12/05/2021

Mozilla uruchamia usługę Firefox Premium dla klientów korporacyjnych

Udostępnij teraz w social media:

Mozilla Firefox znana jest z bezpiecznego przeglądania. Firma sprawiła, że ​​korzystanie z tej usługi jest łatwiejsze Firefox Premium, nowa usługa dla klientów korporacyjnych korzystająca z przeglądarki typu open source.

Usługa Firefox Premium

Mozilla uruchamia usługę Firefox Premium

Oprócz bezpiecznego przeglądania, usługa Firefox Premium zapewni małym i dużym firmom i organizacjom ulepszone opcje pomocy technicznej. Obsługa premium w Firefoksie dla przedsiębiorstw rozpocznie się od 10 USD za obsługiwaną instalację, aw porównaniu z bezpłatną podstawową wersją przeglądarki zapewni następujące korzyści:

  1. Portal klienta korporacyjnego
  2. Proaktywne powiadomienia o krytycznych zdarzeniach Firefoksa
  3. Prywatne zgłaszanie błędów
  4. Narzędzie do zarządzania umową SLA
  5. Krytyczne poprawki bezpieczeństwa z SLA
  6. Wnieś wkład do Firefoksa i naszej mapy drogowej
  7. Wprowadzanie błędów Concierge z gwarantowanym czasem reakcji
Sprawdź -   Jak uzyskać mikser głośności dla kart Chrome

Nowa oferta pojawia się nieco ponad rok po tym, jak Mozilla ogłosiła Firefox Quantum for Enterprise, mechanizm, który umożliwił informatykom skonfigurowanie przeglądarki przy użyciu Zasad Grupy Windows lub pliku JSON na wiele platform.

W przeciwieństwie do Firefoksa Premium, wersja Rozszerzona obsługa przeglądarek Firefox pozostanie darmowa i będzie dostępna dla każdego bez żadnych kosztów. Ponadto usługa nie ogranicza się tylko do systemu Windows. Systemy operacyjne oparte na komputerach Mac i Linux zostały również wymienione w wymaganiach systemowych.

Plan Firefox Premium pomoże przedsiębiorstwom we wdrażaniu, dostosowywaniu i zarządzaniu instalacjami przeglądarki. Obecnie Mozilla udostępniła tę usługę tylko użytkownikom z USA posiadającym konto Firefox. Będzie on wdrażany stopniowo w nadchodzących tygodniach.

Sprawdź -   6 najlepszych edytorów Markdown dla systemu Linux

Wydaje się, że wraz z Mozillą firma stara się uczynić przeglądarkę bardziej atrakcyjną dla organizacji, a także próbuje zdywersyfikować źródła przychodów. Aby uzyskać więcej informacji i pobrać Firefoksa dla swojego przedsiębiorstwa, odwiedź stronę Mozilla.

x