Kompletny zestaw narzędzi do rozwiązywania problemów z systemami Android i iOS

Twój smartfon zawiesił się na ekranie blokady? Przypadkowo skasowałeś dane i chcesz je odzyskać? A może chcesz przenieść dane telefonu na nowy, który kupiłeś? We wszystkich tych i wielu innych przypadkach możesz użyć Wondershare Dr.Fone.

Smartfony i tablety z Androidem i iOS wykazują poważne błędy i błędy, gdy starzeją się o kilka miesięcy lub lat. Czasami urządzenia nie reagują na dotyk lub zacinają się w bootloopie. Aby samodzielnie poradzić sobie ze wszystkimi takimi sytuacjami, musisz szukać inteligentnego, niezawodnego i niedrogiego narzędzia do naprawy telefonu komórkowego.

Kiedy rynek jest zalewany takimi narzędziami, tak naprawdę nie wiesz, które chcesz kupić. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, przeczytaj ten artykuł. Tutaj przedstawiam profil rozwiązania do naprawy telefonów komórkowych Wondershare Dr.Fone, aby dowiedzieć się, czy naprawdę możesz zaufać tej aplikacji.

Regularne problemy z urządzeniami z systemem iOS i Android

Ja, Ty i wielu innych użytkowników smartfonów i tabletów regularnie napotykamy następujące problemy:

 • Urządzenie utknęło w bootloopie
 • iPhone nie odblokuje się za pomocą hasła, o którym wiesz, że jest poprawne
 • Kupiłeś używany smartfon lub tablet i chcesz spersonalizować urządzenie
 • Przypadkowo usunięte dane i chcesz je odzyskać
 • Urządzenie z systemem iOS lub Android nie włącza się
 • Musisz bezpiecznie usunąć dane z urządzenia ze względów prywatności i bezpieczeństwa
 • Zarządzaj i resetuj hasła Apple ID, ekranu blokady iPhone’a, ekranu blokady Androida, sieci Wi-Fi, ekranu uśpienia, blokady rodzicielskiej itp.
 • Musisz wykonać pełną kopię zapasową telefonu
 • Napraw problemy na poziomie systemu Android i iOS, takie jak czarny ekran śmierci

Jak Wondershare Dr.Fone Ci pomaga

Bez wątpienia znajdziesz setki innych narzędzi online, które twierdzą, że rozwiązują większość powyższych problemów. Ale wszystkie te narzędzia to różne aplikacje. Tak więc, aby naprawić ekran blokady, odblokowanie hasła i problemy z systemem, ostatecznie kupisz trzy różne programy.

To strata czasu i pieniędzy. Co jeśli powiem, że możesz po prostu uzyskać narzędzie typu „wszystko w jednym”, które zapewni rozwiązanie większości problemów ze smartfonami i tabletami? Dobrze słyszałeś! Wondershare Dr.Fone – Full Toolkit to jedno z najlepszych kompletnych rozwiązań mobilnych do naprawy na poziomie oprogramowania systemów iOS, Android, Samsung i wielu innych urządzeń mobilnych.

Dr.Fone – Pełny zestaw narzędzi pomaga, oferując naprawę typu plug-and-play dla wyżej wymienionych i wielu innych problemów z oprogramowaniem telefonu komórkowego. Wszystko, czego potrzebujesz, to podłączyć urządzenie mobilne do komputera PC lub Mac z systemem Windows, na którym jest zainstalowane oprogramowanie, i kliknąć kilka przycisków, aby naprawić urządzenie mobilne.

Co to jest Wondershare Dr.Fone?

Wondershare Dr.Fone to kompilacja różnych narzędzi do naprawy urządzeń mobilnych w jednej, łatwej w obsłudze aplikacji Windows i macOS. Od problemów z blokadą ekranu spowodowanych uszkodzonymi ekranami dotykowymi po kopie zapasowe telefonu, wszystko jest pod jednym dachem. Tak więc, jeśli chcesz naprawić problemy na poziomie oprogramowania swoich urządzeń z systemem iOS i Android, możesz śmiało korzystać z Dr.Fone.

