Nugget to narzędzie do pobierania wiersza poleceń z całkowitym skanowaniem wirusów [Windows]

Udostępnij teraz w social media:


Ostrożnie najlepiej opisałbyś mnie, jeśli chodzi o instalowanie nieznanych aplikacji dla systemu Windows. Nawet najbezpieczniej wyglądający programiści czasami dodają coś więcej do pliku EXE, więc upewniam się, że skanuję te instalatory i pliki wykonywalne za pomocą Virus Total i zaoszczędziło mi to wiele bólu i cierpienia. Jeśli wolisz pobierać aplikacje z wiersza poleceń zamiast za pośrednictwem przeglądarki i jej menedżera pobierania lub dowolnego menedżera pobierania w tym zakresie, rozważ wypróbowanie Nugget. Oprócz tego, że jest narzędziem do pobierania z wiersza poleceń, skanuje również plik za pomocą Virus Total, więc nie musisz tego robić ręcznie.

  Jak usunąć sieć Wi-Fi w systemie Windows 10

Nugget to przenośne narzędzie, więc nie jest wymagana instalacja. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać link do pobrania i nacisnąć Enter. Nie tylko pozwala wkleić link ze schowka, a szkoda, ponieważ niektóre linki do pobrania mogą być wyjątkowo długie. Wprowadź link i naciśnij Enter. Możesz bez problemu używać łączy HTTP i HTTPS, ponieważ obsługuje oba.

Po zakończeniu pobierania Nugget skanuje go za pomocą Virus Total i przedstawia raport (patrz zrzut ekranu poniżej). Aplikacja zamyka się automatycznie po zakończeniu pobierania i skanowania, chociaż myślę, że użytkownicy powinni mieć możliwość wyboru, czy zamyka się automatycznie, ponieważ chcieliby spojrzeć na raport.

  Jak naprawić wolne menu kontekstowe w systemie Windows 10

Pobieranie nuggetu zakończone

Przejdźmy do zalet i wad aplikacji. Rozumiem, że jest to narzędzie wiersza poleceń, ale biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z linkami do pobierania, użytkownik powinien być w stanie wkleić jeden skopiowany do schowka. To sprawia, że ​​narzędzie jest czymś, czego użytkownicy mogą unikać, a szkoda, ponieważ działa tak dobrze.

Wspaniałą rzeczą w Nugget, poza skanowaniem plików za pomocą Virus Total API, jest to, że działa on ze starszymi wersjami systemu operacyjnego Windows, począwszy od XP. Jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows 8, możesz szydzić z tego, że jest to coś pozytywnego, ale ludzie naprawdę nadal używają starszej wersji i wszyscy chcą być bezpieczni. Podsumowując, dobre narzędzie, które przydałoby się drobnych poprawek. Ogromne podziękowania dla Svena, twórcy Nugget, za udostępnienie go nam.

  Jak łączyć się ze znajomymi w „Animal Crossing: New Horizons”

Pobierz Nugget

x