Napraw Sling TV Down na Androidzie

Udostępnij teraz w social media:

Sling jest znaną siecią telewizji internetowej i konkurentem Dish i innych usług kablowych. Ten dostawca usług telewizyjnych online nie tylko transmituje programy telewizyjne na żywo, ale także zapewnia widzom oglądanie filmów online i kanałów międzynarodowych. Dla amerykańskich widzów jest to dość rozmowa o mieście ze względu na jego wyjątkowe i bezproblemowe użytkowanie na urządzeniach takich jak telefony, tablety, komputery stacjonarne i inne platformy do przesyłania strumieniowego. Wśród wszystkich tych zalet użytkownicy napotykają błąd Sling 4-402 na swoich urządzeniach. Podobnie jak wszystko, co cyfrowe, Sling TV ma również swoje wady, ale mamy Cię w naszym przewodniku, jak naprawić Sling TV na Androidzie. Tak więc, bez zwlekania, zacznijmy od poznania błędu 4-402 i kilku metod jego rozwiązania.

Jak naprawić Sling TV Down na Androidzie?

Błąd 4-402 w Sling TV zwykle występuje z powodu błędów w oprogramowaniu. Powoduje to, że zawartość w Sling TV nie odtwarza się prawidłowo lub po prostu nie ładuje się. Ponadto ten kod błędu jest dość powszechny w aplikacji Sling TV i dlatego wymaga stałego rozwiązania, aby zapewnić nieprzerwane wrażenia podczas oglądania. Dla użytkowników Android Sling TV zebraliśmy kilka skutecznych metod, które pomogą naprawić kod błędu 4-402.

Uwaga: ponieważ telefony z Androidem nie mają takich samych ustawień, a te ustawienia różnią się w zależności od marki, kroki wymienione poniżej mogą się nieznacznie różnić w zależności od urządzenia. Poniższe metody są wykonywane na Vivo 1920.

Metoda 1: Uruchom ponownie aplikację Sling TV

W przypadku problemu z Sling TV na Androidzie pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, jest ponowne uruchomienie aplikacji na urządzeniu z systemem operacyjnym. Jeśli telewizor Sling przestanie działać, wyświetla błąd ładowania lub nie obsługuje kanału, może to oznaczać usterkę techniczną prowadzącą do problemu. W związku z tym ponowne uruchomienie aplikacji pomaga w jej rozwiązaniu, co można zrobić za pomocą poniższych kroków:

  Jak wysunąć dysk USB za pomocą skrótu klawiaturowego w systemie Windows 10

1. Zamknij aplikację Sling TV na urządzeniu z systemem Android.

2. Teraz dotknij ikony aplikacji Ustawienia na ekranie głównym urządzenia.

3. Wybierz ustawienia Aplikacje i uprawnienia.

4. Następnie dotknij Menedżera aplikacji.

5. Znajdź aplikację Sling TV i dotknij opcji Wymuś zatrzymanie.

6. Teraz ponownie uruchom aplikację Sling TV, aby sprawdzić, czy działa poprawnie.

Metoda 2: Zmień kanały

Błąd procy 4-402 jest spowodowany głównie błędem oprogramowania, który może przerwać oglądanie określonego kanału. Dlatego spróbuj zmienić kanały w aplikacji Sling TV, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje również w przypadku innych kanałów. Jeśli nie, jeden kanał może napotkać pewne problemy techniczne.

Metoda 3: Wyloguj się z innych urządzeń

Często zdarza się, że użytkownicy Sling TV logują się na różnych urządzeniach, aby wygodnie oglądać swoje ulubione programy. Ale wielokrotne logowanie może również spowodować problem w postaci błędu lub po prostu spowodować, że Sling TV się nie załaduje. Dlatego zaleca się wylogowanie się ze wszystkich innych urządzeń i zalogowanie się na urządzeniu z Androidem. Możesz wylogować się z innych urządzeń, wykonując poniższe czynności:

Uwaga: Przed wykonaniem tych kroków upewnij się, że znasz swoje dane logowania.

1. Otwórz oficjalną stronę Sling TV i zaloguj się na swoje konto przy użyciu poprawnych danych uwierzytelniających.

2. Przejdź do Mojego Konta.

3. Wybierz Informacje osobiste i otwórz Historię urządzenia.

4. Tutaj wyloguj się ze wszystkich urządzeń.

Metoda 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji

Wyłączanie telewizora w systemie Android może być również spowodowane załadowaną pamięcią podręczną aplikacji, co powoduje problemy z ładowaniem i buforowaniem. Dlatego konieczne jest wyczyszczenie go, a aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom Ustawienia urządzenia z Androidem.