To kompletne narzędzie do zarządzania telefonami komórkowymi, które musi posiadać każdy zapracowany i szybki profesjonalista i osoba prywatna. Umożliwia rozwiązywanie problemów ze smartfonami i tabletami przy użyciu własnego komputera PC lub Mac. Nie trzeba też wywodzić się z elektroniki, sprzętu IT czy tworzenia oprogramowania IT, aby efektywnie korzystać z narzędzia.

Interfejs użytkownika aplikacji dokładnie wyjaśnia każdy przycisk, menu, ustawienia i funkcje. Więc wiesz wszystko, co robisz. Na przykład przycisk Odzyskiwanie danych na ekranie głównym aplikacji robi dokładnie to, co mówi, odzyskując dane z urządzeń z Androidem i iOS.

Narzędzie do zarządzania oprogramowaniem mobilnym jest dostępne dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych. Jeśli szukasz opłacalnego rozwiązania do naprawy oprogramowania mobilnego dla swojej agencji, możesz również sprawdzić tę aplikację. Zawiera nieograniczone zarządzanie urządzeniami mobilnymi, a także dowolną liczbę kont użytkowników.

Wondershare Dr.Fone: najlepsze funkcje

Poniżej znajdziesz najbardziej przydatne i przydatne funkcje tego wszechstronnego rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi:

# 1. Menedżer telefonu

Dr.Fone Phone Manager jest jak kompletny pulpit nawigacyjny dla smartfona lub tabletu.

Podłączasz urządzenie, a pulpit nawigacyjny pokazuje setki danych o stanie telefonu i inne funkcje zarządzania, jak wspomniano tutaj:

 • Kopia zapasowa
 • Współpracuj z telefonem
 • Eksportuj wszystkie dane
 • Menedżer iCloud
 • Wymazywanie danych
 • I wiele więcej

#2. Transfery danych WhatsApp

Jeśli przechodzisz z Androida na iOS i chcesz przenieść wszystkie czaty i treści WhatsApp na nowe urządzenie, możesz skorzystać z funkcji Transfer danych WhatsApp. Narzędzie oferuje również selektywne przesyłanie tekstów WhatsApp między urządzeniami.

Ponadto, jeśli używasz wielu urządzeń mobilnych do celów biznesowych i chcesz zsynchronizować wszystkie wiadomości konta biznesowego WhatsApp na jednym urządzeniu, Dr.Fone robi to skutecznie.

#3. Transfery danych przez telefon

Ta funkcja przesyłania danych przez telefon pomaga przenosić dane z jednego smartfona lub tabletu na inny. Możesz także przenieść całe dane urządzenia mobilnego z Androida na iOS i odwrotnie.

Deweloper stale aktualizuje aplikację, aby oprogramowanie mogło obsługiwać najnowsze mobilne systemy operacyjne, takie jak iOS 16 i Android 13. Jeśli przenosisz dane telefonu komórkowego do podobnych systemów operacyjnych, możesz również przenosić aplikacje w ich obecnym stanie.

#4. Odzyskiwanie danych

Przypadkowa utrata danych to podstawowy problem każdego posiadacza telefonu komórkowego. Ale narzędzie Dr.Fone Data Recovery radzi sobie z tym skutecznie. Niezależnie od tego, czy używasz iOS, Androida, Samsunga itp., może łatwo odzyskać utracone dane szybciej niż inne oprogramowanie o tych samych specyfikacjach i wartości.

