Napraw Discord nieznany błąd sieci na Androidzie

Udostępnij teraz w social media:

Discord to platforma internetowa, na której użytkownicy mogą wykonywać internetowe połączenia głosowe i wiadomości tekstowe. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się platform mediów społecznościowych, z milionami aktywnych użytkowników logujących się do platformy każdego dnia; użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Discord za pośrednictwem aplikacji mobilnej i strony internetowej. Jak każda inna platforma, aplikacja Discord jest również podatna na błędy i błędy, które raz po raz powodują niedogodności dla użytkowników. Discord nieznany błąd sieci jest częstym problemem, który użytkownicy często otrzymują; ten błąd jest zwykle spowodowany problemami z siecią i czasami jest wyświetlany z komunikatem informującym, że wystąpił błąd sieci w Discord. W tym przewodniku omówimy metody rozwiązywania złych żądań sieciowych w Discord i innych podobnych problemów.

Jak naprawić Discord nieznany błąd sieci na Androidzie?

Może być wiele powodów, dla których Discord jest nieznanym błędem sieci; niektóre z możliwych przyczyn są wymienione poniżej.

  • Ogólnie rzecz biorąc, problemy z połączeniem sieciowym są najczęstszymi przyczynami błędów sieciowych Discord
  • Za ten błąd odpowiedzialne są również lag systemu i błędy
  • Nadmierna pamięć podręczna Discord może również powodować kilka błędów, w tym nieznane błędy sieciowe
  • Gdy serwery Discord nie działają, użytkownicy otrzymują nieznany błąd sieci w aplikacji Discord
  • Nieprawidłowe ustawienia DNS i serwera proxy mogą również powodować błędy Discord

W poniższym przewodniku omówimy metody rozwiązywania nieznanego błędu sieciowego Discord.

  Jak połączyć Facebook Messenger z Discord w systemie Linux

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tej samej opcji ustawień i różnią się one w zależności od producenta, dlatego przed zmianą jakichkolwiek ustawień upewnij się, że są prawidłowe. Poniższe metody pochodzą ze smartfona Moto G60.

Metoda 1: Rozwiązywanie problemów z połączeniem sieciowym

Aby korzystać z aplikacji Discord, potrzebujesz aktywnego połączenia internetowego. Ogólnie rzecz biorąc, Discord nieznany błąd sieci występuje, gdy aplikacja Discord nie uzyskuje stabilnego połączenia z serwerami Discord. Dlatego pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby rozwiązać problemy z połączeniem Discord, jest upewnienie się, że masz stabilne i działające połączenie internetowe. Możesz spróbować ponownie uruchomić router Wi-Fi lub skontaktować się z dostawcą sieci.

Metoda 2: Uruchom ponownie urządzenie

Wystąpił błąd sieci w aplikacji Discord, który jest często tymczasowy i jest spowodowany problemami, takimi jak opóźnienie urządzenia i złe żądanie sieciowe na Discord. Problemy z ładowaniem systemu operacyjnego mogą powodować opóźnienia na urządzeniu. Możesz naprawić ten błąd, po prostu ponownie uruchamiając smartfon.

1. Długo naciśnij przycisk zasilania i poczekaj, aż pojawią się Opcje zasilania.

2. Wybierz opcję Uruchom ponownie.

Metoda 3: Sprawdź status sieci Discord

Wiele razy korzystanie z mediów społecznościowych Discord w sieci lub aplikacjach może zostać przerwane przez nieaktywne serwery. Gdy problemy z aplikacją Discord są spowodowane przez nieaktywne serwery Discord, nie możesz nic zrobić, z wyjątkiem czekania, aż problemy z serwerem zostaną rozwiązane. Jednak zawsze możesz sprawdzić stan serwerów Discord.

1. Odwiedź DiscordStatus strona.

2. Tutaj możesz zobaczyć status różnych serwerów Discord.

Metoda 4: Zaktualizuj aplikację Discord

Discord stale udostępnia nowe aktualizacje swojej aplikacji Discord i platform internetowych. Aktualizacje są ważne, aby poprawić wrażenia użytkownika i usunąć błędy z poprzednich wersji oraz uniknąć błędów, takich jak Discord, nieznany błąd sieci. Jeśli nie aktualizowałeś swojej aplikacji Discord od dłuższego czasu, powinieneś rozważyć aktualizację aplikacji, aby rozwiązać problemy z aplikacją Discord.

