Patrz na to! Pomaga znaleźć filmy do obejrzenia na podstawie oceny i gatunku


Poszukiwanie dobrego filmu do obejrzenia nigdy się nie kończy, ponieważ za każdym razem, gdy napisy do jednego filmu zaczynają się kręcić, odczuwasz niepokojące mrowienie w żołądku, które pyta: „Co będziesz oglądać dalej?”. Miłośnicy filmów mają IMDb, który ułatwia im życie, ale nie jest zbyt dobry w oferowaniu sugestii. Jeśli znasz film, IMDb może ci powiedzieć, o czym on jest i co myślą o nim inni, ale nie jest świetny pod względem sugestii. Patrz na to! to aplikacja internetowa, podobna do Movienr i Netflix Roulette, ale znacznie prostsza niż pierwsza i nie ogranicza się do filmów dostępnych w Netflix, takich jak ta druga. Jest to proste i niezależne od usług strumieniowego przesyłania filmów Hulu i Netflix.

Odwiedź aplikację, a zobaczysz dobrze znane filtry, które obsługują zarówno Netflix Roulette, jak i Movienr. Możesz zawęzić listę filmów według ich oceny IMDb, roku ich wydania i gatunku. U dołu listy gatunków znajduje się opcja włączenia niepopularnych filmów. Niepopularne filmy obejmują filmy ocenione przez maksymalnie 1000 osób. Oznacza to, że film mógł nie być oglądany przez wiele osób, ale ci, którzy go widzieli i ocenili, ocenili go wystarczająco wysoko, aby spełnić Twoje kryteria. Powiedziałbym, że jest to funkcja, z której należy korzystać ostrożnie, ponieważ film może mieć wysoką ocenę, ale może być okropny. Pomyśl o tym w ten sposób; Gdyby tylko prawdziwi fani kiedykolwiek widzieli Zmierzch (a osobiście jestem zaskoczony, że widziało ją ponad 1000 osób), wystawiliby jej wysoką ocenę i niczego nie podejrzewający widzowie mogliby w końcu obejrzeć błyszczące wampiry.

Patrz na to

Kliknij „Kup mi film”, aby otrzymać propozycję filmu. Możesz odwiedzić stronę IMDb sugerowanego filmu lub poprosić aplikację o zasugerowanie nowego na podstawie kryteriów, które wybrałeś wcześniej, klikając przycisk „Spotkałem inny film”.

Obejrzyj ten film

Aplikacja ma przejrzysty interfejs, który jest łatwy w użyciu. Aplikacje takie jak ta już istnieją, więc to, co ustawia tę lub jakąkolwiek inną podobną aplikację, oprócz innych, to sugestie, które podaje. W ten weekend spróbuję i zobaczę, czy trafi w sedno.

Odwiedź stronę Watch This!

x