iOS

Najlepsze narzędzie do ochrony danych iOS

Zastanawiasz się, czy iMyFone Umate Pro to odpowiednie narzędzie dla Twojego urządzenia z systemem iOS? Dowiesz się tego w tym poście.

Jak często martwisz się, że pamięć Twojego ukochanego iPhone’a się zapełni? A to dopiero początek. Następnie następuje zniechęcające zadanie indywidualnej analizy pamięci i usuwania plików. Brzmi znajomo, prawda?

Ciekawie jest zobaczyć, jak smartfony stały się osobistym repozytorium prywatnych i wrażliwych informacji. Od cennych i dziwacznych zdjęć po poufne dokumenty służbowe — nasze iPhone’y stały się cyfrowym skarbcem. Oznacza to również, że musimy chronić nasze dane przed wątkami cybernetycznymi, koncentrując się na bezpieczeństwie i prywatności.

Samodzielne wykonanie tego zadania może być trudne, dlatego też takie narzędzia jak np iMyFone Umate Pro istnieć. To rozwiązanie utrzymuje Twój cyfrowy ślad w zdrowiu jak absolutny profesjonalista.

W tym poście zagłębimy się w ten temat, aby pomóc Ci określić, czy jest to odpowiednie narzędzie dla Twojego urządzenia z systemem iOS.

Co to jest iMyFone Umate Pro?

Telefonów komórkowych używamy nie tylko do dzwonienia i utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki postępowi technologicznemu dostęp do pracy i innych danych osobowych mamy teraz na wyciągnięcie ręki.

Jednak każda dobra strona ma też złą stronę i często dochodzi do wycieków danych, dlatego zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa naszych danych jest kluczowe. Chociaż iPhone jest znany ze swojego bezpieczeństwa, kontrolowanie każdego kliknięcia i ruchu, jaki na nim wykonujemy, jest niemożliwe.

To jest dokładnie to miejsce iMyFone Umate Pro pojawia się na zdjęciu. Jest to wydajne i wydajne rozwiązanie chroniące poufne informacje i zwalniające miejsce w razie potrzeby. Użytkownicy ocenili to jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań do optymalizacji urządzeń z systemem iOS.

Jest prawdziwym profesjonalistą w identyfikowaniu i usuwaniu zbędnych plików, duplikatów, plików tymczasowych, pamięci podręcznej i uszkodzonych danych zajmujących pamięć i jest głównie odpowiedzialny za spowolnienie urządzenia.

Aplikacja posiada intuicyjny i przyjazny interfejs, dzięki czemu nawigacja i konfiguracja działań znajdujących się w menu jest łatwa. Jest to także doskonałe narzędzie do skanowania wirusów i blokowania niechcianych reklam.

Przeczytaj także: Jak wyczyścić pamięć podręczną na iPhonie z aplikacjami czyszczącymi lub bez nich

Funkcje iMyFone Umate Pro

Ponieważ iMyFone Umate Pro jest wypełniony wieloma funkcjami, oto tylko kilka z nich, które pomogą Ci zoptymalizować urządzenie iOS:

#1. Gumka Danych

Narzędzie do usuwania danych, będące flagową funkcją aplikacji, gwarantuje, że usunięte dane znikną na zawsze, nie pozostawiając możliwości ich odzyskania. Jeśli planujesz sprzedać swojego iPhone’a, jest to idealne narzędzie do wykorzystania po transferze danych, ponieważ zapobiegnie dostaniu się Twoich danych osobowych w niepowołane ręce.

Dzięki niemu Twoje czaty i inne dane, takie jak pliki aplikacji innych firm, zostaną trwale usunięte i zabezpieczone przed hakerami.

#2. Trwałe usunięcie danych

W wielu przypadkach samo usunięcie danych nie wystarczy. Wiele narzędzi może przywrócić usunięte dane; zajmuje to tylko kilka minut. Jeśli jesteś tego świadkiem, nie jest to dla ciebie dobre, zwłaszcza gdy sprzedałeś swoje urządzenie.

Aby temu zaradzić, iMyFone Umate Pro skanuje usunięte pliki na iPhonie, które nadal istnieją, i trwale je usuwa, aby uniemożliwić ich odzyskanie.

#3. Dane aplikacji innych firm

Media społecznościowe są szeroko stosowanym narzędziem w epoce cyfrowej. Jest to jednak również najczęstszy cel wycieków informacji i profili.

Za pomocą iMyFone Umate Pro możesz usunąć dane z ponad 10 popularnych aplikacji społecznościowych, w tym WhatsApp, Instagram, Line, Facebook i Kik. Gwarantuje, że nie pozostanie żaden ślad Twojej aktywności, a Twój cyfrowy obraz będzie bezpieczny.

#4. Oszczędność miejsca

Jedną z najczęściej wykorzystywanych cech tego rozwiązania jest oszczędność miejsca.

Zwalnia miejsce na urządzeniu, usuwając niepotrzebne pliki, niechciane aplikacje, zduplikowane i rozmazane zdjęcia i filmy, dzienniki połączeń, muzykę, uszkodzone pliki, pliki pamięci podręcznej, śmieci, pliki tymczasowe, ukryte pliki i wiele więcej.

#5. Podgląd i selekcja danych

Zanim usuniesz jakiekolwiek dane, aplikacja oferuje podgląd, dzięki czemu możesz wybrać, co chcesz usunąć selektywnie. Dzięki temu nie skończysz na usuwaniu ważnego pliku podczas usuwania ogromnych ilości śmieci i bałaganu.

Plany cenowe

Na początek możesz pobrać iMyFone Umate Pro całkowicie za darmo i używać go. Po zakończeniu okresu próbnego wersja płatna kosztuje 29,95 USD rocznie lub 39,95 USD/dożywotnio. Jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i doskonałym zespołem obsługi klienta, który szybko reaguje na Twoje zapytania.

