Najlepsze gry dla jednego gracza na letniej wyprzedaży Steam 2017

Letnia wyprzedaż Steam 2017 trwa w najlepsze. Dzięki temu użytkownicy mogą usiąść i zrelaksować się w zaciszu własnego domu oraz wypróbować gry, czekając na upał. Rozmawialiśmy już o najlepszych pakietach, które możesz / powinieneś zdobyć w 2017 roku. Teraz, gdy wyprzedaż kończy się za 2 dni i zaczyna się nowy miesiąc (czyli nowa wypłata), zalecamy następujące gry dla jednego gracza, które możesz Skorzystaj z ogromnych rabatów na Steam. Obejmuje to pakiety (niewymienione w poprzednim wpisie), a także wersje samodzielne.

8. Klasyka

Niektóre klasyki komputerów PC, które ukształtowały całą branżę, są dostępne w niesamowitych rabatach. Obejmuje to takie gry jak Commandos (strategia czasu rzeczywistego), Heroes of Might and Magic (strategia turowa), Fable (RPG), Red Alert (RTS), Age of Empires II (RTS).

Zdobądź Commandos (85% zniżki – może nie działać z systemem Windows 10)

Kup Heroes of Might and Magic III – HD (Zniżka 66%)

Zdobądź Fable Anniversary (75% zniżki)

Zdobądź Red Alert 3 (75% zniżki – dodatek „ Powstanie ” jest również dostępny w sprzedaży)

Pobierz Age of Empires II – HD (75% zniżki)

7. Dark Souls III

Jest to słynne najtrudniejsze ze współczesnych wydawnictw, You are the Ashen One, nieumarły wojownik. Historia nie jest ważna dla Dark Souls III (jest dobra, ale nieważna). Twoim jedynym celem jest dotarcie do końca gry, starając się nie umrzeć. Gra zaprojektowana wyłącznie po to, aby zadanie było dla Ciebie prawie niemożliwe, wszystko cię zabije, w tym bossów, pułapki, zagadki, a nawet losowe kwiaty. To wyzwanie sprawia, że ​​jest to warte wysiłku.

Zdobądź Dark Souls III (60% zniżki)

6. Doom

Pomimo zniechęcającej spuścizny stojącej za serią, oczekiwania Dooma były niskie, ponieważ gry i przeróbki miały burzliwą przeszłość. To powiedziawszy, Doom wziął wszystko, co było święte w serii i podkręcił to o kilka stopni. Daje nam to brutalną grę z intensywną krwią i niesamowitą akcją z wplecioną w nią spójną (nawet interesującą) historią.

Zdobądź Doom (50% zniżki)

5. Zniesławiony

Dishonored to przebój uśpiony Bethesdy (Fallout, Skyrim) i Arkane Studios (Call of Duty World at War, Bioshock 2), w którym wcielasz się w postać Corvo, fałszywie skazanego i uwięzionego za morderstwo. Musisz uciec z więzienia, odkryć tajemnicę morderstwa i uratować porwaną księżniczkę, nie dając się złapać. Po drodze zdobędziesz nadprzyrodzone zdolności, które pomogą ci w wyprawie. Gra podąża za elementami RPG, ponieważ Twoje działania wpłyną na ostateczny wynik gry. Kontynuacja idzie o krok dalej i pozwala wybrać między dorosłą księżniczką a Corvo.

Projekt poziomów jest tak kreatywny, że będziesz chciał grać w każdą rundę raz po raz w nadziei, że odkryjesz każdy zakamarek. Istnieją ruchome rezydencje i misje podróży w czasie, których na pewno nie doświadczyłeś nigdzie indziej. Gra ma podejście do rozwiązywania misji podobne do Hitmana, w którym możesz wybrać sposób, w jaki podejmiesz misję. Możesz być niewidzialny i ukryty lub możesz być bezczelny i gwałtowny. Tak czy inaczej, jest to dobra gra, szczególnie dla miłośników skradania się.

Zdobądź Dishonored (75% zniżki)

Zdobądź Dishonored 2 (50% zniżki)

4. Darksiders

Nowoczesna koncepcja gier koncentruje się bardziej na maksymalizacji rentowności dla wydawców, zmuszając graczy do płacenia pełnych cen za pół ukończone gry, a następnie żądając więcej za resztę gry w postaci DLC (wcześniej znanego jako rozszerzenia). Darksiders bierze ten pomysł i wyrzuca go bezpośrednio przez okno, dając ci pełną grę bez niczego ukrytego za paywallami. Doświadczasz gry od początku do końca, rozwiązując zagadki, podróżując po odludnej krainie, która kiedyś była Ziemią, ta gra jest wysoce zalecana dla osób lubiących przygody fantasy.

