fałszywe lub anonimowe konto na Instagramie to:

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim urządzeniu.

2. Stuknij ikonę profilu > ikona hamburgera.

3. Stuknij w Ustawienia.

4. Przesuń palcem w dół i dotknij Dodaj lub przełącz konta.

5. Stuknij w Dodaj konto, jak pokazano.

6. Stuknij w Utwórz nowe konto.

7. Wprowadź nazwę użytkownika i dotknij Dalej.

8. Następnie wprowadź hasło i dotknij Dalej.

9. Stuknij w Dodaj nowy telefon lub e-mail.

10. Teraz wprowadź swój identyfikator telefonu lub e-mail i dotknij Dalej.

Uwaga: użyj fałszywego adresu e-mail i numeru telefonu jako informacji kontaktowych. W przeciwnym razie Twoje informacje z poprzedniego konta zostaną przywrócone przez Instagram.

11. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pomyślnie zakończyć tworzenie konta.

Po utworzeniu fałszywego konta upewnij się, że nie łączysz tego konta z żadnymi innymi mediami społecznościowymi ani listą kontaktów w telefonie. Uniemożliwi to użytkownikom z Twoim kontem na Facebooku i numerem telefonu komórkowego znalezienie Cię na Instagramie.

Jak rozwinąć anonimowe konto na Instagramie?

Anonimowe konta na Instagramie muszą mieć kilku obserwujących, aby konta stały się mniej podejrzane. Niektóre punkty, o których należy pamiętać, aby organicznie rozwijać anonimowe konto na Instagramie, to:

  • Publikuj więcej, a zgodnie z algorytmem Instagrama posty, które wydają się pochodzić od znajomych lub rodziny, pojawiają się na górze kanału i przesyłają wysokiej jakości treści.

  • Regularnie publikuj rolki, historie i posty, aby utrzymać zaangażowanie swoich obserwatorów.

W ten sposób możesz rozwinąć anonimowe konto na Instagramie.

Jak nazywa się tajne konto na Instagramie?

Tajne konto na Instagramie jest również znane jako fałszywe konto na Instagramie, które jest krótko znane jako Finsta.

Czy możesz używać fałszywego imienia na Instagramie?

Tak, możesz użyć fałszywej nazwy użytkownika na Instagramie, ponieważ Instagram nie sprawdza Twojej nazwy użytkownika. Ponadto Instagram ma funkcję zmiany nazw użytkowników.

Czy można śledzić fałszywe konto na Instagramie?

TAk. Fałszywe konta są zwykle rejestrowane za pomocą fałszywych e-maili i numerów telefonów komórkowych. Przy wielu dostępnych narzędziach i technologii śledzenie fałszywego konta na Instagramie jest trudne, ale możliwe. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj nasz przewodnik Jak dowiedzieć się, kto stworzył fałszywe konto na Instagramie.

Jak zrobić konto na Instagramie Burner?

Konto nagrywarki na Instagramie jest takie samo, jak fałszywe konto na Instagramie, Finsta i anonimowe konto na Instagramie. Kroki, aby utworzyć konta nagrywarki na Instagramie to:

1. Otwórz aplikację Instagram.

2. Stuknij ikonę profilu > ikonę hamburgera > Ustawienia.

3. Przesuń w dół i dotknij Dodaj lub przełącz konta.

4. Stuknij w Dodaj konto > Utwórz nowe konto.

5. Wprowadź żądaną nazwę użytkownika i hasło i dotknij Dalej.

6. Stuknij w Dodaj nowy telefon lub e-mail.

7. Teraz wprowadź swój fałszywy telefon i identyfikator e-mail.

8. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby utworzyć konto nagrywarki na Instagramie.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i że udało Ci się zrozumieć, jak działa anonimowe konto na Instagramie i jak zrobić fałszywe konto na Instagramie. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, podziel się nimi z nami. Daj nam również znać, czego chcesz się nauczyć dalej w sekcji komentarzy poniżej.