  Jak wyłączyć konto Discord

1. Otwórz Sklep Google Play na telefonie komórkowym.

2. W pasku wyszukiwania wpisz Discord.

3. Wybierz Discord z wyników wyszukiwania i dotknij przycisku Aktualizuj.

4. Po zakończeniu aktualizacji Twoja aplikacja powinna nadawać się do użytku.

Metoda 5: Wyczyść dane z pamięci podręcznej aplikacji Discord

Pliki pamięci podręcznej mogą być odpowiedzialne za różne błędy w aplikacjach mobilnych, takich jak Discord, nieznany błąd sieci. Możesz łatwo uniknąć tego błędu, po prostu czyszcząc pamięć podręczną dla aplikacji Discord. Wyczyszczenie pamięci podręcznej rozwiąże większość problemów z połączeniem z Discord, w tym wystąpił błąd sieci i złe żądanie sieciowe w przypadku problemów z Discord.

1. Otwórz Ustawienia z menu telefonu.

2. W ustawieniach nawiguj i wybierz Aplikacje i powiadomienia.

3. Stuknij w Zobacz wszystkie 143 aplikacje.

4. Następnie wybierz aplikację Discord.

5. Znajdź i wybierz Pamięć i pamięć podręczna.

6. Tutaj dotknij Wyczyść pamięć podręczną.

Metoda 6: Wyłącz VPN

Jeśli korzystasz z usługi VPN, może to zakłócać usługi internetowe Discord. Aby rozwiązać te problemy, możesz wyłączyć usługę VPN w swoim systemie. Ponieważ usługi VPN zmieniają Twój adres IP, może to powodować błędy, takie jak błąd sieci lub złe żądanie sieciowe w przypadku błędów Discord.

1. Otwórz Ustawienia z menu telefonu komórkowego.

2. Wybierz Sieć i internet.

3. Teraz wybierz Opcje zaawansowane.

4. Znajdź i wybierz VPN.

5. Teraz dotknij swojej usługi VPN.

6. Wybierz opcję Rozłącz, aby ją wyłączyć.

Metoda 7: Zainstaluj ponownie aplikację Discord

Jeśli żadna z wyżej wymienionych metod nie działa i nadal nie rozwiązałeś problemów z Discordem, powinieneś rozważyć ponowną instalację aplikacji Discord.

1. Naciśnij i przytrzymaj ikonę aplikacji mobilnej Discord.

2. Przeciągnij ikonę Discord na przycisk Odinstaluj.

3. Potwierdź dezinstalację, wybierając OK.

4. Po zakończeniu procesu otwórz Sklep Google Play.

  Czym jest czerwona kropka na ikonie Discord i jak to naprawić?

5. W pasku wyszukiwania wpisz Discord.

6. Wybierz opcję Zainstaluj, aby pobrać aplikację i poczekaj na zakończenie pobierania.

Metoda 8: Wypróbuj wersję internetową Discord

Z powodu kilku błędów telefonu i aplikacji, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do aplikacji Discord. Możesz spróbować użyć Platforma internetowa Discord aby zalogować się na swoje konto. W większości przypadków możesz korzystać z sieci Discord, dopóki problemy, takie jak Discord, nieznany błąd sieci w aplikacji, nie zostaną rozwiązane.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Dlaczego Discord nie działa?

Odp. Może istnieć wiele powodów, dla których Discord nie działa, w tym niedostępne serwery, błędy połączenia internetowego i błędy aplikacji.

Q2. Co mogę zrobić, jeśli serwery Discord nie działają?

Odp. Jeśli serwery Discord są wyłączone, nie będziesz mógł tymczasowo korzystać z usług Discord, będziesz musiał poczekać, aż problemy z serwerem zostaną rozwiązane.

Q3. Jak naprawić problemy z aplikacją Discord?

Odp. Możesz wypróbować różne metody rozwiązywania problemów z aplikacją Discord, takie jak czyszczenie danych z pamięci podręcznej i wyłączanie usług VPN.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i udało Ci się rozwiązać problemy z nieznanymi błędami sieci Discord. Daj nam znać, która metoda zadziałała najlepiej. Jeśli masz jakieś sugestie lub pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy.

x