12/08/2021

Otrzymuj alert, gdy gra na Nintendo Switch jest w sprzedaży

Udostępnij teraz w social media:

Przełącznik Nintendo stał się wyjątkowo popularny. Dobrze się sprzedaje i jest teraz bardziej popularny niż Xbox i PlayStation. Nie jest to łatwe zadanie dla konsoli, która istnieje dopiero od nieco ponad roku. To prawda, konsole Nintendo nie są obce, ale jest to z pewnością jedna z najlepiej działających. Ponieważ konsola jest inną platformą do gier, gry muszą być tworzone specjalnie dla niej. Gry na Nintendo Switch można pobrać z Zmień sklep z grami. Podobnie jak większość platform do gier, te gry również trafiają do sprzedaży. Jeśli masz oko na konkretny tytuł, możesz zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy gry Nintendo Switch są w sprzedaży w NintyPricer.

Sprawdź -   Co to jest ekonomia koncertów i dlaczego jest tak kontrowersyjna?

Wyprzedaż gier na Nintendo Switch

NintyPricer umożliwia dodawanie gier, które Cię interesują, do listy życzeń. Aby śledzić swoje ulubione, musisz założyć konto w witrynie. Konto jest bezpłatne, podobnie jak usługa, a jedynym powodem, dla którego musisz utworzyć konto, jest możliwość śledzenia swoich ulubionych gier i otrzymywania ostrzeżeń, gdy gra na Nintendo Switch jest w sprzedaży.

NintyPricer sprawdza ceny gier w dwóch źródłach; sklep internetowy Nintendo Switch i Amazon. Możesz wyszukać grę lub przejrzeć listę dostępnych tytułów gier. Gdy znajdziesz taki, który Ci się podoba, kliknij przycisk Dodaj do listy życzeń obok niego. Otrzymasz e-maila, gdy tytuł z Twojej listy trafi do sprzedaży. Nie otrzymasz powiadomienia, gdy jakakolwiek gra losowa trafi do sprzedaży. Tylko tytuły z Twojej listy życzeń generują alerty w przypadku spadku cen.

Sprawdź -   Adres MAC - co to jest i jak znaleźć swój

NintyPricer nie pobiera żadnych opłat, ale możesz przekazać darowiznę na rzecz aplikacji, jeśli chcesz, klikając Słoik na napiwki u góry.

Aktualizacje cen gry

Możesz korzystać z aplikacji bez zakładania konta, jeśli chcesz ją codziennie sprawdzać i zobaczyć, czy gra jest w sprzedaży. NintyPricer, oprócz wysyłania powiadomień e-mailem, prowadzi aktualną listę cen wszystkich gier. Oczywiście będzie to wyczerpanie twojego ograniczonego czasu, dlatego opcja rejestracji jest dostępna.

Ceny nie są jednolite w sklepie Nintendo Game i Amazon. W rzeczywistości aplikacja rozróżnia cyfrowe i fizyczne zakupy gier Amazon. Jeśli fizyczna gra Amazon jest w sprzedaży, zniżkę można uzyskać tylko tam, a nie w sklepie z grami Switch ani w grze cyfrowej.

Sprawdź -   Jak naprawić błąd „Instalowany sterownik nie jest sprawdzany na tym komputerze” w systemie Windows 10

x