Napraw błąd Pokemon 29 w systemie Windows 10

Pokémon Go to jedna z najlepszych gier rzeczywistości, którą można pobrać ze Sklepu Play za darmo. Gra jest znana wśród fanów serii Pokemon i młodzieży na całym świecie. Niantic opracował grę. Inc i od czasu jego uruchomienia stała się powszechnie znana. Pomimo sukcesu, wielu użytkowników zgłaszało błędy podczas grania w wersje gier, w tym błąd Pokemon 29. Błąd Pokemon Go 29 to błąd, który został zauważony przez wielu użytkowników podczas grania w bitwy Pokemon gym. Istnieje kilka metod, aby uniknąć bitwy z błędami Pokemon Go i naprawić inne błędy Pokemon Go. Przejdźmy do metod naprawy błędu.

Jak naprawić błąd Pokemon 29 w systemie Windows 10?

Przyczyny błędu 29 Pokemonów mogą być różne; niektóre możliwe przyczyny są wymienione poniżej.

  • Algorytm Pokemon Go
  • Problemy z rejestrem Pokemon Go
  • Skład Pokemon Go
  • Przestarzała wersja gry
  • Błędy spowodowane instalacją aplikacji

Poniższy przewodnik zawiera metody rozwiązania Pokemon Go błąd bitwy na siłowni 29.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień i różnią się one w zależności od producenta, przed zmianą jakichkolwiek ustawień upewnij się, że są prawidłowe. Poniższe metody pochodzą ze smartfona Moto G60.

Metoda 1: Kontynuuj walkę z następnym Pokemonem

Jeśli otrzymasz błąd Pokemona 29 podczas próby opuszczenia bitwy na siłowni po walce z Pokemonem, możesz spróbować uniknąć tego błędu, kontynuując walkę z następnym Pokemonem. Wielu użytkowników odkryło, że gdy pokonali pierwszego Pokemona na siłowni i postanowili później dołączyć do bitwy, napotkali błąd 29. Jeśli przejdziesz do następnej bitwy Pokemonów na siłowni, prawdopodobnie nie otrzymasz tego samego błędu.

Metoda 2: Wypróbuj inną siłownię

Wielu użytkowników, którzy napotkali błąd w siłowni Pokemon Go, taki jak błąd Pokemon Go 29 podczas próby bitwy na siłowni w Pokemon Go, może rozwiązać ten błąd, po prostu zmieniając siłownię. Możesz wykonać następujące kroki, aby rozwiązać problem.

1. Wyjdź z siłowni, w której otrzymałeś błąd Pokemona 29.

2. Znajdź inną siłownię w swojej okolicy.

3. Walcz w nowej innej siłowni.

4. Wróć do starej siłowni i dołącz do bitwy.

Metoda 3: Wyjdź poza zasięg walki w siłowni

Często ten błąd występuje z powodu problemów z algorytmem Pokemon Go i rejestrem gry. Większość użytkowników może rozwiązać ten błąd, po prostu wychodząc poza zasięg walki siłowni. Możesz jednak spróbować rozwiązać ten błąd, wykonując następujące kroki.

1. Wyjdź z obecnej siłowni.

2. Wyjdź poza zasięg walki siłowni.

3. Pozwól innym graczom zakończyć swoje bitwy.

4. Na koniec wróć do siłowni.

Metoda 4: Unikaj obracania dysku fotograficznego

Dyski ze zdjęciami są ważnym elementem gry Pokemon Go. Dyski fotograficzne pomagają graczom zbierać nagrody i punkty. Jednak wielu użytkowników zauważyło, że obracanie Photo Disks powodowało błędy w ich grze. Obracanie dysku ze zdjęciami w Pokemon Go może nawet spowodować błąd Pokemona 29 podczas wchodzenia lub wychodzenia z bitwy na siłowni. Aby uniknąć tych błędów w przyszłości, po prostu unikaj obracania dysków ze zdjęciami.

Metoda 5: Zmień skład Pokemonów

Jeśli masz ten błąd podczas bitwy na siłowni, możesz spróbować tego uniknąć, zmieniając skład Pokemonów. Ponadto możesz postępować zgodnie z następującymi ważnymi instrukcjami, aby jak najlepiej wykorzystać tę metodę.

1. Zmień cały skład Pokemonów w swojej grze Pokemon Go.

2. Nawet jeśli nie użyjesz konkretnego Pokemona podczas bitwy, skład powinien zostać zmieniony.

Metoda 6: Poczekaj 45 minut

Jedną z najskuteczniejszych metod uniknięcia błędu Pokemon Go 29 jest wyjście z siłowni i chwilę poczekania. Dobre 45 minut oczekiwania powinno wystarczyć, aby ponownie dołączyć do siłowni bez tego samego błędu, ponieważ limit czasu na walkę na siłowni wynosi 45 minut. W międzyczasie możesz wędrować i próbować złapać kilka nowych Pokemonów.

Metoda 7: Zaktualizuj aplikację Pokemon Go

Błąd przestarzałej aplikacji może powodować problem. Aby skutecznie rozwiązać ten problem, możesz spróbować zaktualizować aplikację Pokemon Go na swoim telefonie. Możesz wykonać następujące proste kroki, aby zaktualizować aplikację.

1. Wyjdź i zamknij aplikację Pokemon Go.

2. Znajdź i otwórz Sklep Google Play w telefonie.

3. W pasku wyszukiwania wpisz Pokemon Go.

4. Wybierz opcję Aktualizuj.

5. Poczekaj, aż aplikacja zakończy instalowanie aktualizacji.

6. Ponownie otwórz Pokémon Go i sprawdź, czy błąd Pokemon 29 został rozwiązany.

Metoda 8: Ponownie zainstaluj aplikację Pokemon Go

Jeśli żadna z wyżej wymienionych metod nie działa i nadal pojawia się ten sam błąd, możesz spróbować ponownie zainstalować aplikację Pokemon Go na swoim telefonie. Możesz wykonać te proste kroki, aby bezpiecznie ponownie zainstalować aplikację Pokemon Go na swoim telefonie.

1. Znajdź i przytrzymaj ikonę aplikacji Pokemon Go.

2. Przeciągnij ikonę aplikacji na przycisk Odinstaluj.

3. Poczekaj na zakończenie dezinstalacji.

4. Teraz otwórz Sklep Google Play.

5. W typie Search Bar Pokemon Go.

6. Wybierz przycisk Instaluj i poczekaj na zakończenie instalacji.

7. Otwórz grę i zaloguj się za pomocą swoich danych uwierzytelniających.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Dlaczego Pokemon Go nie działa poprawnie?

Odp. Może być wiele powodów, dla których aplikacja Pokemon Go nie działa poprawnie na Twoim telefonie. Możesz spróbować zaktualizować aktualną wersję aplikacji.

Q2. Dlaczego nie mogę wziąć udziału w bitwie na siłowni w Pokemon Go?

Odp. Błąd 29 może być powodem, dla którego nie możesz wejść do bitwy na siłowni. Możesz jednak poczekać 45 minut, aby ponownie dołączyć do walki na siłowni.

Q3. Jak naprawić błąd 29 w Pokemon Go?

Odp. Istnieje kilka metod naprawienia problemu z błędem 29. Po pierwsze, możesz rozwiązać ten problem, wypróbowując inną siłownię przed powrotem do obecnej siłowni.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się rozwiązać problemy z błędem 29 Pokemon na swoim telefonie. Skomentuj i daj nam znać, która metoda zadziałała dla Ciebie. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, podziel się nimi z nami.

x