Napraw kod błędu Netflix NSES-404 w systemie Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Netflix traci klientów, przede wszystkim w dwóch poprzednich kwartałach finansowych. Jednak ludzie zapominają, że nadal jest to platforma numer jeden pod względem biblioteki treści i ogólnej bazy subskrybentów, z ponad 220 milionami subskrybentów. Wkrótce zamierzają wprowadzić tańszy plan oferowany z reklamami we współpracy z Microsoft. Pod koniec 2000 roku Netflix prześcignął Blockbuster, który działał jako rentowna wypożyczalnia wideo. Jednak niepowodzenie w modernizacji Blockbuster w odpowiednim czasie spowodowało zamknięcie usługi Blockbuster. Teraz Netflix sprawdza rzeczywistość i zanim zejdzie w dół, wprowadza innowacje i rozwiązuje problemy. Mówiąc o problemach, ten artykuł dotyczy problemu z kodem błędu Netflix Nses-404. Jeśli więc masz do czynienia z tym samym problemem, jesteś we właściwym miejscu. Dajemy Ci doskonały przewodnik, który pomoże rozwiązać problem z kodem błędu Netflix 404.

Jak naprawić kod błędu Netflix NSES-404 w systemie Windows 10?

Gdy na ekranie pojawi się kod błędu Netflix nses-404, oznacza to, że element, który próbujesz przesyłać strumieniowo, nie jest dostępny w Twojej lokalizacji. Ten błąd może się pojawić, jeśli szukasz filmu, serialu telewizyjnego, reality show, filmu dokumentalnego lub specjalnego stand-upu.

Co powoduje kod błędu Netflix NSES-404?

Netflix zarówno generuje oryginalne treści, jak i pozyskuje treści od innych firm produkcyjnych.

  • Dostępność treści określa umowa z producentem, która określa, czy Netflix otrzyma prawa do prezentowania treści na całym świecie, czy w określonych regionach.
  • Ponadto większość usług przesyłania strumieniowego udostępnia treści w oparciu o lokalizację użytkownika.
  • Alternatywnie problem może również wystąpić z powodu złego połączenia sieciowego, problemu z serwerem, zakłócającego rozszerzenia przeglądarki lub problematycznej sieci VPN.
  Jak ograniczyć Pokaż pulpit do aktywnego ekranu w systemie Windows 10

Zacznijmy od metod wymienionych poniżej, aby jak najszybciej rozwiązać problem z kodem błędu Netflix nses-404.

Metoda 1: Uruchom ponownie router Wi-Fi

W dzisiejszych czasach wszystko jest ze sobą bardziej połączone niż kiedykolwiek wcześniej, nawet połączenie internetowe. Rozsądnie jest najpierw sprawdzić źródło problemu, zamiast tracić czas na obwinianie, rozważanie lub próbowanie innych rozwiązań. Twój router lub modem może powodować kod błędu Netflix 404 z powodu niezgodności adresu IP lub problemów z łącznością. Więc zanim zrobisz cokolwiek innego, zresetuj router i sprawdź połączenie internetowe.

1. Wyłącz router Wi-Fi i odłącz go na 3 minuty.

2. Odczekaj kilka sekund, a następnie ponownie podłącz i włącz router.

Sprawdź, czy internet działa i czy problem z kodem błędu Netflix 404 zniknął, czy nie.

Metoda 2: Sprawdź serwer Netflix

Netflix jest dostępny w ponad 190 krajach i ogląda go ponad 220 milionów ludzi. Nawet w przypadku najnowocześniejszych usług w chmurze usługi mogą ulec awarii z powodu zwykłego błędu ludzkiego lub problemu ze strony trzeciej. Ponadto problem z kodem błędu Netflix 404 najprawdopodobniej wystąpi, gdy ich serwery są niedostępne. Wykonaj poniższe czynności, aby sprawdzić, czy problem jest wewnętrzny, czy usługi Netflix są niedostępne:

1. Przejdź do witryny DownDetector.

2. Wyszukaj Netflix.

3. Zobacz najnowsze skargi/komentarze i sprawdź wykres raportu.

Metoda 3: Użyj wirtualnej sieci prywatnej

Jak wspomniano na początku, niektóre treści nie będą dostępne do oglądania w danym regionie lub kraju. Może to być spowodowane ograniczonymi prawami do transmisji strumieniowej lub umowami licencyjnymi lub może zostać zablokowane przez rząd lub sam Netflix. Kod błędu Netflix nses-404 można rozwiązać za pomocą VPN (Virtual Private Network). Przeczytaj nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, czym jest VPN i jak działa. Ponadto, jeśli szukasz przewodnika, jak skonfigurować VPN, przeczytaj nasz przewodnik Jak skonfigurować VPN w systemie Windows 10.

  Jak grupowo zmieniać nazwy plików w systemie Windows 11?

Metoda 4: Zmień lokalizację VPN

Jeśli korzystasz już z VPN, spróbuj zmienić lokalizację. Możliwe, że zawartość nie jest dostępna w wybranym regionie. Zmień lokalizację/kraj i sprawdź ponownie, czy zawartość jest dostępna, czy nie. Wykonaj poniższe czynności, aby to zrobić:

Uwaga: powyższa metoda została przetestowana przy użyciu aplikacji Proton VPN. Inne oprogramowanie VPN może mieć nieco inne kroki i projekty interfejsu.

1. Uruchom aplikację VPN (np. NordVPN).

2. Wybierz kraj/lokalizację i kliknij Połącz.

Metoda 5: Wyłącz rozszerzenie sieci (jeśli dotyczy)

Bez względu na to, jak przydatne są rozszerzenia internetowe, zawsze powodują one pewne problemy tu i tam. W tej sytuacji może to być źródłem problemu z kodem błędu Netflix nses-404. Przed zainstalowaniem jakichkolwiek rozszerzeń internetowych przeczytaj warunki i zasady dotyczące prywatności każdego rozszerzenia internetowego. Większość z nich może śledzić Twoją aktywność w sieci. Aby wyłączyć/usunąć rozszerzenia, wykonaj następujące kroki:

Uwaga: ta metoda jest wykonywana w przeglądarkach Microsoft Edge w systemie Windows 10. Kroki mogą się nieznacznie różnić w innych przeglądarkach.

1. Wyloguj się ze swojego konta Netflix.

2. Przejdź do przeglądarki i kliknij ikonę trzech kropek.

  Co zrobić, jeśli klawiatura lub mysz systemu Windows 10 nie działają

3. Kliknij opcję Rozszerzenia.

4. Następnie kliknij Zarządzaj rozszerzeniami.

5. Następnie wyłącz przełącznikiem lub usuń podejrzane rozszerzenia (np. Sticky Notes 3).

6. Na koniec uruchom ponownie przeglądarkę i ponownie zaloguj się do serwisu Netflix.

Metoda 6: Wypróbuj Netflix na innym urządzeniu

Z nieznanych przyczyn problem może dotyczyć konkretnego urządzenia, którego używasz i na którym występuje błąd. Otwórz serwis Netflix w innej przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu, takim jak laptop, telewizor lub dowolne inne urządzenie obsługujące serwis Netflix.

Metoda 7: Skontaktuj się z Centrum pomocy Netflix

Jeśli wiesz, że odcinek lub film jest dostępny w Twoim kraju, ale nadal występuje kod błędu Netflix nses-404, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Netflix.

1. Przejdź do strony Centrum pomocy Netflix.

2. Wybierz opcję Zadzwoń do nas lub Rozpocznij czat na żywo.

3. Podaj kod błędu i poszukaj rozwiązania.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny w zrozumieniu, czym jest NSES 404 i że udało Ci się naprawić problem z kodem błędu Netflix NSES-404. Daj nam znać, która metoda zadziałała najlepiej. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej.

x