Gra opowiada o Czterech Jeźdźcach Apokalipsy, których zadaniem jest zachowanie pokoju między armiami nieba i piekła. Każda gra skupia się na innym jeźdźcu, zaczynając od Wojny, a następnie Śmierci. Wkrótce pojawi się Darksiders III z Furym. Tymczasem zdecydowanie wypróbuj te gry.

Kup pakiet Darksiders (80% zniżki – możesz pominąć ścieżkę dźwiękową i kupić obie gry osobno i zaoszczędzić dolara).

3. Cień Mordoru

Shadow of Mordor to historia osadzona w Śródziemiu, gdy armie Saurona powstają. Uruk sprawia, że ​​Talion Strażników patrzy, jak zabijają jego rodzinę (mroczne rzeczy), a następnie zabijają go, ale on przeżywa, wiążąc się z niezwykle potężnym upiorem. Opowieść czerpie elementy z Tolkienverse i buduje własne, zamiast pożyczać z niego, choć sąsiaduje z legendarium.

Gra polega na zniszczeniu armii Saurona, zanim zdążą się zebrać, poprzez wyeliminowanie ich generałów i osłabienie ich sił od wewnątrz. Gra posiada elementy Stealth i Open-World. Jeśli jesteś zagorzałym fanem serii Legacy of Kain, zauważysz, że Shadow of Mordor pożycza dużo pieniędzy z nieistniejącej już gry Dead Sun z 2009 roku (Sam zobacz). Jest to jednak pozycja obowiązkowa zarówno dla fanów serii, jak i fanów gatunku action fantasy. Ani przez chwilę nie zaznasz nudy.

Zdobądź Shadow of Mordor (80% zniżki)

2. Seria Legacy Of Kain

Dziedzictwo Kaina miało nieszczęście przybyć, zanim przemysł był na to gotowy. Ta seria ukazała się około 97 (Legacy of Kain – Blood Omen) do 2003 (Legacy of Kain – Defiance), skupiając się na rozwiązywaniu historii i łamigłówkach. Zagadki były intrygujące i złożone, a historia stanowi punkt odniesienia, którego żadna inna gra nie była w stanie dotknąć (do tej pory). Ten pakiet nie zawiera oryginalnej gry Legacy of Kain Blood Omen, ale zdecydowanie powinieneś przeczytać / obejrzeć tę grę przed przejściem do tej gry. Zrozum, że grafika będzie przestarzała według dzisiejszych standardów i jest zoptymalizowana pod kątem kontrolera, a nie kombinacji klawiatury / myszy, ale nie jest to doświadczenie, na którym każdy gracz powinien stracić.

Gra opowiada o wampirze Kainie i widmie Razielu oraz o tym, jak rozwiązują oni spisek przeciwko nim, który wykracza poza czas.

Seria jest najprzyjemniejsza w następującej kolejności:

1- Blood Omen (możesz obejrzeć historię tutaj)

2- Zdobądź Soul Reaver (80% zniżki – ma nawet mody, aby trochę zaktualizować grafikę)

3- Zdobądź Soul Reaver 2 (80% zniżki)

4- Get Defiance (80% zniżki)

5- Zdobądź Blood Omen 2 (80% zniżki – mimo że wyszedł przed Defiance, najlepiej grać po Defiance)

1. Seria Batman Arkham

Batman Arkham Asylum dał nam wgląd w coś, na co wszyscy stracili nadzieję; dobra gra o superbohaterach. Grasz jako Batman z pełnym dostępem do całego jego arsenału, próbując udaremnić wielką katastrofę. Możesz polować na wrogów jako Batman i pokonać hordy napastników, używając niesamowitych umiejętności walki Batmana w połączeniu z kilkoma słodkimi gadżetami. Seria rozwija się w skali od małej wyspy (Arkham Asylum), przez pół miasta (Arkham City), do pełnego miasta (Arkham Origins), do 3 pełnych wysp (Arkham Knight). Gra jest zawsze interesująca od początku do końca, koncentrując się na walce, rozwiązywaniu zagadek z wykorzystaniem umiejętności detektywistycznych Batmana podczas walki z niektórymi legendarnymi wrogami Batmana.

Zdobądź Arkham Asylum Game of the Year Edition (75% zniżki)

Zdobądź Arkham City Game of the Year Edition (75% zniżki)

Pobierz Arkham Origins (75% zniżki)

Kup Arkham Knight Premium Edition (60% zniżki – w sprzedaży jest też regularne wydanie, zobaczysz to, jeśli otworzysz link i przewiniesz poniżej)