2. Przejdź do ustawień Aplikacje i uprawnienia i otwórz Menedżera aplikacji.

3. Teraz zlokalizuj i dotknij aplikacji Sling TV.

  Jak oznaczać pliki na komputerze Mac, iPhonie lub iPadzie

4. Następnie stuknij w Pamięć.

5. Na koniec wybierz opcję Wyczyść pamięć podręczną.

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej spróbuj ponownie uruchomić aplikację, aby sprawdzić, czy teraz działa poprawnie, nie wyświetlając błędu 4-402.

Metoda 5: Zezwól na dostęp do lokalizacji do Google GPS

Strumienie Sling TV na żywo i wymagają lokalizacji dostosowanej treści, którą chcesz na niej oglądać. A jeśli nie jest w stanie tego zrobić, załadowanie aplikacji i przewijanie ulubionych kanałów może być trudne. W takim przypadku należy zezwolić swojej lokalizacji na dostęp do Google GPS na swoim urządzeniu.

1. Otwórz Ustawienia swojego smartfona.

2. Następnie dotknij ustawienia Lokalizacja.

3. Stuknij w Dostęp aplikacji do lokalizacji.

4. Upewnij się, że Twoja lokalizacja jest DOZWOLONA CAŁY CZAS dla Google i Map.

Metoda 6: Zaktualizuj aplikację Sling TV

Nieaktualna aplikacja na Twoim Androidzie jest głównym powodem błędów oprogramowania i problemów, które napotykasz podczas uruchamiania aplikacji. Podobnie jest w przypadku Sling TV na Androidzie, dlatego upewnij się, że wszystkie aplikacje na telefonie z Androidem są aktualne. Możesz przeczytać nasz przewodnik, jak automatycznie aktualizować wszystkie aplikacje na Androida jednocześnie, aby uzyskać dokładny wgląd.

Metoda 7: Zainstaluj ponownie aplikację Sling TV

Inną metodą pomocy wszystkim użytkownikom Androida z błędem Sling 4-402 jest ponowna instalacja aplikacji na ich urządzeniach. Jeśli aktualizacja aplikacji nie przyniosła owocnego rozwiązania, z pewnością może to zrobić nowa instalacja aplikacji. Ponowna instalacja aplikacji pomaga rozwiązać problem z uszkodzonymi plikami do pobrania lub błędami związanymi ze starszą wersją. Wypróbuj to, wykonując czynności podane poniżej:

1. Uruchom Ustawienia urządzenia.

2. Przejdź do ustawienia Aplikacje i uprawnienia.

3. Otwórz Menedżera aplikacji.

4. Znajdź aplikację Sling TV i dotknij jej.

5. Wybierz opcję Odinstaluj.

6. Teraz otwórz aplikację Sklep Play i ponownie pobierz Sling TV.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Dlaczego aplikacja Sling TV na moim Androidzie wyświetla błąd 4-402?

Odp. Najbardziej prawdopodobnymi przyczynami wyświetlania przez aplikację Android Sling TV błędu 4-402 są błędy w oprogramowaniu aplikacji, usterki techniczne i nieaktualna wersja aplikacji.

  Weź czcionki z FontShop do testu w dowolnej witrynie

Q2. Jak wyczyszczenie pamięci podręcznej wpłynie na aplikację Sling TV?

Odp. Wyczyszczenie pamięci podręcznej pomoże usunąć dodatkowe zapisane pliki w aplikacji Sling TV, które zakłócają jej działanie.

Q3. Czy jest inny sposób na wylogowanie się ze wszystkich urządzeń niż odwiedzenie oficjalnej strony Slinga?

Odp. Oprócz wylogowania się ze wszystkich urządzeń z oficjalnej strony Sling, możesz to również zrobić ręcznie wylogowując się z urządzeń takich jak Android, TV, laptop i innych, na których już zalogowałeś się na swoje konto Sling.

Q4. Czy mogę bezpłatnie pobrać aplikację Sling TV na Androida?

Odp. Tak, pobranie aplikacji Sling TV na Androida jest dostępne bezpłatnie.

P5. Czy ponowne uruchomienie telefonu z Androidem może pomóc w rozwiązaniu kodu błędu 4-402?

Odp. Jeśli błąd 4-402 w aplikacji Sling TV na telefonie z Androidem jest spowodowany usterką techniczną, ponowne uruchomienie urządzenia może pomóc.

***

Jak wspomniano wcześniej, wszystko, co cyfrowe, ma swoje zalety i wady, podobnie jak w przypadku aplikacji Sling TV. Ta niesamowita sieć cyfrowa dla telewidzów to sposób na oglądanie ich ulubionych programów podczas transmisji na żywo w innych częściach świata. Ale przy tych wszystkich niesamowitych funkcjach pojawia się kod błędu 4-402, który może być spoilerem nastroju dla użytkowników Slinga. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł ci w taki czy inny sposób rozwiązać problem z Sling TV w przypadku Androida. Daj nam znać, która z metod działała najlepiej na Twoim smartfonie, aby rozwiązać problem. Jeśli masz więcej pytań lub cennych sugestii, upuść je w sekcji komentarzy poniżej.

x