#5. Odblokuj zablokowane ekrany

Jeśli nie pamiętasz swojego identyfikatora Apple ID lub hasła do konta Google i nie możesz uzyskać dostępu do swojego urządzenia mobilnego, musisz wypróbować funkcje odblokowywania ekranu dla systemów Android i iOS. Narzędzie jest skuteczne w przypadku różnych rodzajów blokad urządzeń, ale najpopularniejsze z nich to:

 • Hasło kopii zapasowej iTunes
 • Odblokuj Touch ID, Face ID, Apple ID i kod czasu przed ekranem
 • Obejście blokady aktywacji iCloud bez jailbreakowania iOS
 • Omiń blokadę organizacyjną na urządzeniach biznesowych za pomocą Apple MDM i Android Enterprise Management
 • Odblokuj urządzenia z systemem Android za pomocą kodu PIN, odcisku palca, hasła i wzoru blokady
 • Omiń blokady aktywacji urządzeń, takie jak Samsung FRP lub Google FRP, bez konta i hasła

#6. Naprawy na poziomie systemu

Błędy i błędy na poziomie systemu iOS i Android to najgorsze koszmary dla każdego użytkownika smartfona i tabletu. Czarny ekran, różne kody błędów, bootlooping itp. to błędy systemu operacyjnego.

Narzędzie do naprawy systemu Dr.Fone jest wyposażone w wystarczającą ilość zasobów, aby poradzić sobie z takimi problemami. Jeśli masz to oprogramowanie na komputerze, nie musisz już tracić czasu na odwiedzanie lokalnych centrów serwisowych w celu rozwiązania następujących problemów systemowych:

 • Problemy z iPhonem/iPodem Touch/iPadem/systemem
 • Zaktualizuj lub zmień wersję na najbliższy system operacyjny dla iPhone’a i iPada
 • Napraw błąd logo Apple, błąd 1110, pętlę rozruchową itp.
 • Rozwiąż ponad 200 błędów iTunes
 • Problemy z systemem Android, takie jak niedziałający Google Play, ciągłe awarie aplikacji, zacinanie się bootloopa itp.

#7. Usuń dane na dobre

Czy jesteś profesjonalistą biznesowym lub bardzo martwisz się o prywatność? Następnie możesz użyć funkcji Wymaż dane na stałe, aby usunąć poufne dane, takie jak czaty, teksty, multimedia, linki, duże pliki, dane aplikacji itp. Funkcja działa zarówno na iOS, jak i na Androidzie.

#8. Menedżer haseł

Moduł Dr.Fone Password Manager pomaga zarządzać wszystkimi hasłami, kodami PIN itp. Do urządzenia, a także do aplikacji, stron internetowych, plików, katalogów itp. Niektóre główne funkcje to:

 • Znajdź i odzyskaj konto Apple ID
 • Przechowuj wszystkie hasła do kont e-mail w jednym bezpiecznym skarbcu
 • Przywróć hasła logowania do witryny i aplikacji
 • Odzyskaj zapisane hasła Wi-Fi
 • Wyszukaj na urządzeniu hasło Czasu przed ekranem

#9. Kopia zapasowa telefonu

Tworzenie kopii zapasowych danych urządzenia i przywracanie zawartości z takich kopii zapasowych nigdy nie jest skomplikowane, jeśli korzystasz z funkcji Dr.Fone Phone Backup. Ta funkcja działa na różnych mobilnych systemach operacyjnych, takich jak iOS, Android, Samsung itp. Funkcja tworzenia kopii zapasowych obejmuje następujące główne funkcje:

 • Bezprzewodowa i kablowa kopia zapasowa
 • Dostosuj istniejącą kopię zapasową, aby zaoszczędzić miejsce
 • Selektywnie przywracaj elementy z kopii zapasowej urządzenia
 • Podgląd zawartości kopii zapasowej
 • Bezpośrednio przywracaj kopie zapasowe iTunes i iCloud na smartfony lub tablety z systemem Android

Dlaczego musisz wypróbować Wondershare Dr.Fone?

Oto dlaczego Wondershare Dr.Fone jest o krok przed innym oprogramowaniem do naprawy Androida i iOS:

Łatwe i wydajne

Narzędzie jest śmiesznie łatwe w obsłudze. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z żadnym rozwiązaniem do naprawy telefonu komórkowego, nadal możesz zacząć od naprawy czarnego ekranu, ekranu blokady, odzyskiwania danych itp., Czytając podręcznik użytkownika Dr.Fone. W przeciwieństwie do innych narzędzi, nie znajdziesz żadnych niezgodności kroków opisanych w instrukcji obsługi i rzeczywistego oprogramowania.