Otrzymujesz także bezpłatne, dożywotnie aktualizacje, co oznacza, że ​​stale otrzymujesz nowe i ulepszone funkcje, które poprawiają ogólne wrażenia.

Wymagania systemowe iMyFone Umate Pro

iMyFone Umate Pro to elastyczna aplikacja kompatybilna z szeroką gamą urządzeń z systemem iOS, w tym iPhonem, iPadem i iPodem. Obsługuje wszystkie wersje iOS, o ile jest to 7.0 i nowsze.

Wymagania komputera to:

Windows Wersje 7/8/10Mac10.15 (macOS Catalina), 10.14 (macOS Mojave), Mac OS X 10.13 (High Sierra), 10.12 (macOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks) Procesor 1 GHz (32-bitowy lub 64-bitowy) lub więcej Pamięć RAM 512 MB lub więcej Miejsce na dysku twardym 200 MB i więcej Inne wymagania Wymagane jest preinstalowanie programu iTunes

Wymagania systemowe są minimalne i podstawowe, spotykane obecnie w prawie każdym urządzeniu, dzięki czemu można efektywnie korzystać z tego oprogramowania bez żadnych opóźnień.

Jak korzystać z iMyFone Umate Pro

Najlepszą częścią iMyFone Umate Pro jest łatwość obsługi i prosta konfiguracja. Oto jak korzystać z tego narzędzia:

Krok 1: Pobierz i zainstaluj iMyFone Umate Pro na laptopie Mac/Windows.

Krok 2: Teraz za pomocą kabla USB podłącz urządzenie iOS do laptopa/komputera.

Krok 3: Uruchom aplikację i wybierz odpowiednią funkcję w zależności od potrzeb (Usuwanie danych, Oszczędzanie miejsca, Wymazywanie danych aplikacji innych firm itp.).

Krok 4: Po dokonaniu wyboru postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przeskanować urządzenie i wykonać niezbędne czynności.

Krok 5: Kliknij opcję Wymaż lub Rozpocznij, aby rozpocząć i zakończyć proces.

Pomyślnie usunąłeś niechciane dane z urządzenia iOS.

Alternatywa dla iMyFone Umate Pro

Nie można zaprzeczyć, że iMyFone Umate Pro to solidne narzędzie do zarządzania danymi w systemie iOS. Jeśli jednak chcesz poznać inne alternatywy, które lepiej odpowiadają Twoim potrzebom, oto kilka świetnych opcji:

#1. Gwiezdna gumka do iPhone’a

Gwiezdna gumka do iPhone’a to doskonała alternatywa oferująca kompleksowe funkcje zabezpieczające Twoje dane. Jest prosty, wydajny i pełen unikalnych funkcji odpowiadających różnym potrzebom bezpieczeństwa.

Oprogramowanie posiada funkcję „trwale usuń wszystko”, która usuwa zawartość, ustawienia, kontakty, czaty, iMessage, zdjęcia i inne dane. Możesz go także użyć do usunięcia osobistych i poufnych danych z urządzenia przed przekazaniem ich komuś innemu.

#2. Apowersoft Narzędzie do czyszczenia danych iPhone’a

To urządzenie do czyszczenia danych iPhone’a koncentruje się na zwiększeniu wydajności urządzenia i zwiększeniu bezpieczeństwa za pomocą różnych funkcji optymalizacyjnych w swoim kitty.

Apowersoft Narzędzie do czyszczenia danych iPhone’a chwalono go za zdolność do bezproblemowego usuwania niepotrzebnych plików, plików tymczasowych i innych zgromadzonych danych, które mogły umknąć ludzkiemu oku.

Pomaga zwiększyć czas reakcji telefonu i ogólną szybkość działania. Posiada 4 tryby i 3 poziomy wymazywania, aby dokładnie wyczyścić urządzenie.

#3. Dr.Fone – Gumka danych

Popularne imię, Dr.Fone – Gumka danych jest wyposażony w szereg narzędzi do zarządzania systemem iOS, dzięki czemu jest zaufanym wyborem dla szerokiego grona użytkowników.

Największą zaletą tego narzędzia jest to, że obsługuje ono różne formaty zdjęć i filmów, typów danych, wiadomości, danych aplikacji innych firm i danych systemowych, co oznacza, że ​​możesz efektywnie wykonywać swoje funkcje w jednym miejscu.

Posiada elastyczny zespół wsparcia, który poprowadzi Cię, gdy będziesz potrzebować pomocy.

#4. Gumka do iOS Pro

Gumka do iOS Pro to niezawodna aplikacja, dzięki której możesz zapewnić prywatność danych, wydajność przechowywania i ogólnie zdrowy stan urządzenia. Cechą wyróżniającą to narzędzie jest możliwość bezpiecznego usuwania wrażliwych danych, uniemożliwiająca ich odzyskanie w jakiejkolwiek formie.

Wykracza poza usuwanie danych i zapewnia najlepsze działanie urządzenia, usuwając ukryte niepotrzebne pliki, dane tymczasowe, pamięć podręczną i inne. Możesz cieszyć się tym wszystkim za pomocą jednego kliknięcia, a to zapewni 100% usunięcie w ciągu kilku minut.

Zamykające myśli

W czasach, gdy dane sprzedają się za miliony, niezwykle ważne jest, aby je chronić, gdy tylko jest to możliwe. iMyFone Umate Pro pomoże Ci to zrobić bez większego wysiłku. Wyczyszczenie urządzenia i zarządzanie danymi zajmuje zaledwie kilka minut.

Następnie zapoznaj się z tymi praktycznymi wskazówkami, jak chronić wrażliwe dane.

x