Najlepsze alternatywy dla edytora PDF Adobe Acrobat na Androida

Szukasz bezpłatnego lub taniego edytora PDF? Możesz edytować pliki PDF, dodawać adnotacje i wiele więcej – wszystko na telefonie lub tablecie z Androidem.

Adobe Acrobat Reader (do pobrania na system Android) może być aplikacją do przeglądania, opisywania, współpracy, wypełniania, podpisywania i przechowywania dokumentów PDF na telefonie lub tablecie.

Musisz zapłacić około 100 zł miesięcznie za abonament Adobe Acrobat Pro DC, aby skorzystać z wielu najbardziej pożądanych funkcji aplikacji, takich jak porządkowanie i edytowanie plików PDF, tworzenie plików PDF z dokumentów i obrazów, eksportowanie plików PDF do innych formatów plików, łączenie wielu plików w jeden plik PDF i wysyłanie dokumentów do recenzentów. A może nawet nie potrzebujesz wszechstronnego zestawu narzędzi, który oferuje subskrypcja Adobe Premium.

Niezależnie od tego, czy szukasz bardziej przystępnego edytora PDF, czy tylko potrzebujesz czegoś, co jest prostsze do wykonania prostego zadania, jakim jest podpisanie umowy, pokażemy Ci oferty najlepszych alternatyw dla Adobe Acrobat Reader.

Adobe Fill & Sign: Easy PDF Form Filler

Adobe Fill & Sign (do pobrania na system Android) umożliwia użytkownikom wypełnianie, podpisywanie i wysyłanie formularzy elektronicznych za darmo. Możesz nawet zrobić zdjęcie istniejącego papierowego formularza za pomocą telefonu lub tabletu, a następnie podpisać i wysłać bezpośrednio z urządzenia.

2. Xodo PDF Reader & Editor

Xodo PDF Reader & Editor (do pobrania na system Android) umożliwia szybkie czytanie, dodawanie adnotacji, komentowanie, wypełnianie, podpisywanie i zarządzanie plikami PDF – wszystko za darmo.

3. PDFelement

Bezpłatna aplikacja Wondershare PDFelement (pobierz na Androida) pomaga czytać, wypełniać, edytować, oznaczać, konwertować, tworzyć i podpisywać pliki PDF na urządzeniu z systemem Android. Możesz nawet zrobić zdjęcie dokumentu i przekonwertować je na plik PDF, aby udostępnić go innym.

4. PocketBook Reader

PocketBook Reader (do pobrania na system Android) to darmowa aplikacja do czytania książek elektronicznych, która umożliwia czytanie, tworzenie zakładek i dodawanie adnotacji do plików PDF, EPUB, DOCX, RTF, TXT, HTML i wielu innych typów plików dokumentów.

Zacznij czytać na jednym urządzeniu i skończ na innym, korzystając z bezpłatnej usługi PocketBook Cloud.

Ci, którzy wolą dać swoim oczom chwilę wytchnienia, mogą odsłuchiwać tekstu czytanego na głos za pomocą funkcji zamiany tekstu na mowę, a nawet słuchać audiobooków za pomocą aplikacji.