Kompletny zestaw narzędzi

Wondershare Dr.Phone zawiera wszystkie potrzebne programy i algorytmy do naprawy telefonów komórkowych. Narzędzie wyświetla również wszystkie krytyczne i przydatne funkcje naprawy na ekranie głównym. Na przykład odblokowanie ekranu, odzyskiwanie danych, transfer WhatsApp, transfer telefonu itp. są tuż przed tobą po otwarciu aplikacji. Następnie możesz wybrać Moje urządzenie, aby poznać więcej narzędzi dla podłączonego urządzenia.

Ochrona danych

Rozwiązywanie problemów z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji internetowych to duże ryzyko. Aplikacja może przesyłać dane do swojego centrum danych w celu ich przetwarzania. Nigdy nie wiadomo, czy aplikacja usuwa takie dane osobowe w sposób etyczny.

Dzięki Dr.Fone, ponieważ jest to samodzielna aplikacja na komputer PC lub Mac, nie przesyłasz żadnych osobistych danych z telefonu komórkowego do aplikacji w chmurze ani do przechowywania. Ponadto cała komunikacja między urządzeniem mobilnym a oprogramowaniem jest szyfrowana elektronicznie. Możesz więc całkowicie zaufać tej aplikacji z punktu widzenia prywatności i bezpieczeństwa.

Wondershare Dr.Fone: Ceny

To niezwykle skuteczne rozwiązanie do naprawy telefonów komórkowych jest dostępne w różnych cenach, dzięki czemu płacisz dokładnie za usługę, z której korzystasz. Przejdź do wersji systemu macOS w portalu cenowym, aby wyświetlić informacje o cenach narzędzia dla systemu macOS.

Osoby fizyczne

Możesz zacząć od planu podstawowego, który kosztuje 39,95 USD. Następnie doładuj inne usługi, takie jak Dr.Fone – Odzyskiwanie danych (39,95 USD), Dr.Fone – Odblokowanie ekranu (39,95 USD), Dr.Fone – Naprawa systemu (19,95 USD), Dr.Fone – Transfer telefonu (29,95 USD) i więcej. Wszystkie te zakupy obejmują roczną licencję.

Jeśli czujesz, że możesz potrzebować wszystkich jego funkcji, możesz śmiało otrzymać Wondershare Dr.Fone – Pełny zestaw narzędzi za 99,95 USD na rok.

Zespół i biznes

Załóżmy, że prowadzisz mobilny warsztat lub potrzebujesz narzędzia do celów komercyjnych; możesz uzyskać licencję na 6 do 10 urządzeń mobilnych za 195,93 USD. Licencja jest ważna przez rok dla jednego użytkownika. Możesz zwiększyć liczbę zarządzanych urządzeń mobilnych i użytkowników za dodatkową opłatą.

Edukacja

Prowadzisz mobilną akademię naprawczo-naukową i chcesz zdobyć narzędzie dla swoich uczniów? Jesteś studentem i chcesz skorzystać ze zniżki studenckiej?

Dla studentów, nauczycieli i instytucji Dr.Fone — pełny zestaw narzędzi na 1 komputer, który może zarządzać 1-5 urządzeniami, zaczyna się od 69,95 USD.

Wniosek

Więc teraz znasz Wondershare Dr.Fone od podszewki. Możesz łatwo zdecydować, czy jest to kompletne rozwiązanie do naprawy telefonu komórkowego, którego szukałeś. Pobierz narzędzie za darmo i wypróbuj je.

Sprawdź, czy narzędzie może pomóc Ci w rozwiązaniu istniejących problemów ze smartfonem i tabletem. Kup, jeśli podobają Ci się jego usługi i chcesz zachować Wondershare Dr.Fone – Pełny zestaw narzędzi na komputerze Mac lub PC na wypadek przyszłych sytuacji awaryjnych z urządzeniami mobilnymi.

Następnie możesz również przeczytać recenzję zestawu narzędzi Dr.Fone.